|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Velicina bebe u nedelji 6
18.1.2024 6:24:21   
Dgbg
Pozdrav svimma! Juce sam bila na ultrazvuk i receno mi je da je plod 4 mm u nedelji 6+5 i brine me da je to malo. Kakva su vasa iskustva, ima li razloga za brigu? Lep pozdrav svimma.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Velicina bebe u nedelji 6
18.1.2024 9:08:47   
17 joka
Moji su sa 6n 5d  bili tad 63, 64 i 65mm    Ako su vam rekli da je sve ok  nemojte  brinuti

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Dgbg)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Velicina bebe u nedelji 6
18.1.2024 9:10:51   
17 joka


IZVORNA PORUKA: Dgbg

Pozdrav svimma! Juce sam bila na ultrazvuk i receno mi je da je plod 4 mm u nedelji 6+5 i brine me da je to malo. Kakva su vasa iskustva, ima li razloga za brigu? Lep pozdrav svimma.
  da li ste sigurni da vam je receno 4mm?



_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Dgbg)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Velicina bebe u nedelji 6
18.1.2024 9:27:30   
Srecko47E
Proveriti betu i sacekati.

Niko ne moze da zna u dan kada je do oplodnje doslo.
Kod mene je npr bilo par dana pre,tacno u dan sam znala i vodila se time,doktori su merili od dana poslednjeg ciklusa i tu je doslo do toga da je beba u jednom momemntu kasnila 5 dana.

Svakako,sacekaj jos nedelju,dve te bih licno,ponovila UZ uz betu.

(odgovor članu Dgbg)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Velicina bebe u nedelji 6
18.1.2024 9:33:43   
Dgbg
Jeste receno je 4mm i rekla je doktorka da to odgovara 4 dana manjoj bebi.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Velicina bebe u nedelji 6
18.1.2024 9:36:05   
Dgbg
Doktorka me je vratila 4 dana jer velicina odgovara 6 nedelja 1 dan ali nije mi jasno kako ovulacija moze da kasni 4 dana.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Velicina bebe u nedelji 6
18.1.2024 9:42:45   
Srecko47E
Kod planiranja trudnoce,instalirala sam onaj kalendar sa ciklusima i upisivala u dan sve.
Tacno je tako bilo.

Ne znam da li si pratila?
Ja nisam strucna te ne mogu odgovoriti kako je moguce,ali kod mene ovulacija nikad nisu u dan u smislu,spram ciklusa.
Jer mi nekad ciklus traje 4,nekad 5,nekad 6 dana,shodno tome i ovulacija se pomeri pod navodnicima.
Jedino sto posle porodjaja u dan znam kada je,jer me stomak nenormalno zaboli.

Sacekaj nedelju dana pa ponovi.


U sustini,oba puta sam ostala trudna posle ciklusa u neplodnim danima,tako da...Sve je moguce. user posted image

(odgovor članu Dgbg)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Velicina bebe u nedelji 6
18.1.2024 9:49:02   
Dgbg
Razumem ali ja i muz nismo imali odnos posle 14 decembra kad je ovulacija trebala biti jer on zivi u inostranstvo. Bas sam zbunjena haha izvini.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Velicina bebe u nedelji 6
18.1.2024 9:58:21   
17 joka
Opet mislim da niste razumeli  plod mozda ima 40mm  4  nikako ta cetri dana netreba da vas buni   nemaju neke veze sa ovulacijom vec rastom ploda  meni je sad jedna beba naprednija za 3 dana  druga  2 dana manja od tacne nedelje trudnoce po poslednjem ciklusu i sve je ok  jer je ova   jedna teza 135gPonovite uz za 10tak dana i  bice sve ok i sve  sto niste sigurni pitajte dr ili eventualno   potrazite jos neko misljenje

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Dgbg)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Velicina bebe u nedelji 6
18.1.2024 10:06:58   
Ivanka 75


Velicina ploda po nedeljama trudnoce
Po ovome je ta velicina ploda ok. Jer lekari racunaju od zadnje menstruacije. 

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Velicina bebe u nedelji 6
18.1.2024 10:13:27   
Dgbg
Hvala za odgovor, malo me zbunila druga korisnica koja je napisala da je mozda 40 a ne 4.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Velicina bebe u nedelji 6
18.1.2024 10:16:46   
Dgbg
Ali ako sam ja u 6 nedelji 5 dana da li to znaci da sam ja u 7 nedelji ili kako? 6 nedelja navrsenih?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Velicina bebe u nedelji 6
18.1.2024 11:28:12   
Ana RR
Drage devojke, tema već postoji, molim vas da pisanje nastavite u njoj KLIK

Takođe, tu je i ova tema KLIK

< Poruku je uredio Ana RR -- 18.1.2024 11:34:17 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dgbg)
Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here