|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vrteska za krevetac
4.11.2011 10:41:46   
Azra_
Mame, kakve ste vrteske vi kupile? Vecinu muzickih vrteski nije moguce cuti pre nego je kupite i raspakujete. Drugarica je tako kupila neku lepu, a muzika je katastrofa, pa ne bih da i ja to napravim. Gledajuci sestrica koji uziva u svojoj vrtesci i evo sa 11 meseci mu nije dosadila, volela bih da izaberem nesto lepo.
Meni se dopala ova http://shop.aksa.rs/katalog/fisher-price-vrteska-za-krevetac.html Da li je neko video i cuo uzivo? Da, znam...bas je skupa...user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vrteska za krevetac
4.11.2011 12:32:15   
Mama 78
Nije ona skupa ona je BOLESNO skupa,jedino ako neljulja bebu dok joj svira uspavanku.user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vrteska za krevetac
4.11.2011 12:41:43   
peca
Ja sam za nash buduci krevetac rucno napravila nesto sto ce da visi user posted image Kad ga namestim slikacu...

(odgovor članu Mama 78)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vrteska za krevetac
4.11.2011 12:47:34   
Azra_
Istina, skupa je. Mada, imam mogucnost da je nabavim u inostranstvu povoljnije, samo kada bih znala da je dobra.
Ima li neka od vas preporuku za neku drugu muzicku vrtesku?

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vrteska za krevetac
4.11.2011 12:50:21   
Olga75
pre neki dan je na Nadju pala vrteska user posted image
oprezno sa njima , nije je povredila ali je isprepadala


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vrteska za krevetac
4.11.2011 12:55:22   
Mama 78
Da to se vrlo cesto desava,zato je jako vazno da su igracke na njoj plisane nikako plasticne,a tvrdim kakva god vrteska bila brzo im dosadi.ja sam sa prvom devojcicom promenila nekoliko dok joj definitivno nisu omrzle.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vrteska za krevetac
4.11.2011 13:10:38   
Azra_
To sve izgleda zavisi od deteta. Moj sestric je u stanju da se probudi , sedne ispod igracaka sam pritiska muzike, onda ih malo sutira nogama i tako se zabavlja po pola sata. Zato sam i htela da kupim neku zabavnu.

(odgovor članu Mama 78)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vrteska za krevetac
4.11.2011 17:39:29   
Mishica 77
Imaš i OVDE nešto o vrteškama za krevetac user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vrteska za krevetac
6.11.2011 9:30:59   
Azra_
Hvala ti Mishice. Ja cu verovatno naruciti onu o kojoj sam pisala, pa cemo videti. Javicu iskustva.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vrteska za krevetac
6.11.2011 9:58:33   
Azra_
Inace, u Nemackoj sam videla onu vrtesku sa Winnie the Poohom. Kostala je oko 50e. Lepo izgleda, ali je kod nas nigde nisam vidjala.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vrteska za krevetac
6.11.2011 12:14:20   
suncica82
Azra upravo sam bila na jednom sajtu i ista takva vrteska kosta 40€ u Nemackoj.Trenutno je na snizenju i izadje 35€.Ako imas nekog u Nemackoj nek ti pogleda,sajt je babymarkt.de.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vrteska za krevetac
6.11.2011 21:16:05   
Azra_
Hvala Sunci. Javicu koju sam vrtesku na kraju izabrala, gde sam je kupila i kako smo zadovoljni...

(odgovor članu suncica82)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vrteska za krevetac
6.11.2011 21:43:46   
Bebilina
Navodno su ovakve vrteske interesantnije decacima no devojcicama.
Generalno decaci vole da posmatraju objekte koji se krecu i to po sto slozenijoj putanji. Devojcicama, s druge strane, vise prijaju lica.
Zato se nemojte iznenaditi ako vam curica nije preterano zainteresovana. Za nju je mozete "preraditi" zamenjivanjem igracaka horizontalnim tablicama sa slikama ljudi. Jos ako su to slike clanova porodice koje redje vidja prednost je jos veca. user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vrteska za krevetac
6.11.2011 21:51:25   
Azra_
Mozda je to odgovor sto je vrteska mom sestricu i dalje najzanimljivija igracka od svih koje ima... Ko zana...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vrteska za krevetac
13.12.2011 20:14:48   
marica983
Ja imam jednu vrtešku a skidaju joj se igračkice a kupila bih još neke u drugoj boji pa me zanima da li ima da se kupe posebno samo igračkice, bez mehanizma?

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vrteska za krevetac
14.12.2011 9:00:28   
Azra_
Marice, ja to nisam vidjala. Jedino da sama nesto improvizujes.

(odgovor članu marica983)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vrteska za krevetac
17.12.2011 23:46:59   
Mariya
Nama je tetka kupila neku "Jungle" vrtešku, sa užasnom kineskom muzikom, ali moja beba je obožava, čini mi se da mogu da je ostavim satima ispod nje, njoj nikako da dosadi user posted image . Čim je stavim ispod nje ona prestaje da plače, zaboravlja sve i počinje da se smeje, mlatara ručicama i prati kako figurice idu u krug.. po meni je vrteška super stvar.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vrteska za krevetac
20.12.2011 9:23:39   
smeskicTB
a ja bas u jungle-u htela da pogledam te vrteske;)

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vrteska za krevetac
22.12.2011 10:51:16   
ivas
U skolici nam neka teta pricala da ove vrteske moraju da budu zivih boja, najbolje osnovnih (crvena, zuta, plava) ili crno-belo kombinacija jer ako su boje pastelne i slicne medjusobno beba ih prakticno ne vidi. Jesu slatke mede krem boje al za bebu je to skroz beskorisno. Zato budu nezainteresovane najcesce. A pametno je da igracke budu plisane, ne plasticne cisto da ne raspale bebu po glavi ako se vrteska slucajno otkaci. E sad, ja nisam pametna koju da kupim jer mi do sad nijedna nije po ovom kriterijumu. Isti problem imam sa zveckom - zvecka za bebe isto treba da je u jakim i osnovnim bojama i treba da je u obliku stapa sa kuglom na vrhu - znaci onako klasicna zvecka. E ali to nigde nema ni za lek. Zvecke koje imaju po tri cvreta, kraka, komplikovanoh oblika i sl. su takodje beskorisne jer beba ne moze da ih fokusira, zato se na pocetku biraju okrugle jer je to prvi oblik koji ume da razazna i tako se najbolje razvija vid i motorika. Ako neko nadje klasicnu zvecku ili crno belu vrtesku neka javi! user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vrteska za krevetac
22.12.2011 11:00:48   
Anoniman
ivas moja oba deteta su imala i imaju plasticne muzicke vrteske, i nikada im nisu pale na glavu, kad su dobro pricvrscene, a i proveravam ih. I ono sto ja znam prvih mesec dana bebi i ne treba stavljati nista tog tipa, jer em ne vide kako treba, em i nisu zainteresovane, mislim kako hoces.  A plisanu nismo kupili jer i nisu jeftine, a i ove rade svoj posao, doduse citavih 5-10 minuta, i eventualno pred spavanje user posted image kupili smo je kad je vec imala puna dva meseca, kad je pocela vise da interesuje za igrackice i igru. A crno belu, ne znam da li ces lako naci

A za zvecku ti predlazem, muzicke zveckice od recimo tikvice ili drvene koje nisu teske, a nisu duze od sake, ma i manje, mislim da ima da se nadje po radnjama sa igrackama. Mi smo koristili i obicne, nisam znala za taj fokus user posted image i radile su posao user posted image


< Poruku je uredio Zenetina -- 22.12.2011 11:06:47 >

(odgovor članu ivas)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vrteska za krevetac
27.12.2011 0:01:04   
Mariya
Sad smo kupili "Canpol babies" vrtešku u Rodiću, sa plišanim patkicama,(i meni su plastične bljak) muzika je super, ona klasična uspavanka, živih je boja, predivna, ma ne znam ko je srećniji zbog nje i koja se više oduševila ja ili Lucija! Imaju i neke sa cvećem, ma divne su, 2800 din.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Vrteska za krevetac
27.12.2011 10:27:33   
Azra_
Super Mariya! Postavi neku slicicu ili link...da je vidimo.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vrteska za krevetac
4.1.2012 19:00:20   
kliklik
Moje dete je bilo skoro pa potpuno nezainteresovano za vrtesku, kad je malo porasla dopalo joj se da ih hvata i cima do kidanja, a i to par minuta, al prva tri meseca je nije ni gledala. A kumica je obozava. Nasa je bila Jungle, a kumicina je Tiny Love.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vrteska za krevetac
5.1.2012 16:58:02   
tannata
ova je divna, ima nekoliko različitih melodija, majmunče svetli, na baterije je, ima podešavanje zvuka i ima daljinski.... Najšarenija je od svih tinylove mada su i ostale lepe....

http://www.bebino.rs/bebi-oprema/moje-omiljene-igracke/muzicke-igracke-i-vrteske/muzicka-vrteska-sweet-island-dreamsds

(odgovor članu kliklik)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vrteska za krevetac
5.1.2012 17:49:15   
strumfetica
Tannata lepa je. Malo skuplja nego što sam ja planirala ali mogla bi je uzeti. Imam još vremena za odabir. Sviđa mi se što je zelena jer čekam dečaka a planiram da uzmem i zelenu ogradicu, nešto mi plava nije jako vesela boja. A kažu da je za decu najbitnije da boje budu vesele i privlačne....

(odgovor članu tannata)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here