|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebin doručak
21.12.2012 23:36:02   
Ana RR
Ima gluten, ja sam ga tako i uvela.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Bebin doručak
21.12.2012 23:45:46   
Sanchy
Pa da tako cu i ja kad slistimo ovaj kukuruz i rizu,,

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Bebin doručak
22.12.2012 0:00:38   
Ana RR
Samo što sam ja tek sa punih 8 meseci počela da uvodim gluten, nisam htela ranije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Bebin doručak
22.12.2012 0:38:24   
Sanchy
On je vec pojeo parcence hleba sa punih sest meseci jer mu je baba cuvajuci njega i od brata cerkicu koja ima godinu dana,greskom dala ,umesto njoj dala njemu a on uredno zinuo,sazvakao i pojeo user posted image ..nisam imala stav da li cu ranije ili kasnije pa posto je vec tako ispalo onda cu kad zavrsimo ovu kutiju uzeti te sa glutenom..

< Poruku je uredio Sanchy -- 22.12.2012 0:39:24 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Bebin doručak
9.1.2013 9:54:23   
soni

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Sa AD mlekom se sve to sprema,,mi za dorucak jedemo nestle kukuruz i riza,njemu se svidja ali mene nervira sto ne moze u potpunosti da bude zitko nego sve ostanu gromuljice ,bzv..


mi koristimo ove nestle i super ih jede... i meni su se grudvale za to sto sam prokuvala vodu i u vrucu odmah njih sipala..sada sacekam da se malo voda ohladi i mutim

mi cemo danas poparu za dorucak i dodac malo ala kajmaka..ona nece dorucak pre 10 , pola 11...


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Bebin doručak
31.8.2013 12:22:58   
jovicaa
nama je dorucak voce sa zitaricama, uglavnom ubacim 7 corn milupine, a ponekad mu izblendujem i pahuljice ovsene, razene i sl..
totalno sam nenispirativna i ne znam sta jos? nece palentu i jogurt.. nece griz, nece sutlijas... tako da za veceru uvek ad mleko(kravica) plus 7 corn milupine zitarice. nekako mi se cini jednolicno

< Poruku je uredio jovicaa -- 31.8.2013 12:23:11 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Bebin doručak
31.8.2013 12:32:54   
pandina
Uh, jovicaa, toliko je mogucnosti, zvisi sta bebac voli. Evo nekih ideja (mnoge sam ovde pokupila):
- popara sa pavlakom i zumancem
- jogurt sa projom ili pitom (posto ne voli jogurt mozes mleko ili kiselo mleko da pokusas)
- kifla sa pavlakom ili krem sirom i paradajzem
- kajgana od zumanca i tikvica na maslacu ili ulju
- przenica sa sirom
- kombinacije od voca, jogurta-mleka i mlevenog keksa
- domaca pasteta (pilece belo, persun, luk i sta go jos umiksas gusto)
- dzigerica pecena na foliji sa paradajzom

uh, toliko toga, samo ako voli da rucka. U tom periodu moj Vule je tamanio sve, sada zbog zubica jedva da nesto pojede.

Ako voli samo zitarice, kao sto kazes, ti mu menjaj jedan dan ovsene, dugi dan kukuruzne itd, ppa ubaci i razlicito voce uvek i da mu bude koliko toliko razlicito.



< Poruku je uredio dijana1 RR -- 27.9.2014 12:19:30 >

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Bebin doručak
31.8.2013 12:33:57   
pandina
Ne znam sta uradih sa ovim postom, htela sam samo jednu recenicu da dodam user posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Bebin doručak
31.8.2013 14:58:47   
jovicaa
hvala pandina, probacu sa projom danas, mada sumnjam..


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Bebin doručak
31.8.2013 16:27:16   
adulence
Uhhh mi bas volimo jogurt i proju...palenta sa kajmakom...prosobsa vockicama...pastetu obozavamo fomacu ali umesto belog ja skuvam karabatak,belo meso mi mnogo suvo...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Bebin doručak
31.8.2013 17:20:54   
gociska
Przenice , zumance sa jogurtom pa u to umocen hleb prziti ili peci

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Bebin doručak
4.9.2013 22:33:00   
Misha i Ljisha
mame kako dajete mladi sir? sa cim? sutra bih probala da joj dam al mi nekako bezveze samog da joj dam

(odgovor članu gociska)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Bebin doručak
5.9.2013 11:09:40   
jovicaa
a kako pravis pastetu adulence i sa cime dajes?
mi smo danas doruckovali ovsene pahuljice sa sljivama i kruskom.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Bebin doručak
5.9.2013 11:21:18   
Sanjica26 RR
Ako je Maksim poceo da jede hleb onda mozes da mu mazes na hleb. Ima tema namazi. Tamo je LesicaRR stavila dosta recepta.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Bebin doručak
5.9.2013 16:09:37   
jovicaa
aha, a da li pecete domaci hleb? ja se jezim od kupovnog.. a nemam vremena da jos pecem i hleb... ali mozda cu morati

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Bebin doručak
5.9.2013 17:16:19   
Misha i Ljisha
ja imam pekaru tako da pecem al ne jede ona jos hleb na redovnoj bazi tako da kazem

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Bebin doručak
5.9.2013 21:05:47   
adulence

IZVORNA PORUKA: jovicaa

a kako pravis pastetu adulence i sa cime dajes?
mi smo danas doruckovali ovsene pahuljice sa sljivama i kruskom.

Draga obarim batak praziluk malo persuna i sargarepe izblendam i dodam malo prezident puter...mmmm bude mljac i uz to mi obavezno pije jogurt,ja joj to dajem uz neku integralnu kiflu,hleb stvarno ne pecem...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Bebin doručak
6.9.2013 20:56:37   
pandina
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

mame kako dajete mladi sir? sa cim? sutra bih probala da joj dam al mi nekako bezveze samog da joj dam


Mladi sir sam, secam se, prvi put davala sa palentom. Sve sam miksovala jer tada jos nismo imali ni jedan zub. Mozes sir dati uz paradajz ili pecenu papriku (ne znam da li jede papriku?). A mozes skuvati malo testenine bez jaja, prokuvas paradajz, izdrobis u njega sir i sitno naseckas persun i to koristis kao preliv za testeninu. Naravno, prilagodis odnos uzrastu. Moze i da se umiksa i bude kao crveno bela kasica. Ukusno je.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Bebin doručak
9.9.2013 9:31:12   
Misha i Ljisha
pandina nekako mi testenina za jutro malo cudno al probacu da joj pravim domace testenine pa cu izmiksati.

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Bebin doručak
9.9.2013 9:33:55   
Olga75
Misha i Ljisha moja zver je jedno vreme samo testo sa pavlakom i kecap jela , znaci tri puta dnevno user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Bebin doručak
9.9.2013 9:44:39   
jovicaa
aleksandar je opterecen kecapom, ne znam ni odakle mu to, mi uopste ne jedemo nesto puno kecapuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Bebin doručak
9.9.2013 9:47:26   
Olga75
vole deca , procice ga i dobro dodje da mu uvalis nesto sto nece da jede , to nesto , kap kecapa i pojede

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Bebin doručak
9.9.2013 9:48:04   
jovicaa
pa da... ali to se u sred neinspiracije svede na hleb pavlaku i kecap.. cesto...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Bebin doručak
9.9.2013 9:48:04   
Misha i Ljisha
hm a moja ima jos malo pa osam meseci da li smem recimo svez paradajz da joj dam sa testom i pavlakom?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Bebin doručak
9.9.2013 9:48:36   
jovicaa
ja sam davala maksimu kuvan, ali ne znam za svez..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here