|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebin doručak
19.11.2012 14:26:26   
cockic
za nase manje drugare meni je super user posted image

mi smo kazem pili oko 1l dnevno mleka od 6-8 meseca tad je pila nan i smanjismo valjda i oni sami nesto osete koliko mogu i sta vremenom.ona kad nece samo krene da me treska po ruci ili me gura i okrece glavu kad vise ne mozeuser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Bebin doručak
19.11.2012 22:27:24   
pandina
Izvinjavam se, odoh u pravu temu.

A ovde, dakle ceralije sa vocem. Za sada samo to.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Bebin doručak
30.11.2012 22:41:12   
slatka Aleksija
Pomagajte drugovi! sta da dam mojoj izbirljivoj smizli za dorucak? Stalno vrtimo iste stvari: hleb i jogurt,pavlaka i hleb, krem sir i hleb...ponekad uspem da joj uvalim plazmu sa mlekom....ali PONEKADuser posted image ! Inace griz,palentu,lino proizvode zitarice...to ili jedemo svega 3 kas pa pocne da pljuje i skupi usnice i nebi bog da ih otvori,ili nikako ne jedemo! strasno! i ja vise nisam pametna sta da joj dam za dorucak....user posted image

_____________________________

ALEKSIJA JE MOJ CEO SVET!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Bebin doručak
30.11.2012 22:47:08   
madre
a koliko smizla ima meseci?user posted image

< Poruku je uredio madre -- 30.11.2012 22:48:33 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu slatka Aleksija)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Bebin doručak
30.11.2012 23:05:46   
Ana RR
Da pokušaš da joj te žitarice i ostalo mešaš sa voćem npr.? Moje dete je tako volelo 7corn žitarice, uglavnom sam ih mešala sa kašicom od šljive.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu slatka Aleksija)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Bebin doručak
3.12.2012 23:14:28   
slatka Aleksija
imamo punih 9 i nece nista da jede vec! jooooj izlude me! ma nece uopste zitarice... mukica moja mila...user posted image

_____________________________

ALEKSIJA JE MOJ CEO SVET!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Bebin doručak
3.12.2012 23:18:01   
lesica
Jeste li uveli zumance?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu slatka Aleksija)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Bebin doručak
4.12.2012 21:48:55   
slatka Aleksija
uveli smo zumance. pokusavala sam da joj dam ispeceno zumance na par kapi masl.ulja pa da ga spojim sa hlebom i jogurtnom ali eto opet hleba i jogurta! user posted image dajte mi ideju drage mame...user posted image

_____________________________

ALEKSIJA JE MOJ CEO SVET!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Bebin doručak
4.12.2012 21:52:27   
branki*
a,da umutis zumance sa brasnom i malo mleka i ispeces kao palacinku?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu slatka Aleksija)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Bebin doručak
4.12.2012 21:59:17   
Ana RR
Možeš da izrendaš malo tikvice, kada osediš vodu iz nje umešaš žumance, malo brašna, pavlaku, i to ispečeš na teflonu kao palačinku. Moje dete je veliki izbirač ali ovo je baš voleo da klopa.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Bebin doručak
6.12.2012 10:30:41   
sonja021
Ja sam sve zaboravila kako sam radila sa prvim detetom.
Kad smem pavlaku, jogurt i sir?
Sad imamo 5.5 meseci.

Sa kravljim mlekom i glutenom ne bih zurila.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Bebin doručak
6.12.2012 23:24:41   
slatka Aleksija
probacu i to! zvuci mi kao ukusno to sa tikvicama... hvala vam mame!user posted image

_____________________________

ALEKSIJA JE MOJ CEO SVET!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Bebin doručak
10.12.2012 19:30:49   
Christabel
A je li se to zumance mesa sa tim sokom sto se ocedi iz tikvice ili sa tikvicom?

(odgovor članu slatka Aleksija)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Bebin doručak
10.12.2012 21:11:43   
Ana RR
Sa tikvicom, samo je ocediš od vode (kad pročitam kako sam napisala gore ispada kao da mešaš sa vodom user posted image ).

Sonja, ja sam sa punih 7 počela da uvodim jogurt, pavlaku i mladi sir, žumance nešto malo pre punih 8, a gluten sa skoro 9, ako se dobro sećam. Kravlje mleko smo dosta kasnije uveli, sa 13, 14 meseci.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Christabel)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Bebin doručak
11.12.2012 13:59:23   
Anoniman
Anci da li moze ovo sa tikvico i za rucak?

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 215
   RE: Bebin doručak
11.12.2012 14:08:10   
bajkica
moja cerkica ima 14 meseci, pre mesec dana je prestala da sisa i sad pije kravicu ali samo 1,6% mm. Za dorucak jede poparu, kacamak, mladi sir,
obavezno pije jogurt (sama trazi).Hoce i palacinke, pitu, ma skoro sve joj se svidja..nemam problema. Ipak nekad mi nestane ideja za obrok ali nadje neki kuvar na internetu.
Supu obozava za rucak ili piletinu sa povrcem

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Bebin doručak
11.12.2012 14:12:51   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bajkica

moja cerkica ima 14 meseci, pre mesec dana je prestala da sisa i sad pije kravicu ali samo 1,6% mm. Za dorucak jede poparu, kacamak, mladi sir,
obavezno pije jogurt (sama trazi).Hoce i palacinke, pitu, ma skoro sve joj se svidja..nemam problema. Ipak nekad mi nestane ideja za obrok ali nadje neki kuvar na internetu.
Supu obozava za rucak ili piletinu sa povrcem


Bajkice mleko bi trebala da joj dajes sa vecim procentom masti, jer je to potrebno bebama, mi od 12-og meseca pijemo megle 3, 2, ili 2, 8...a jos uvek i sisamo

i isto imam problem sa obrocima, nekjada ne znam sta da joj dam da jede...

(odgovor članu bajkica)
  Direktna veza do poruke: 217
   RE: Bebin doručak
11.12.2012 14:34:02   
bajkica
davala sam joj 2,8% ali se budi nocu i nekad je uznemirena pa sam probala ovo i cini mi se da joj vise odgovara.
Slabije je pa joj mozda vise odgovara jer je skoro prestala da sisa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Bebin doručak
11.12.2012 14:39:49   
Anoniman
Bajkice, pa budi li se sada nocu?

I mi polako pocinjemo sa odvikavanjem, preko dana imamo jedan podoj, ali se nocu budi da sisa.. bas cu probati 1,6. mada meni Una nece kravicu, hoce samo megle....a nas pdijatar nam je rekao sto masnije melo, to je bolje, potrebnije je deciuser posted image

(odgovor članu bajkica)
  Direktna veza do poruke: 219
   RE: Bebin doručak
11.12.2012 14:49:04   
bajkica
pa pije mleko pre spavanja oko pola 10 i oko 6 ujutru trazi opet ali mirnije spava. Mada nekim prijateljicama je pedijatar savetovao da daje mleko iz kese
kao bolje je i zdravije

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Bebin doručak
21.12.2012 21:09:12   
JellKo
Jedno pitanjce za mame :).
Moj maleni ima 6,5 mjeseci i od skora smo poceli da uvodimo kasice. E sad, mene zbunjuju natpisi na kupovnim instant kasicama (npr. rizine pahuljice, grisolino itd), na njima pise "priprema s mlijekom". Valjda se mlijeko ne daje jos, do godine dana otprilike, mada zavisi. Kako pripremiti te obroke, ako djetetu ne dajem kravlje mlijeko? Moj djecak jos uvijek sisa.
I od doktora smo dobili neka uputstva, pise "skuvati palentu ili griz sa mlijekom". Ja sam bas zbunjena user posted image . I ako pripremim te obroke sa vodom, onda to nisu mlijecno-zitni obroci.

(odgovor članu bajkica)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Bebin doručak
21.12.2012 21:23:33   
Snelle
Oni bi, ako se ja dobro sećam, već trebalo da sadrže u sebi AD mleko. Ako ne, uvek možeš da izmuzeš svoje mleko, ako ga imaš dovoljno i pomešaš sa pahuljicama, ili u krajnjem slučaju da pomešaš sa vodom, pošto još sikite, ili sa AD mlekom, mada sumnjam da bi dojena beba tek tako prihvatila AD mleko.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu JellKo)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Bebin doručak
21.12.2012 21:34:54   
Sanchy
Sa AD mlekom se sve to sprema,,mi za dorucak jedemo nestle kukuruz i riza,njemu se svidja ali mene nervira sto ne moze u potpunosti da bude zitko nego sve ostanu gromuljice ,bzv..

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Bebin doručak
21.12.2012 22:59:33   
Jeca.V
Sanchi,probajte milupine pirinac kukuruz sa AD mlekom,super se rastvaraju.Ovo vazi za sve milupine pahuljice.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Bebin doručak
21.12.2012 23:30:54   
Sanchy
Mi smo prvo kupili Milupine pirincane pahuljice i uopste mu se nisu dopale,nimalo,pa smo bili na nekom predavanju o ishani i tu sam dobila te Nestle kukuruz i riza pa rekoh da probam i stvarno ih jede samo se ne rastvaraju kako treba,ujutru pojede pola porcije kukuruz i riza ,puna je 200 ml ,a uvece pola porcije Rizolina i on mu se dopada ,eto samo nesto Milupu ne gotiviuser posted image ,a bas sam sledece planirala 7 corn da mu uvedem pa videcemo kako ce to da ide,,nego da li 7 corn ima gluten sad mi pade na pamet ?

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here