|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebin doručak
12.4.2012 15:08:10   
Anck Su Nmaun
Nas dorucak su uglavnom vockice, al u raznim kombinacijama sa plazmom, jogurtom, pahuljicama
griz i palenta su nam prebacini za veceru

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Bebin doručak
12.4.2012 22:33:01   
ivana70a
ja sam kupila u maxiju one pahuljice raz, jecam i ovas (posebno svaka),, pa to spremam sa vocem... jutro je jedini deo dana kada dajem voce, jer jos nemamo uzine... sto kaze minavb nema jos za nas neki poseban izbor, tek posle god dana kada pocne lepo jaja da jede i da zvace mozemo da prosirimo ponudu, ovako zitarice i sveze voce, a realno to i jeste po meni najzdraviji dorucak.toliko dugo su pili samo mleko pa im sigurno nije smetala jednolicna ishrana onda, a ovako imaju samo jednolican dorucak ali bar znas da je kvalitetan...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Bebin doručak
13.4.2012 7:23:29   
minavb
Nas asortiman: tost hleb, puter i med; tost hleb i nutela; pahuljice Fun &Fit za decu; kukuruzne stanglice; wassa dvopek od punog zrna; ovsi keks a uz sve ovo, slatko ili slano, pije jogurt. Jaja nece, sireve nece, poparu vise nece... mesne preradjevine ne kupujem ali cu morati pred vrtic to da mu dam.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu ivana70a)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Bebin doručak
13.4.2012 8:22:24   
jance
ja sam od juce uvela dorucak, moram da reorganizujem malko vremenski njegovo hranjenje, mada je on sam sebi uveo vec dorucak oko 10 tako sto je sve ranije i ranije trazio vocni obrok da jede....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Bebin doručak
13.4.2012 11:06:22   
Lilla
Poceli smo za dorucak da pijemo mljecni kukuruzni välling (ne znam prevod za ovo, tecne pahuljiceuser posted image ) umjesto formule, cini mi se da ga zasiti puno bolje od mlijeka, no tek od juce smo poceli da ga pijemo pa cemo vidjeti sta ce biti.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Bebin doručak
13.4.2012 15:11:30   
branki*
ja za dorucak najcesce dajem griz sa jabukom ili kruskom.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Bebin doručak
14.11.2012 23:17:04   
pandina
Ja sam sve mi se cini spontano uvela dorucak. Da li je rano? Isto mu dajem u 11h sto i oko 18h. Pirincane ili kukuruzn pahuljice u kombinaciji sa vocem - jabukom, bananom ili breskvom.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Bebin doručak
15.11.2012 0:20:36   
Mariya
Ja sam sa 5 meseci počela da uvodim čvrstu hranu, tako da je jela oko 10 sati, tako sam joj uvodila i nove namirnice, pa valjda se to računalo kao doručak?
Kad smo uveli dovoljno namirnica, rasporedili smo ih za ručak, večeru, užinu itd.. a doručak nam je otad isti - miksano voće i žitarice.

< Poruku je uredio Mariya -- 15.11.2012 0:23:51 >

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Bebin doručak
15.11.2012 10:36:16   
cockic
dorucak je oko 9-10h ujutru rano kad ustane je mlekouser posted image

a dorucaj je :palenta sa kajmakom ili pavlakom i puterom,plazma sa krav.mlekom,kacamak sa kajmakom ili pavlakom kako kad,makarone sa pavlakom ili kajmakom,i dalje neki put je banana sa plazmom.

ideje nove nemam nece kiselo mleko sa hlebom,jogurt neki put hoce neki ne evo sad cu pred spavanje da joj ponudim jogurt.vocni joj jos nisam davala ne znam da li bi htela.kupovala sam one dezerte nestle jela je ono od borovnica valjda je to jogurt user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Bebin doručak
15.11.2012 10:37:06   
cockic
griz nesto nevoli valjda ce ga zavoleti uskoro user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Bebin doručak
15.11.2012 12:51:40   
zeci
cockic, evo ideje...probaj projice da joj ispeces, moja voli da ih gricka, umacem joj u jogurt ili pavlaku i to nam je super dorucak, pravim i gibanicu...ali nju nekad jede super nekad ni da okusi ...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Bebin doručak
15.11.2012 14:40:57   
cockic
e da nisam imala brasno za proju pa mi sveki poslala pre dva dana tako da cu proje ovih dana,a gibanicu mali nije hteo a njoj jos nisam probala bas cu to ovih dana user posted image hvala sto si me podsetila

(odgovor članu zeci)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Bebin doručak
18.11.2012 22:36:33   
Nestrpljivaa
Mi imamo rani podoj oko 6 pa onda opet mleko oko 9-10 zavisi kada se probudi,i ne znam gde da uguram dorucak :-))

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Bebin doručak
18.11.2012 23:00:05   
Ana RR
Umesto mleka? To je taman vreme za doručak.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Bebin doručak
18.11.2012 23:08:43   
Nestrpljivaa
To mi nije palo na pamet mogla bih tako pokusati

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Bebin doručak
18.11.2012 23:11:21   
Sanchy
A kako dajete voce sa pahuljicama?na primer u kasicu od jabuke ubacite kasiku dve pahuljica ili na neki drugi nacin?mozda malo glupo pitanje ali citam sta pisete pa mi nesto ne radi mozak ha ha

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Bebin doručak
18.11.2012 23:15:20   
madre
nestrpljiva, ona ce u pocetku jako malo jesti te cvrste rane pa ces svakako dopunjavati svojim mlekom, dok ne pojede celu porciju,tek onda izbacujes podojuser posted image *jaooj, ne rade mi bas specificna slova pa ispadam kompletno nepismenauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Bebin doručak
18.11.2012 23:21:08   
Ana RR
Sanchy, ja sam kuvala npr. jabuku pa u nju dodam pirinčane pahuljice, posle sam to radila i sa ostalim žitaricama, voleo je 7corn sa šljivom i to sam mu često davala za doručak.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Bebin doručak
18.11.2012 23:22:39   
Nestrpljivaa
Sanchy ja ubacim u kuvanu vocku kasiku dve pahuljica.
Madre ja sam uvela cvrstu hranu sa 4 meseca i sada mi pojede ceo obrok sto napravim i drzi je 3-3.5 h

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Bebin doručak
18.11.2012 23:43:08   
madre
onda je pravo vreme za dorucak u 9,10 (umesto druo podoja)user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Bebin doručak
18.11.2012 23:45:25   
Nestrpljivaa
Samo jos da smislim sta da joj dajem posto nam je oko 12-13 vocna kasica a oko 15-16 slana.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Bebin doručak
19.11.2012 9:01:29   
cockic
nama je dorucak do 8 meseca bio voce sa zitaricama i onda sam presla na palentu,makarone,kacamak,plazmu mleko,evo i proju sa pavlakom komad proje pa kasicica pavlake user posted image

sad je doruckovala plazmu i mleko koristimo kravlje od 8 meseca za griz i plazmu ali griz nesto ne voli da rucka.

meni je sin dugo doruckovao zitarice milupine one sa mlekom ali lena zitarice tako ne voli samo sa vocem.

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Bebin doručak
19.11.2012 9:41:00   
pandina
Nestrpljiva, ja sam ovako rasporedila:
oko 7h mleko 200 ml
oko 10h dorucak (cerealije i voce)
oko 12h mleko 120 ml
oko 15h slani obrok
oko 18h vecera (cerealije, nekad dodam malo voca ili povrca)
oko 21h mleko 200 ml

OFF:
Ovo je prilika da pitam da li je ovo dovoljno mleka za jedan dan, u obroke ubacujem svoje mleko ponekad.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Bebin doručak
19.11.2012 12:02:55   
Nestrpljivaa
Meni su rekli da mora da ima 4 mlecna obroka u bilo kakvom obliku.

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Bebin doručak
19.11.2012 14:23:20   
cockic
ovako sto se mleka tice neka deca ga rano izbace tj.slabije ga hoce ili ce piti mleko ili ce jesti.ja gledam po sebi kad bi sad popila solju mleka nema sanse da cu pojesti ceo obrok rucka.ili ti vecere.

moja deca su sisala sin vise od cere on je samo sikio do14m ona je na formuli od 6 meseca i ona je pila i vise nego sto treba mleka do 8 meseca i onda joj ja mesto popodnevnog mleka ubacim sokic i ne buni se vodu nece nikako i ako je nudim svaki cas.

e sad znaci nama je mleko sad sa 10 meseci samo ujutru i uvece tj.ujutru 210ml a uvece nekad i nece popije nekih 150-180ml sama je smanjila.evo vec jedno vreme bacam po nekih 50ml iz bocice kad nece.znaci sinoc je popila oko 130ml.

inace ona je sikila nocu do 8 meseca(to nocno ja i neracunam u sikanje mada koliko se budila onda je lepo i tad jela ) a sad joj nocu nista ne dajem ni vodu ni mleko dudu nekoristi.tj lepo paja nocu samo sto ustaje u cik zore oko5-6huser posted image mada kad vratim film i sin mi je u tom uzrastu isto tako ustajao.a sad on vec moze duze od 7-8:30h kako kaduser posted image

kazu treba mleko moj sin mleko od kad presta da sisa nece jako retko ga pije i to su gutljaiji ne voli ga i neteram ga ako nece.jogurt je isto mnogo bolji od kravljeg a on popije po casu dnevno,a meni lena pa nece jogurt jos uvek nesto se buni nekih 50 ml popije i to je.a kravlje joj jos necu davati da pije sigurno samo sa hranom kad joj pravim.

mada ja mislim da dojena deca kravlje mleko nepiju tj.ili nevole ili su samo na ukus majcinog navikli.moj sin nije hteo ni vestacko da lizne,kad sam lecila bradavice od njegovih ujeda rane mi je pravio.

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here