|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   besplatne akcije
17.9.2009 10:10:29   
afrodita
Imate li ih?
Ovde mozete proveriti da li ste na spisku
KLIK
Direktna veza do poruke: 1
   RE: besplatne akcije
17.9.2009 10:14:51   
buhla
aaaaaaaaaaa mene nema na spisku!!! user posted image
A dobila sam prosle godine resenje za besplatne akcije! user posted image
hmmm user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: besplatne akcije
17.9.2009 10:19:29   
Anck Su Nmaun
Hah po ovome ni ja nisam tu ..a lepo se secam da jesam.... user posted image user posted image user posted image   ma od ovoga ionako nista nece biti ...sa 1000 su dosli do 600 na kraju ce nam stici po 20 din ...i recice bolje ista nego nista!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: besplatne akcije
17.9.2009 10:32:12   
afrodita

imate 5 stavki  u desnom gornjem uglu
-pregled preduzeca u postupku privatizacije
-pregled aukcija
-...
-...
-besplatne akcije (pre trazenja kliknete na ovu stavku)
i tek onda kucajte podatke

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: besplatne akcije
17.9.2009 10:34:44   
Anck Su Nmaun
Ehh pa plavusa..sad sam na spisku...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: besplatne akcije
17.9.2009 10:41:31   
Anoniman
Ja sam na spisku.

Nikako da im pošaljem da račun koji sam im dala više nije aktivan, i da sam promenila ličnu kartu.

Ako neko treba da šalje neke izmene, to se šalje na sledeću adresu:
Agencija za privatizaciju
Terazije 23 / VI
11000 Beograd

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: besplatne akcije
17.9.2009 10:42:51   
buhla
i ja plavusha! user posted image user posted image user posted image
pronasla se!

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: besplatne akcije
17.9.2009 11:23:24   
Nensi*
I ja sam na spisku,ali sa devojackim prezimenom...

Tasho,jel promenu prezimena treba da saljem na adresu koju si navela?

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: besplatne akcije
17.9.2009 21:26:40   
Dora
Ma boli me user posted image za besplatne akcije,valjda sam na spisku, dobila sam rešenje, *ebo ih pas! To je sve qr*a banda, varaju i lažu narod!
Mojoj naivnoj mami došlo da nije državljanin Srbije i nema prava na akcije a ona im vadila i slala državljanstvo i to je koštalo oko 600 dinara. Posle saznam da je nekoliko desetina hiljada ljudi prošlo isto tako i to je dodatno napunilo razne budžete... grrrrrrrrruser posted image
A žena ceo svoj život ima isto državljanstvo...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: besplatne akcije
18.9.2009 8:24:16   
afrodita
to je koštalo oko 600 dinara. Posle saznam da je nekoliko desetina hiljada ljudi prošlo isto tako i to je dodatno napunilo razne budžete... grrrrrrrrr


ima i toga!user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: besplatne akcije
18.9.2009 8:29:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nensi27

I ja sam na spisku,ali sa devojackim prezimenom...

Tasho,jel promenu prezimena treba da saljem na adresu koju si navela?


Ne znam zaista. Ja šaljem skroz nov br računa, i skroz novu LK.

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: besplatne akcije
18.11.2009 21:03:26   
Anoniman
Cula sam da ima ljudi koji otkuplju ove akcije za odredjenu sumu novca ali zanima me da li je to legalno? A preko berze da li je moguce prodati ih?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: besplatne akcije
18.11.2009 21:08:44   
Anoniman
ni mene nema a znam da se jesam prijavila...
ne razumem user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: besplatne akcije
18.11.2009 21:09:41   
Anoniman
Jer si kliknula na besplatne akcije prvo?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: besplatne akcije
18.11.2009 21:11:16   
Anoniman
ima i mene sada...koji sam debil...
ja sam potpuni kreten za ove stvari: niti kapiram sta ja sada mogu sa tim akcijama, niti kad to treba resiti...nista ne kapiram.
???

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: besplatne akcije
18.11.2009 21:15:14   
*Alexx*
Ja su uopste ne trudim da skapiram. Kud svi, tu i mali Mujo, tj. ja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: besplatne akcije
18.11.2009 21:19:41   
Anoniman
ma nemam pojma ni ja sta s njima al cula sam da  ih otkupljuju neki pa bi mi fino legle te parice na poklon!

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: besplatne akcije
18.11.2009 21:26:48   
Anoniman
pa tako i ja alexx.kud svi tu i ja.
nego, ko otkupljuje to? daj da prodam za koje god pare i da zaboravim na tu glupost.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: besplatne akcije
18.11.2009 21:28:26   
Anoniman
moj brat cuo da neki otkupljuju za oko 500-800 eura! Mislim nije malo za nesto sto nisi ni imao i ko zna da li ces da imas!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: besplatne akcije
19.11.2009 11:47:22   
mamanp
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

moj brat cuo da neki otkupljuju za oko 500-800 eura! Mislim nije malo za nesto sto nisi ni imao i ko zna da li ces da imas!


I kod nas je kolala ta prica jedno vreme. Ali nije logicno da neko otkupljuje nesto za sta nije siguran da ce uopste i dobiti i po kojoj ceni ce ih dobiti. Niko nam ne garantuje da cemo ista dobiti. Znajuci nase glavatare mislim da od tih akcija nista nece ni biti ili ce nam zamazati oci sa po par hiljada dinara i toliko. Ili u najgorem slucaju mogu nas uceniti sa ovom vakcinom: ako neces da se vakcinises nema ni akcija. Svasta moze biti  u ovoj nasoj lepoj zemlji.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: besplatne akcije
19.11.2009 11:49:40   
mejra81

IZVORNA PORUKA: mamanp

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

moj brat cuo da neki otkupljuju za oko 500-800 eura! Mislim nije malo za nesto sto nisi ni imao i ko zna da li ces da imas!


I kod nas je kolala ta prica jedno vreme. Ali nije logicno da neko otkupljuje nesto za sta nije siguran da ce uopste i dobiti i po kojoj ceni ce ih dobiti. Niko nam ne garantuje da cemo ista dobiti. Znajuci nase glavatare mislim da od tih akcija nista nece ni biti ili ce nam zamazati oci sa po par hiljada dinara i toliko. Ili u najgorem slucaju mogu nas uceniti sa ovom vakcinom: ako neces da se vakcinises nema ni akcija. Svasta moze biti  u ovoj nasoj lepoj zemlji.


user posted image user posted image user posted image
Vrlo moguce!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: besplatne akcije
19.11.2009 11:51:20   
oliveradj
Šta dodati ovo je Srbija.
Hteli ste da preskočite NY šoping u Delta Sitiju? Skupo vam je u Zari, Mangu i Maxiju? Radije biste iskoristili beli šengen da za iste pare skočite za vikend do Beča, Rima ili Budimpešte? Vi bi da pazarite isto, odmorite se u hotelu, obiđete neki evropski grad i potrošite manje para nego kod mene u Delta Sitiju?
 
No problem!
 
Ali moraćete da kupite vakcinu za H1N1 od mene.
 
Miroslav Mišković, novembar 2009

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: besplatne akcije
19.11.2009 13:22:26   
sladjaaaa
IZVORNA PORUKA: afrodita

Imate li ih?
Ovde mozete proveriti da li ste na spisku
KLIK



Seruser posted image  na ovom sajtu, kao nisam ostvarila pravo, a poštom mi je stiglo da jesam!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: besplatne akcije
19.11.2009 13:24:31   
buhla
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: oliveradj

Šta dodati ovo je Srbija.
Hteli ste da preskočite NY šoping u Delta Sitiju? Skupo vam je u Zari, Mangu i Maxiju? Radije biste iskoristili beli šengen da za iste pare skočite za vikend do Beča, Rima ili Budimpešte? Vi bi da pazarite isto, odmorite se u hotelu, obiđete neki evropski grad i potrošite manje para nego kod mene u Delta Sitiju?
 
No problem!
 
Ali moraćete da kupite vakcinu za H1N1 od mene.
 
Miroslav Mišković, novembar 2009


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: besplatne akcije
30.11.2009 18:41:39   
afrodita
IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

IZVORNA PORUKA: afrodita

Imate li ih?
Ovde mozete proveriti da li ste na spisku
KLIK



Seruser posted image  na ovom sajtu, kao nisam ostvarila pravo, a poštom mi je stiglo da jesam!


imate 5 stavki  u desnom gornjem uglu
-pregled preduzeca u postupku privatizacije
-pregled aukcija
-...
-...
-besplatne akcije (pre trazenja kliknete na ovu stavku)
i tek onda kucajte podatke

jer bez serijskog broja prijave nikog nema na spisku
znaci... kliknuti na petu stvku i onda unositi podatkeuser posted image
hajde sad vidi ima li te?user posted image

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here