|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: besplatne akcije
5.1.2010 10:30:25   
minavb
IZVORNA PORUKA: banini


šta mislite zašto je izbio požar u fabrici automobila u kragujevcu???  pa traže "opravdanje" za to što FIAT nikako da potpiše ugovor....ko razume shvatiće, a mene nadam se neće pojesti mrakuser posted image vade se na krizu, a ovamo...ne znam...kao ekonomista možda grešim, ali kao čoveku i srpkinji mi ponekad dodje da iskočim iz tesne kože.....

Potpisao Fiat, pare su valjda vec legle a firme cije akcije dobijamo, i cije cemo akcije dobijati, mogu samo jednog dana da vrede vise. Pravo da ti kazem, jedva cekam da akcije Telekoma podele i da Telekom kupe nemci.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: besplatne akcije
5.1.2010 12:24:40   
kathy

IZVORNA PORUKA: banini

IZVORNA PORUKA: minavb

Banini, ajde tu tvoju teoriju iznesi malo preciznije. bas me zanimam kako si shvatila to nase akcijasenje?user posted image


to su akcije državnih preduzeća koja će kad tad biti bud zašto prodata....a onda će država da ih otkupljuje za mnogo manje pare i pretvarati u drž.obveznice(kad ne budu više ništa vredele jer će ih novi vlasnici upropastiti-čast izuzecima ali  za izuzetke privatizacije u srbiji još ne čuh) da bi povratila privredu u sunovratu....ukratko to je to...

šta mislite zašto je izbio požar u fabrici automobila u kragujevcu???  pa traže "opravdanje" za to što FIAT nikako da potpiše ugovor....ko razume shvatiće, a mene nadam se neće pojesti mrakuser posted image vade se na krizu, a ovamo...ne znam...kao ekonomista možda grešim, ali kao čoveku i srpkinji mi ponekad dodje da iskočim iz tesne kože.....



FIAT potpisao ugovor i uplatio novac.
Ne bih se ja oslonila na tvoje prognoze, ocito ti nedostaje najvaznije: informacije.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: besplatne akcije
5.1.2010 13:29:16   
Anoniman
JA I NISAM OVDE DA PROGNOZIRAM, VEĆ SAM IZNELA KONSTATACIJU DA MOŽDA I GREŠIM!Za Fiat nisam znala da je POTPISANO, tu se ogradjujem....
To je bio moj odgovor na ispitu pre godinu i po, što sam takodje naglasila. Rekoh da se i u našoj zemlji možda čuda dešavaju, pa se možda po pitanju i tih 1000 evra dese. Zašto je odugovlačeno sa Fiatom i zašto se odugovlači sa Telekomom,šta je sa NIS-om konačan status ne znam i neću da ulazim, mogu samo da pretpostavim..I meni je u interesu da uzmem te pare, upisana sam, pa ako bude biće, neće se bacitiuser posted image

To jesu sve jaka imena kupaca, ali pogledajte Merimu iz Kruševca na šta je spala posle Henkela, pa 14. Oktobar, pa.....ja zaista želim da svima nama bude bolje i da se sve "isplati", ali kod nas se sve predugo čeka pa i to bolje vreme....

(odgovor članu kathy)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: besplatne akcije
5.1.2010 13:35:19   
minavb
IZVORNA PORUKA: banini
zašto se odugovlači sa Telekomom,šta je sa NIS-om konačan status ne znam i neću da ulazim, mogu samo da pretpostavim..

Zato sto Dojche telekom trazi otpustanje 30% radnika pre preuzimanja, a to vlada trenutno ne zeli da uradi. Telekom je trenutno najprofitabilnija firma i u krizi kakva nas je snasla, ne treba ga prodavati sve dok puni budzet.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: besplatne akcije
5.1.2010 14:06:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: banini
zašto se odugovlači sa Telekomom,šta je sa NIS-om konačan status ne znam i neću da ulazim, mogu samo da pretpostavim..

Zato sto Dojche telekom trazi otpustanje 30% radnika pre preuzimanja, a to vlada trenutno ne zeli da uradi. Telekom je trenutno najprofitabilnija firma i u krizi kakva nas je snasla, ne treba ga prodavati sve dok puni budzet.



c c c...'bem ti kapitalizam.....a ja imam brdo prijatelja koji rade u Telekomu, svakakve priče kolaju firmom, ali za ovaj "detaljčić" ne znaju...ili mi bar nisu rekli....

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: besplatne akcije
5.1.2010 14:08:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: banini

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: banini
zašto se odugovlači sa Telekomom,šta je sa NIS-om konačan status ne znam i neću da ulazim, mogu samo da pretpostavim..

Zato sto Dojche telekom trazi otpustanje 30% radnika pre preuzimanja, a to vlada trenutno ne zeli da uradi. Telekom je trenutno najprofitabilnija firma i u krizi kakva nas je snasla, ne treba ga prodavati sve dok puni budzet.






to da....jer rade kao crnci....moja najbolja prijateljica od pola 8 ujutru do 8-9 uveče....a i njena mama....u mojo firmi isto tako, idem kući kad završim posao, ali hvala Bogu pa ga ima....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: besplatne akcije
5.1.2010 14:28:39   
minavb
Ovo nije tema o Telekomu i mislim da je glupo da o Telekomu otvaramo temu, ali moram da se nadovezem-u Telekomu se mozda u nekim direkcijama mnogo radi, u vecini se ne radi bas nista. Sledi nova reorganizacija i racionalizacija radnih mesta a firma bi imala duplo veci profit kada bi ljudi radili svoj posao kako treba i kada bi se sistemi koristili na pravi nacin.
Ajmo dalje o akcijama, jel jos neko skoro proveravao da li je na spisku? Kao sto rekoh, ja od sinoc to nikako ne mogu da vidim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: besplatne akcije
5.1.2010 14:37:38   
cipiripi
ja sam ih upisala pre 2 godine, ali moram da se pomucim da nadjem papir da bih mogla da proverim po serijskom broju da li sam ostvarila pravo.

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: besplatne akcije
5.1.2010 15:10:16   
ljubavce

IZVORNA PORUKA: OTI

stvaarno...i ja ne znam gde bih sa tim...
nego stvarno, kolik to izadje, zna li neko

je l to onda 5x 2500 din + 1700 din
ili je to ukupno 1700 din






1700 (dindobijes odmah na racun) + 5 akcija(2500din) koje mozete pobici u posti ili ih ostaviti na cuvanju pa kada akcije dobiju vecu vrednos onda ih unovciti (ako uopste dobiju vecu vrednos)
ja sam za to UZMI STO TI DRZAVA NUDI, JER SE KASNIJE MOZE PREDOMISLITI!!!!!user posted image user posted image user posted image

5 akcija=2500din
1 akcija=500din

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: besplatne akcije
5.1.2010 15:16:48   
cipiripi
ja to ne bih dirala..nek stoji .. nikad se nezna...
a 2500din me nece obogatiti u svakom slucaju user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: besplatne akcije
6.1.2010 8:15:45   
LillyT
IZVORNA PORUKA: cipiripi

ja to ne bih dirala..nek stoji .. nikad se nezna...
a 2500din me nece obogatiti u svakom slucaju user posted image



Ja se slazem sa ovim, od tih para ne mogu bas da promenim sebi nesto. Elem, kada je moj tata devedesetih (tamo negde u drugoj polovini) uzimao akcije fabrike, svi su se smejali i bili su skepticni. Posle vise od 10 godine, akcije su prodate, a brat i ja stambeno obezbedjeni. Ne kazem da ce i ove akcije da promene zivot, ali verujem da ce moci da otplate neko putovanje. A kada...jednog dana... (nesto sam optimisticna ovih dana, nece to da valja)


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: besplatne akcije
6.1.2010 8:48:55   
minavb
Mudro zboris stari Vujadineuser posted image . I ja tako mislim, gotovo da sam sigurna da ce nam se isplatiti te akcije, i to dobro.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: besplatne akcije
6.1.2010 16:00:57   
cipiripi
mm je danas drzava prebacila 1700 din user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: besplatne akcije
6.1.2010 16:06:49   
srea
i meniuser posted image

_____________________________

sreca

Neznanje je covjeku najveci neprijatelj...

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: besplatne akcije
6.1.2010 16:13:02   
minavb
I meni su legle pare.user posted image

(odgovor članu srea)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: besplatne akcije
6.1.2010 16:27:28   
Trcosava
06.01.2010   Interni nalozi(Uplata besplatnih akcija - Agencija za privatizaciju ) 0

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: besplatne akcije
6.1.2010 18:47:06   
dunja RR

...ja sam podigla svojih VELIKIH 1700 dinara....

naravno red je bio ogroman, žene sa decom nisu puštali preko reda, a koje promenio prezime ne može da podigne sada , nego ide u Agenciju za privatizaciju da promeni podatke....

(odgovor članu srea)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: besplatne akcije
6.1.2010 23:54:11   
cicko
podigla sam svojih 1700 din na bankomatu, a potvrdu o onim akcijama cu neki drugi put.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: besplatne akcije
7.1.2010 0:04:13   
Anoniman
mm legle pare .. sad još da smislimo kako da ih potrošimo.........user posted image

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: besplatne akcije
7.1.2010 0:06:47   
Anoniman
A kako ja da znam da li sam ja dobila te pare?tj, da li mi je neophodan onaj papir za podizanje?


< Poruku je uredio Nedja -- 7.1.2010 0:07:12 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: besplatne akcije
7.1.2010 0:09:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

A kako ja da znam da li sam ja dobila te pare?tj, da li mi je neophodan onaj papir za podizanje?



mislim da je važno da imaš onaj prvi koji si dobila kada si išla da se upišeš... tamo imaš i broj računa...ni ja ne mogu da nađem onaj koverat (potvrda) koji mi je stigao na adresu...?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: besplatne akcije
7.1.2010 0:09:53   
Anoniman
uh, moram i taj da potrazimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: besplatne akcije
7.1.2010 13:18:55   
mamanp
Meni potvrda da sam upisana za akcije nije ni stigla na kucnu adresu, ali su mi "silne" pare legle na racun i vec potroseneuser posted image

< Poruku je uredio mamanp -- 7.1.2010 13:19:28 >


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: besplatne akcije
7.1.2010 15:17:10   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Nedja

A kako ja da znam da li sam ja dobila te pare?tj, da li mi je neophodan onaj papir za podizanje?



nije-provereno, možeš da ga poneseš ( ako ga imaš , ja sam tako uradila), ali on jedino koristi da se ubrza procedura, jer te onda šalterska rdanica ane traži po računaru i skraćuje ti vreme čekanja za 5 minuta, a možeš podići i bez toga ne brini....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: besplatne akcije
7.1.2010 15:20:45   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja


IZVORNA PORUKA: Nedja

A kako ja da znam da li sam ja dobila te pare?tj, da li mi je neophodan onaj papir za podizanje?



nije-provereno, možeš da ga poneseš ( ako ga imaš , ja sam tako uradila), ali on jedino koristi da se ubrza procedura, jer te onda šalterska rdanica ane traži po računaru i skraćuje ti vreme čekanja za 5 minuta, a možeš podići i bez toga ne brini....


znači-dovoljna je lična karta , pod uslovom da niste menjale prezime....
.....i naravno kartica ukoliko su Vam uplatili na stari račun....ako su Vam otvorili specijalni račun u pošti, namenski za za svrhu uplate iznosa od akcija, onda Vam ne treba nikakva kartica, eventualno onaj papir sa brojem računa-rekla sam služi samo za brže odvijanje procesa podizanja.....
...i samo ko podiže u pošti dobija potvrdu o preostalih 5 akcija, u bankama se ne dobija...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here