|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Crvenilo na licu
18.8.2009 13:54:10   
oliveradj
Šta bi to moglo biti. U trudnoći mi se pojavilo crvenilo oko nosa na licu i imam malo crvenila na bradi koje se povuče, verovatno hormonski pred ciklus, a ovo oko nosa nikako. Razmišljam da odem do dermatologa jer sam i probala da mažem Canesten po preporuci kozmetičara ali nije bilo rezultata. Jel imala neka od vas sličan problem!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Crvenilo na licu
15.9.2009 13:47:57   
oliveradj
Pa zar sam ja jedina s ovim problemom user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Crvenilo na licu
15.9.2009 13:51:47   
dunja RR
ja imam crvenilo na obrazima sve vise , otkako sam presla 30 mi se pojavilo; sada mi se posle mora malo smanjilo( mozda se stopilo sa bojom) a zimi , kada je hladno mi je bas izrazeno...( dok sam se suncala na moru dobijala sam super bakarnu boju na telu jedino mi je lice konstantno bilo crveno)......kaze mm ko da imam ringlu na licuuser posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Crvenilo na licu
15.9.2009 13:52:50   
bonita
kaze mm ko da imam ringlu na licuuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Crvenilo na licu
15.9.2009 13:54:03   
dunja RR
ja sam skapirala da mi se koza godinama tanji i da za to nema leka, jedino sto u poslednje vreme mazem pantenol; sa druge strane razmisljala sam da su mozda i kapilari problem, ko ce ga znati, nisam isla kod dermatologa( inace najbolji dr je Šer na koznoj klinici u Dzordza Vashingtona)

< Poruku je uredio dunja -- 15.9.2009 13:55:44 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Crvenilo na licu
15.9.2009 13:58:48   
marince1
Ja imam izgleda takav pigment i cim mi je malo toplije odmah se zacrvenim kao bulka,ne vezano za trudnocu

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Crvenilo na licu
15.9.2009 13:59:44   
daca77
i moji obrazi reaguju na promenu T

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Crvenilo na licu
15.9.2009 14:00:25   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: marince

Ja imam izgleda takav pigment i cim mi je malo toplije odmah se zacrvenim kao bulka,ne vezano za trudnocu


znaci nisam jedina.....

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Crvenilo na licu
15.9.2009 15:05:35   
oliveradj
Danas mi je rekla koleginica da probam Hidrociklin, probaću pa ću da napišem rezultate!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Crvenilo na licu
25.9.2009 10:03:21   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: oliveradj

Danas mi je rekla koleginica da probam Hidrociklin, probaću pa ću da napišem rezultate!


i draga kakvi su rezultati, da znam da li da se hidrocikliramuser posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Crvenilo na licu
25.9.2009 14:11:37   
oliveradj
E da zaboravih da napišem super su rezultati crvenilo se povuklo mnogo bolje izgleda najviše 10 dana se maže mast,to je inače mast za oči. Nisam kupila Hidrociklin nego HIDROKORTIZON 2.5%, po preporuci dermatologa i super je. Ima još malo crvenila, ali tek tek verovatno jer sad vidim kad se povuklo da su mi ispod kapilari i da je crvenilo i zbog toga izraženije.
Probaću još Jekoderm mast ako se bude vraćalo jer je mojoj bebi pomoglo kad ima crvenilo na koži. Inače je Jekoderm mast na bazi ribljeg ulja, a ja sam imala davno alergiju crvenilo po celom licu i pila sam AD perle na bazi ribljeg ulja. Ako je baš lice jako loše sa crvenilom one su super pa probaj i njih sam pila davno po preporuci kožnog (dve nedelje 2x dne ujutro i uveče). Evo ti saveti i javi jel sve ok user posted image . Sretno!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Crvenilo na licu
25.9.2009 14:32:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince

Ja imam izgleda takav pigment i cim mi je malo toplije odmah se zacrvenim kao bulka,ne vezano za trudnocu


mm i ms (moj svekar) imaju "rumene obraze". Za to se ide kod dermatologa i postoji mogućnost da se laserki leči. Naravno, obojicu zabole za to. user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Crvenilo na licu
25.9.2009 21:13:17   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: oliveradj

E da zaboravih da napišem super su rezultati crvenilo se povuklo mnogo bolje izgleda najviše 10 dana se maže mast,to je inače mast za oči. Nisam kupila Hidrociklin nego HIDROKORTIZON 2.5%, po preporuci dermatologa i super je. Ima još malo crvenila, ali tek tek verovatno jer sad vidim kad se povuklo da su mi ispod kapilari i da je crvenilo i zbog toga izraženije.
Probaću još Jekoderm mast ako se bude vraćalo jer je mojoj bebi pomoglo kad ima crvenilo na koži. Inače je Jekoderm mast na bazi ribljeg ulja, a ja sam imala davno alergiju crvenilo po celom licu i pila sam AD perle na bazi ribljeg ulja. Ako je baš lice jako loše sa crvenilom one su super pa probaj i njih sam pila davno po preporuci kožnog (dve nedelje 2x dne ujutro i uveče). Evo ti saveti i javi jel sve ok user posted image . Sretno!


hvala na savetima....a dermatolog kod koga si isla, znam da nisi iz Beograda( jer sreces Tashu( a i pise pored tvog nicka)user posted image )....nego jel' drzavni ili privatni?....

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Crvenilo na licu
26.9.2009 22:31:14   
oliveradj
Ne znam kakve ima veze jel drzavni ili privatni. Zena je ok radi drzavno, a i privatno verovatno jer je pravila neke kreme koje su se prodavale u privatnim apotekama.  Bila sam nekoliko puta kod nje i bila je skroz ok.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Crvenilo na licu
26.9.2009 23:08:49   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: oliveradj

Ne znam kakve ima veze jel drzavni ili privatni. Zena je ok radi drzavno, a i privatno verovatno jer je pravila neke kreme koje su se prodavale u privatnim apotekama.  Bila sam nekoliko puta kod nje i bila je skroz ok.


za mene ima veze  jel drzavnog ne placam ( pregled), a trenutno nemam mogucnosti da platim privatnog....znam da se kreme placaju....ali ok...

...hvala ti na savetu mnogo probacuuser posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Crvenilo na licu
28.9.2009 15:17:14   
oliveradj
Ako ti pomogne javi na forum user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Crvenilo na licu
5.10.2009 16:02:16   
oliveradj
Još samo da dodam da pomaže Jekoderm mast odlična je, a nije skupa!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here