|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čuvajte decu
25.5.2012 21:13:42   
Lilla
Vuko user posted image Uzas stvarno. Nema tebe zbog cega da bude sramota, ti nisi nista uradila da bi se stidjela.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Čuvajte decu
25.5.2012 22:13:27   
Anoniman
Vuko , ti si tako dobar lik user posted image
zgrozim se kad procitam ovakva iskustva , pogotovo sto sad imam cerku a imacu jos jednu , ako mi verujete , ne dam je nikom iz straha da joj neko ne naudi dok jos ne zna od koga treba da se brani user posted image

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Čuvajte decu
25.5.2012 22:17:59   
Snelle
Joj Vuko, svaka tebi čast kako si iz svega toga izašla zdrave pameti!
I ja imam ćerku, i posle svega pročitanog stvarno me strah user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Čuvajte decu
25.5.2012 22:22:41   
Anoniman
Vuko, jos jedan zagrljaj user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Čuvajte decu
25.5.2012 23:35:00   
jelena038
vuko, svaka cast za objavljivanje imena.

ja sam imala situaciju sa punih 14 godina, ne znam da l sam je ovde negde pisala, sve mi se cini da jesam, al ajd da ispricam. kad sam prvi put operisana, tu noc, posle nekih par sati, spavam i u onom bunilu, prva anestezija, iscrpljena, bez krvi, kontm na me neki muskarac kao titra, sapuce doduse, hoces vode, je l ti dobro, brise mi celo krpom, vrat, i sve od vrata pa do grudi. jbg, kad imas 14 grudi su u lezecem polozaju dosta blizu vratu i sve je to taj neki tako postepeno, ali ja e onako komiraa ne buim. tek kad me je idiot probao poljubiti u usta ja sam se probudila i uspanicila i on je nagulio iz sobe. najvece sr..nje je bilo u tome sto je moja mama lezala sa jos jednom zenom tu u sobi i spavala, posto je bila u pratnji, al taj to nije znao. dok su se one rasvestle on je pobegao i nisu ga videle. najogre je sto mi niko nije verovao, mama odmah digla na noge celu bolnicu, obezbedjenje, zakljucana su vrata u roku odmah, znaci nije izasao, a nije bilo nikog stranog u bolnici, znaci da je to bio neki radnik i da je verovatno praxa bila da decu slogiranu posle operacije maltretira, jer se uvek moze reci da su utripovale, ili da se uopste i ne sete niceg. kako nikog nisu nasli, poceli su i u ovo moje da sumnjaju, ali je keva videla stolicu pored mog kreveta i mokru krpu, njenu, kuhinjsku, koju je donela sa hranom u bolnicu, a ja sam tek izrezana par sati pre i nikako nije bilo moguce da sama ustanem. jedino cega se secam je bila ona tiger jakna (crno-braon, pise tiger, perjana jakna, tih ranih devedesetih su se nosile). nista mi nije uradio, srecom, nije ostavilo posledice nikakve, vec sam se ljubilla i vatala s frajerima ranije, pa mi to nije bio u tom trenutku atak na psihu, ali je zastrasujuce kad pomislim na koje sve nacine ljudi mogu da zlostavljaju decu, a da roditelji misle da su ona najzasticenija na svetu.

i jos bih dodala, cesce se govori devojcicama da se paze, da prijave ako ih neko pipka i ostalo, dok se decacima to redje govori i ocekuje se da se redje i desava, po nekom patrijarhalnom zatucanom pravilu da su muskarci to koji j..u, a zene te koje treba, da ne lajem. kada vaspitacica u vrticu mazi i ljubi decaka mi smo svi presrecni, jer je to svojstveno zenama, majkama, jer je to neznost i sve to, a da li se iko zapita sta bi se desilo da su polovi obrnuti, da to cini muskarac vaspitac devojcici i da njen otac to sazna? oci bi mu izvadio. mislim da decake globalno ne cuvamo dovoljno, a jednako su izlozeni svakakvim psihopatama.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Čuvajte decu
26.5.2012 0:00:08   
vukosava
Sta njima sve padne na pamet, to normalan mozak ne moze da ni pomisli da postoji... Zamisli posle operacije... Kretencina.

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Čuvajte decu
26.5.2012 0:34:39   
vukosava
user posted image Sad cu ja kao u Americkim bljutavstinama od filmova: "Drago mi je da sam to podelila sa vama". Pa nek nekom koristi (nekoj majci da ima u vidu da budale - ovde zvane predatori - vrebaju nikad ne znas odakle)...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Čuvajte decu
26.5.2012 10:07:08   
Olga75
uh , bre Vuko , sta si ti sve dozivela user posted image
Jelena , to je grozno , pa gde su bile sestre , kad se pacijent budi iz anestezije mora biti na intenzivnoj ili poluintenzivnoj , uzas user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Čuvajte decu
26.5.2012 10:08:46   
jelena038
ne moraa, ovo je bila operacija slepog creva, nisam ni minut bila u intenzivnoj, odmah su me doveli u sobu. to je bilo u pristini, inace, guzvovita je to bolnica bil, mos mislit na sta je licila intenzivna na hirurgiji..

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Čuvajte decu
26.5.2012 10:10:47   
Olga75
uzasno user posted image
takve stvari upropaste zivot , ustvari takvi bolesnici upropastavaju zivote

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Čuvajte decu
27.5.2012 20:36:37   
dunja RR
UžasKLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Čuvajte decu
31.10.2013 11:51:18   
lesica

Lov na "patuljke"je brutalan, realističan tekst o tome kako pedofili love svoje žrtve, Tekst izaziva mučninu, užas, ali je opominjući i mislim da svako treba da ga pročita. Napisan od strane Vesne Knežević Ćosić, blogerke b92, a prevela ga je njena prijateljica Sofija Cikron, jer je preuzet sa stern.de
Pročitajte više >>


Moram da vas upozorim da je tekst ogavan, i da je meni celo prepodne zlo, ali da nekako neizbežno mora da se pročita, kako bi mogli da se upoznamo sa prefriganošću i užasom koji kako mi se čini sve više i sve otvorenije vreba decu.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Čuvajte decu
31.10.2013 11:56:04   
Olga75
jezivo , od juce mi nije dobro user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Čuvajte decu
31.10.2013 11:57:34   
lesica
Ne pričaj mi ništa user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Čuvajte decu
31.10.2013 11:59:19   
Anck Su Nmaun
Procitala uopravo sad sa nekog naloga FB-a, lose mi je...katastrofa! a tek komentari dole.... citam vec pola sata glava me zabolela!
Ali svakog dana cujem nesto novo, neku bolestinu!
Za devojcicu sto su drzali 6 meseci zatvorenu i naravno sve ostalo radili s njom. Pa jednu sto je covek oteo i godinama zlostavljao...

Muka mi je , neznam sta da kazem sem da sam u strahu user posted image
Pre par dana pricam sa mm kako se vec preterano bojim sta sve slusam.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Čuvajte decu
31.10.2013 16:36:04   
smeško
Treba vratiti smrtnu kaznu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Čuvajte decu
31.10.2013 18:04:52   
vikiveki
Užas je blaga reč za ovouser posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Čuvajte decu
2.11.2013 0:42:20   
dunja RR

I ja sam juče pročitala, zgrožena sam ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Čuvajte decu
2.11.2013 0:51:30   
Brand new mama
Nisam videla do sad Dunja,sorry....

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Čuvajte decu
2.11.2013 1:09:31   
Žapkić
Juče mi je drugarica rekla da je to pročitala na FB i da, ukoliko vidim, nikako, ali baš nikako , ne počinjem da čitam, jer ja takva kakva sam-nema šanse da bi mogla mesecima da se smirim...

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Čuvajte decu
2.11.2013 2:57:49   
Brand new mama
Vidis,ja i dalje ne spavam. Al ne citati...nije ni to rijesenje...i isto je imati i djecake,kao i djevojcice...ovo zlo ne bira.Ako znas o cemu se radi-lose je,ako ne-opet je lose... Najgore je sto je roditeljima tesko da prihvate tako nesto,stavise,znam da ima ljudi koji ce ucutkati dijete da ne prica o tome,jer-laze...I nije mi lakse ako znam da (molim te Boze) niko nece dirnuti,ali tamo nekog djecaka cija mama veci dio zivota vuce neke manijake u svoju spavacu sobu,provodi dane pijana..neki dobri komsija ce nahraniti i malo "maziti". Moju prijateljicu je(kad smo imale deset) napao pripiti kum(oko60 god) kad je dosao kod njih,a roditelji joj nisu bili kuci. Ne racunajuci da pedofili pokusavaju da sublimiraju cinjenice o tome sto cine..kazne su mizerne..i uvijek mi padne na pamet kako je Til Svajger pukao u nekoj emisiji da mu je muka sto se stalno pria da li se seksualnim prestupnicima unisten zivot kad izadju na slobodu(jadni oni),a niko ne govori kako je zrtvama cak i kad se sudjenje zavrsi,one ostaju same da se izbore i da sa tim zive i prezivljavaju...
Uciti djecu da budu samostalna, voditi ih za ruku do 18....sta je odgovor?

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Čuvajte decu
2.11.2013 3:37:27   
vukosava
A jeste li videli onaj slucaj pre mesec dana kad su oni u Novom Sadu, deca ljudi iz sekte Deca boga (Children of God) sto ih optuzuju za sektasenje. Nesto mi je tu bilo cudno, hajka na dvoje sa troje male dece a kad sam malo prosvrljala po internetu smuci mi se zivot. Ne ulazim u to jesu li to dvoje tu u NS ili nisu sledbenici toga sto su bili njihovi roditelji (jesu li oni sad takvi ili su samo bili zrtve). Vise je vezano sto sam procitala o toj grupaciji za koju ne mogu da verujem i da dalje postoji. Zovu se "Family Intenational" danas, izguglajte sve ce vam se reci. Onaj glumac River Feniks je dete ljudi iz te sekte. Dokle ti idu to je bolesno i za prepricavanje. I sta sam videla u novinama u zadnja dva meseca van je moje pameti uopste i da prepricam i ne zelim da im dajem na vaznosti. Samo cu reci da takve treba kastrirati, ustrojiti ih ili sta vec. Da ne donose decu na ovaj svet. Bila je vest o coveku sa Floride koji je ubedio svoju zenu i neku drugu zenu da... ma ne mogu to ni da napisem , vezano je za njegovu sopstvenu cerku i za drugu devojcicu (obe po 4 godine). I ona vest iz Francuske, majka onog decaka i zatvor... Ajde taj je monstrum, predator ali sta su te dve monstrumke. Sta su te majke koje precutkavaju takve stvari u porodici. Ja mislim da su takve majke deset_ puta krivlje. Decu treba obrazovati sto ranije kome da se pozale ako se nesto lose desava. Sto ranije. Da imaju poverenja u npr. ucitelje u skoli i slicno. Ova tema mi je toliko uvek zanimljiva jer mislim da vredi znati kako zastititi svoje najmilije i bilo koga. Gde god da se posumnja na nesto. I neka teraju malu decu ovde da nose kupace od pelena, i neka im postoji sluzba za zastitu deteta. I neka zakon oduzima dete nekome cim postoji sumnja za zlostavljanje. U Holandiji su osnivali i partiju ti monstrumi. Ok je liberalizam ali naravno do neke mere, nakon odredjene granice ode u tesku anarhiju i uzas...

< Poruku je uredio vukosava -- 2.11.2013 3:38:55 >

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Čuvajte decu
19.2.2014 11:29:21   
lesica
Jeste li pročitale OVO

Blago je rečeno da mi se povraća, ali je važno da pročitate!!!!!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Čuvajte decu
19.2.2014 12:09:32   
nata11
Ja sam danas citala. Nadam se da je nesto preduzeto, da ne ostane samo na tom istrazivanju.

_____________________________





(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 13:41:42   
dunja RR

Auuu, počeli su i decu da kradu, užas:

Dvogodišnju devojčicu istrgli majci iz ruku, policija blokira izlaze iz Beograda KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here