|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krvarjenje iz nosa - rhinorrhagia
23.11.2009 10:33:04   
Delijagirl
Meni se to u zadnje vreme bas cesto desava (bar 2 puta nedeljno) da mi iz cista mira pocne krvavljenje iz nosa tako mozda minut dva i prestane takodje zapazam da mi se to nekad desi preko noci i vidim ima ujutru krvi na jastuku inace imala sam to kao klinka dok sam trenirala i tada su me vodili na pregled kod otolarinolaringologa ali on nije utvrdio da nesto nebih bilo ok i takodje nemam visok pritisak pre nizak da bi moglo zbog toga a i kada se to desi ne cackam po nosu i obicno ili sam ispred kompjutera ili gledam tv dakle nista i ne radim... E sad moje pitanje sta jos moze da prouzrokuje tome? 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Krvarjenje iz nosa - rhinorrhagia
23.11.2009 14:36:44   
Anoniman
Led zaustavlja krv iz nosa KLIKNI

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Krvarjenje iz nosa - rhinorrhagia
23.11.2009 15:24:53   
oliveradj
I ja sam imala taj problem kao dete isto kao što si napisala krv na jastuku kao najnormalnija pojava krvarenje iz nosa koje je teško zaustaviti jednom sam potrošila ceo čas učiteljici koja je jedva uspela da mi zaustavi krv. I kao starijoj isto užas. Uvek sam nosila vatu u džepu za ne daj bože jer sam samo tako uspela da je zaustavim. To se malo poboljšalo kako sam rodila dete sad je takoreći neprimetno, ranije sa prolećem krvarenje iz nosa je bilo kao dobar dan. Takođe imam nizak pritisak. Delija ja mislim da je to nasledno. Ja sam to nasledila od mame i ti si sigurno od nekoga. Hladan peškir na vrat dosta pomaže i zaustavlja brzo krvarenje iz nosa meni je dosta pomoglo da stavim vatu u nos i tako sam uspevala da zaustavim krv.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Krvarjenje iz nosa - rhinorrhagia
23.11.2009 16:54:20   
Dora
Ja imam problem krvarenja iz nosa uvek u trudnoći. To mi je valjda prvi znak da sam trudna. Jednostavno probudim se jer ne mogu da dišem, ja izduvam nos a ono sve krv! Užasno je ali će proći...

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Krvarjenje iz nosa - rhinorrhagia
22.10.2010 11:18:23   
Anoniman
Već tri dana mi povremeno u toku dana krene krv iz nosa ... U stvari - čini mi se kao da sam slinava , izduvam nos - ono krv user posted image

Nikad , ali NIKAD u životu mi nije išla krv na nos . Kontam da je u trudnoći sve bolje prokrvljeno , pa otuda i krvarenje , ali mi je čudno , s obzirom da mi krv nije curila ni onomad kad me je u osnovnoj školi debela Jasmina ošinula loptom medicinkom po sred face user posted image . Malo sam bila ošamućena , ali krvi nije bilo user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Krvarjenje iz nosa - rhinorrhagia
23.11.2011 23:35:45   
Suncicabg
Da li je cesto krvarenje iz nosa opasno? Kom lekaru se obratiti?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Krvarjenje iz nosa - rhinorrhagia
29.9.2014 14:34:20   
World
A. je potekla krv iz nosa odjednom, iz cista mira. Nije se to nikad desilo ranije. Nije nesto obilno, ali svejedno sam zabrinuta. Treba li da nesto ispitamo i da je vodimo dr? Zbog cega se moze desavati?

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Krvarjenje iz nosa - rhinorrhagia
29.9.2014 14:36:41   
mati
Da se nije ogrebala, mozda cackala? Ili se udarila?

< Poruku je uredio mati -- 29.9.2014 14:38:22 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Krvarjenje iz nosa - rhinorrhagia
29.9.2014 14:37:04   
Modessty
mislim da nije ništa strašno. Dešava im se. AKo nije učestalo nema brige.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Krvarjenje iz nosa - rhinorrhagia
29.9.2014 21:43:16   
World
Bila je sa mojom mamom, sve sam ispitala da se nije udarila ili pala ili bilo sta neuobicajeno, kaze nije, jednostavno samo tako. Nije ucestalo, to je prvi i jedini put, ali svejedno razmisljam od cega bi njoj tako maloj moglo biti..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here