|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cyclo Baby
22.3.2010 11:07:31   
Anoniman
Iz teme Bazalna temperatura II deo:

IZVORNA PORUKA: obicna23

cao forumasice,

vidim da je jako aktuelna tema o bazalnoj temperaturi
Ja svoju mjerim vec drugi ciklus i aparatic koji imam je precizan jer mi je i sama doktorica potvrdila ovulaciju kojoj je prvi dan bio 10.dc




IZVORNA PORUKA: jelena038

koji ti je to aparatic? mejbi bejbi, ili onaj sto meri temperaturu?


IZVORNA PORUKA: obicna23




hej draga Jelena aparatic koji ja koristim jeste Cyclo Baby , koji je bio dosta skuplji od MB(kazem to jer mozda nesto znaci za preciznost)
Svaki dan mjerim, vec dva ciklusa s tim da sam uvijek imala produzene cikluse ali max. 40 dana a zadnja dva evo po 58 dana, ma psiha je cudo...




IZVORNA PORUKA: obicna23

Taj Cyclo Baby jeste mini kompjuter, koji mjeri temperaturu oralno, ali pohranjuje do godinu dana svaki ciklus
On na temelju temperature pokazuje u obliku slike bebe koja blinka ili dvije bebe koje stoje kao visoko plodne dane
na cetvrti dan sam isla doktorici koja je potvrdila ovulaciju...




  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Cyclo Baby
22.3.2010 17:32:46   
obicna23
Zaista sam pocascena sto ste otvorili posebnu temu za ovaj aparatic, sto mi se ni na jednom forumu nije desilo
Nazalost ne znam da uploadam sliku, ali reci cu sve iz svog iskustva

Naime, tu imate link da pogledate sliku i procitate (ako znate njemacki jezik )
http://www.amazon.de/Cyclotest-Baby/dp/B0021RC558/ref=sr_1_1/275-3025177-7632918?ie=UTF8&s=drugstore&qid=1269275223&sr=8-1

Cyclotest Baby jeste toplomjer, napravljen u obliku mini kompjutera, koji sluzi za precizno mjerenje bazalne temperature.Preporuca se oralno mjerenje, naravno u isto vrijeme, svakog dana, prije ustajanja i konzumiranja bilo kakve hrane ili pica.
Iako u uptstvu stoji da je potrebno do 6 ciklusa da se mjeri da bi ''''upratio''''ovulaciju, meni je vec drugog mjeseca, tj. drugog ciklusa pokazao PLODNE DANE! Mozda ne bih ni vjerovala , da mi doktorica nije potvrdila isto.
Simbolom sa dvije male bebe koje stoje oznacava plodne dane.
Temperaturu moze da pohrani i od zadnjih 12 ciklusa, a ako imate produzene cikluse, (kao ja po 58 dana) mozete bez problema da mjerite i dalje
Takodjer mozete na njemu da namjestite sat da vas probudi svako jutro
Ja sam ga u apoteci platila 179 Eura, s tim da ga na Ebay ima i jeftinije
Sad za sad bih mu dala ocjenu 5 od mogucih 5 s nadom da cu uskoro da budem user posted image sto zelim svima VAMA user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Cyclo Baby
22.3.2010 17:36:41   
obicna23
jos da dodam nesto vazno za ovaj aparatic: Uz njega dobivate jedan CD sa programom koji instalirate na kompjuter i koji moze da vam napravi graf vase ovulacije te tako mozete i slikovito da bolje ucite o svome tjelu te o svome ciklusu i reakcijama ciklusa na svaki stres/neredovan san/odnos itd

(odgovor članu obicna23)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Cyclo Baby
22.3.2010 18:21:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: obicna23


Nazalost ne znam da uploadam sliku, ali reci cu sve iz svog iskustva

Naime, tu imate link da pogledate sliku i procitate (ako znate njemacki jezik )
http://www.amazon.de/Cyclotest-Baby/dp/B0021RC558/ref=sr_1_1/275-3025177-7632918?ie=UTF8&s=drugstore&qid=1269275223&sr=8-1




Evo slikice:

user posted image


obicna, evo gde možeš naučiti kako se postavlja slika: KLIKNI

(odgovor članu obicna23)
  Direktna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here