|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 10:17:31   
Anoniman
[Sadržaj poruke je obrisan]

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.12.2012 14:45:54 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 10:20:46   
Anoniman
Ja se sjajno slazem sa njima..Imali smo razmirica tokom moje srednje skole, ali mislim da je to normalno..Moji roditelji su divni ljudi. Majka mi je malo brzopleta, ali ima dushu kao svemir veliku..Otac je stalozen i to sam uvek volela kod njega. Ne mesaju mi se u brak, postuju me kao licnost, vole mog muza i to je sve sto je potrebno da bi nam odnos bio savrsen..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 10:21:04   
Anoniman
Solidno. Navikla sam da ne budemo blizu, da se ne vidjamo stalno i da se ne mesamo jedni drugima u zivot jer sam nervne slomove dozivljavala gledajuci kako celu rodbinu izdrzavaju svojim radom ,a kad je njima doslo tesko vreme, niko, ponavljam, niko od te silne rodbine se nije ni osvrnuo na njih. Kad sam pokusala da im objasnim da je doslo vreme da se njima drugi oduze i da ih na to treba podsetiti, oni su to odbili.
Sigurna sam da bi i brata i mene bolje materijalno obezbedili da nisu pomagali drugima sakom i kapom. Zato sam se potpuno osamostalila i ne ocekujem ama bas nista od njih, ali ni oni od mene.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 10:26:01   
Anoniman
A sto se gorepomenute izdrzavane a sada bogate rodbine tice - ne razgovaram s njima, jer ne zelim oko sebe da imam takve neljude.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
31.3.2011 10:30:47   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 10:37:52   
bojana86
Ja se odlicno slazem sa svojima,i zivimo blizu jedni drugih,uvijek su tu kada mi trebaju....tako da Bogu zahvaljujem na razumnim i jako dobrim roditeljima..... Hvala im na svemu!!!

_____________________________

"Ne idi onuda kuda staza vodi.
Radije kroči onamo gdje puta nema
i ostavi trag..."

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 6
   [Obrisana poruka]
31.3.2011 10:39:25   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bojana86)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 11:03:09   
bojana86
Zao mi je kada cujem nesto takvo..... doduse ja sam jedinica,al opet mislim da roditelji ne smiju da razdvajaju djecu!!! user posted image user posted image za tebe!

_____________________________

"Ne idi onuda kuda staza vodi.
Radije kroči onamo gdje puta nema
i ostavi trag..."

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 11:06:22   
magnetic
Sa tatom sam se uvek super slagala,sa mamom.............pa bas i ne.Cesto smo se svadjale.Potpuno razliciti karakteri i temperamenti.Razlicita gledista na svet.Medjutim od kada je tata umro i nas se odnos potpuno promenio.Kao prvo i nas dve smo se promenile i obe spustile loptu.Odnos nam je pogotovo dobar odkad sam ja postala majka i sada mogu reci da mi je mama najbolja drugaricauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 11:20:50   
Tea2
Nazalost nikako,ravnodusna sam

Hvala dragom Bogu sto mi je dao dobrog muza i njegove roditelje


Blago tebi,tuzno moji su roditelji uvjek vise voljeli mog brata nego mene
gagi,da nismo mi sestre?

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 11:27:56   
bokicans
Ja se super slazem sa mojima.Moj tata mi je i najbolji prijatelj i  oduvek je tako bilo,uvek je zna da me posavetuje,podrzi.....ma sve.I sa mamom ok,ali mama mi je nemica pa je malo,strozija user posted image ali sada to više na pali!user posted image Ali uglavnom super se slazemo!

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 11:43:37   
mikica sa
na žalost,ja mogu da pričam samo u prošlom vremenu jer nemam više roditelja user posted image .
s tatom je bilo onako, bio je dosta rezervisan čovjek koji ne zna pokazati osjećaje kao mama, a mama mi je bila cijeli svijet, najbolji prijatelj.bila je tu uvijek za mene, cijeli život je čini mi se,meni posvetila i nikad je neću preboljeti user posted image  uvijek sam mogla s njom o svemu razgovarati, bila sam jako vezana za nju a i ona za mene.poštovala je moje odluke i savjetovala me je za sve. bila je jedna od rijetkih roditelja koji uvijek stoje uz svoje dijete, podržavaju ga i koji su u stanju da daju sve,ali bukvalno sve za svoje dijete. veliki borac,čvrst karakter i jako pravedna, kako prema meni tako i prema drugim ljudima. njena smrt je nešto što je totalno poljuljalo moj svijet i dugo mi je trebalo da dođem sebi. drago mi je da sam imala tu sreću da imam takvu mamu koja me je odgojila na ovakav način. trudiću se da tako i ja pokušam odgojiti svoje dijete. znam da joj nekad nije bilo lako sa mnom jer sam znala biti i te kako tvrdoglava kao mala ali... user posted image  sad se kajem...
nema dana da ne pomislim na nju i to često i više puta. znam da bi bila jako sretna zbog mene što ću uskoro postati majka i da bi joj to bila najveća radost. žao mi je što nisam imala priliku da joj pružim tu radost... ne mogu više pisati... user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 11:46:22   
magnetic
O mikice tako mi je zaouser posted image
user posted image



_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 11:49:38   
Tea2
mikice,rasplakala si me..

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 11:50:35   
mikica sa
user posted image moram biti jaka za ovo malo pile user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 11:52:02   
mikica sa
hvala vam, iako se ne znamo, lijep je osjećaj da vas imam... kao virtualna porodica. user posted image  kad god mi je teško ja znam da ste tu, kao i ja za vas.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 13:29:20   
bebać
Ništa posebno...ja sam rano otišla od njih....sa 17god....i počela nekakvu svoju bitku za život...tako da sada niko od nikog ništa ne očekuje...čisto se posjećujemo...al ja to nekako doživljavam kao gosti...i čujemo se...sve to fercera...ali meni to nekkao nije touser posted image

roditelje ne možemo mijenjati...ali ja često pomislim kako je sve nekako moglo biti drugačije i toplijeuser posted image

djeca su najbitniji na svijetu...pa tek sve ostalouser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 13:50:13   
Dada81
Mikice user posted image user posted image
Meni je majka sve na svetu ,jer je tata umro rano od srčanog udara,a inače dobili su me kasno ,pa moja majka sada ima 72 god. Duša moja,uvek,ali uvek nasmejana i vedra žena.Doživela sam blagu vrstu stresa kad sam je videla da plače.Iako starija,razumela me mnogo više ,nego dosta mlađe majke. I ja sam za mnoge stvari požalila,što sam nekada zagalamila na nju i priuštila da brine dosta puta ,i sada joj se izvinem za prošle stvari,često ,ali mislim da je sve to odrastanje,a ona sve to stoički podnosila.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 13:52:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mikica sa


nema dana da ne pomislim na nju i to često i više puta. znam da bi bila jako sretna zbog mene što ću uskoro postati majka i da bi joj to bila najveća radost. žao mi je što nisam imala priliku da joj pružim tu radost... ne mogu više pisati... user posted image

Bas si me rasplakalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mikica sa)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 21:18:42   
mikica sa
IZVORNA PORUKA: Dada81

Mikice user posted image user posted image
Meni je majka sve na svetu ,jer je tata umro rano od srčanog udara,a inače dobili su me kasno ,pa moja majka sada ima 72 god. Duša moja,uvek,ali uvek nasmejana i vedra žena.Doživela sam blagu vrstu stresa kad sam je videla da plače.Iako starija,razumela me mnogo više ,nego dosta mlađe majke. I ja sam za mnoge stvari požalila,što sam nekada zagalamila na nju i priuštila da brine dosta puta ,i sada joj se izvinem za prošle stvari,često ,ali mislim da je sve to odrastanje,a ona sve to stoički podnosila.


e, sad si ti mene rasplakala user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 21:19:40   
mikica sa
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: mikica sa


nema dana da ne pomislim na nju i to često i više puta. znam da bi bila jako sretna zbog mene što ću uskoro postati majka i da bi joj to bila najveća radost. žao mi je što nisam imala priliku da joj pružim tu radost... ne mogu više pisati... user posted image

Bas si me rasplakalauser posted image user posted image user posted image


hvala ti draga verolino, što me razumiješ

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 22:55:30   
Brana
Super se slazemo,sa tatom mogu o svemu pricati jer je jedan veoma obrazovan i svestran covek kome nista nije strano,i sa mamom isto ona je uvek spremna sve podeliti sa mnom i posavetovati me,jako je brizna i pozrtvovana majka,e sada ranije smo se manje slagale ali dobro opet taj neki tinejdzerski period je uvek takav kada se dete gradi i kao licnost i zeli samostalnost...ali oni mi jako pomazu pogotovo od kako sam i sama postala mama,vole mog muza ko svoje dete,unuce obozavaju,cuvaju ga...ma ja sam zadovoljna i ne bih ih menjala ni zasta na svetu!

< Poruku je uredio Brana -- 31.3.2011 22:56:19 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 23:05:27   
mikica sa
bravo Brano, pogotovo za zadnju rečenicu user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 23:13:28   
Alexis79
Od 1998 godine brat i ja imamo samo mamu.Sa tatom smo se super slagali,bio je veoma strog ali pravican.
Ceo svet nam se srusio kad je umro i nas troje smo od tad jos bliskiji ustvari mnogo smo povezani.
Ja sam u Kg-u ,brat u Bg-u a mama je kuci sama.Ima puno prijatelja i veome je sposobna i organizovana zena.
Nekako sam se oduvek ja vise slagala sa tatom ,a brat sa njom.
Njegovu smrt sam jedva pregurala i stalno mislim kako bi nam svima zivot bio totalno drugaciji da je on ziv.
Bio je moj najbolji prijatelj i moja snaga.
Majka me za neke stvari nije razumela,to mi se tako tad cinilo.
Sad znam da je to bila samo briga za mene i brata.
Sa majkom sad imamo super odnos svakog dana se cujem sa njom jer je tamo sama pa me to cesto bas muci.
Trudim se i za sad u tome uspevam da makar jednom mesecno se vidimo sa njom.
Bas sam prekjuce sela u kola i otisla kuci kod nje samo da je vidim,zagrlim  ,provela sam sa njom 2 dana i sad sam malo smirenija.

Mama se od oceve smrti se mnogo promenila i zivot je posvetila nama i stalno se trudim da joj uzvratim tu bezgranicnu ljubav i podrsku koju nam je uvek pruzala.
Velika mi je podrska u zivotu ,kao i mom bratu.
I veoma smo srecni sto je imamo kao takvu i sto je uvek tu za nas.

< Poruku je uredio Alexis79 -- 31.3.2011 23:16:43 >


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kako se slazete sa roditeljima?
31.3.2011 23:23:31   
mikica sa
Draga Alexis, baš me je dirnula tvoja priča. Ne znam, valjda sam ja nekako posebno osjetljiva na taj odnos mama-kćerka. A najviše mi se dopao dio kad kažeš da si otišla samo da je vidiš i zagrliš user posted image
čuvaj je da je što duže uz vas jer kad jednom ode, onda je kasno...


_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here