|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Paket za trudnice: Oktobar 2013.
30.9.2013 9:31:20   
lesica
user posted image

Svakog meseca ćemo da obradujemo pet trudnica. Pogledajte sadržaj paketića za trudnice i pročitajte kako postati srećni dobitnik jednog od njih! Dobitnike objavljujemo u novembru 2013. godine.

Pročitajte više...

Ovog meseca imamo sledeće sponzore paketa za Trudnice:

_____________________________________________________



- VELIKI SPONZOR -


Veliki sponzor Cryo-Save Srbija poklanja dve Šolje.

Cryo-Save, vodeća internacionalna porodična banka matičnih ćelija, uveliko čuva više od 200.000 uzoraka krvi pupčanika i tkiva pupčanika novorođenčadi kao i uzoraka masnog tkiva odraslih. Ove matične ćelije mogu predstavljati razliku između života i smrti u slučaju budućih opasnosti po zdravlje porodice. Već postoji nekoliko oboljenja u čijem se lečenju mogu koristiti matične ćelije, a njihov će se broj samo povećavati. Upotreba matičnih ćelija iz masnog tkiva postaje sve popularnija u plastičnoj hirurgiji. Vođen svojom međunarodnom poslovnom strategijom, Cryo-Save sada posluje u preko 40 zemalja na četiri kontinenta, sa najmodernijim postrojenjima za obradu i čuvanje u SAD, Belgiji, Nemačkoj, Dubaiu, Indiji, Južnoj Africi i Francuskoj (validacija u toku).

www.cryo-save.com/rs
www.maticne-celije.rs
www.facebook.com/maticnecelije


user posted image

_____________________________________________________


- MALI SPONZOR -


Yugomedic poklanja po 3 kesice Venera higijenskih uložaka u mrežici, od potpuno prirodnih materijala, veoma prijatne za nošenje i potpuno neškodljive po zdravlje svake žene.

YUGOMEDIC d.o.o je privatna firma koja se bavi proizvodnjom svih proizvoda od čistog beljenog pamuka 1.klase. Venera higijenski ulošci u mrežici zaslužuju posebno mesto u životu svake žene a posebno kad su u pitanju žene trudnice. To su jedini ulošci od potpuno prirodnih materijala bez ikakvih sintetičkih primesa, plastičnih površina, superabsorbera ili bilo kakvih drugih dodataka. Kao takvi veoma su prijatni za nošenje i potpuno neškodljivi po zdravlje svake žene. S obzirom na svoj prirodni sastav ne izazivaju nikakve upale ili infekcije intimnih delova tela žene. Preporučujemo svakodnevnu upotrebu Venera higijenskih uložaka svim ženama.


user posted image


Mella cosmetics poklanja Happy Mama collection: Krem protiv strija, Ulje protiv strija, Melem za negu ispucalih bradavica, Ulje za masažu grudi posle porođaja ili Gel protiv umornih nogu.

MELLA COSMETICS ponudu čine preparati koji su formulisani po zaštićenoj recepturi koja je nastala nakon dugogodišnjih istraživanja na polju aromaterapije. Preparati Mella Cosmetics sadrže biljna ulja koja kožu hrane, povećavaju joj vlažnost i umiruju ispucalu i oštećenu kožu. Potpuno prirodna ulja stimulišu ćelije kože da budu zdrave i funkcionalne, a optimalna preporučena koncentracija i prava kombinacija biljnih ulja su ključ efikasnosti Mella Cosmetics preparata.




user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Prijavite se i srećno!

< Poruku je uredio lesica RR -- 1.10.2013 16:00:57 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2013.
3.10.2013 1:59:33   
dunja RR
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2013.
1.11.2013 13:54:07   
dunja RR
Čestitamo dobitnicama:

beban* sa 73 glasa
jekac92 sa 68 glasova
nalevlajce sa 21 glasom
sofidjole sa 14 glasova
jana27 sa 3 glasa

Pakete šaljemo danas user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Paket za trudnice: Oktobar 2013.
11.2.2014 8:51:56   
jana27
JEDNO VELIKO HVALA ZA POKLONCICE KOJE SAM DOBILA PAKET ZA TRUDNICE ZA OKTOBAR MESEC,I TO BAS TAJ DAN KAD SAM IZASLA IZ BOLNICE SA BEBOM STOGLI SU I POKLONI user posted image user posted image TAKO DA SAM VENERA MREZASTE ULOSKE ODMAH KORISTILA I ZAISTA CU IZVANREDNI,SOLJE SU Cryo-Save SU BAS POGODNE SA ISPIJANJE CAJICA SA MUZEMuser posted image user posted image STO SE TICE GELA ZA UMORNE NOGE HAPY MAMA JAKO JE DELOTVORAN I DOSTA MI JE POMOGAO I POSLE PORODJAJA,INACE SAM NA CARSKI MAMA MI JE MASIRALA NOGE SA NJIM OTKLANJA SVAKU BOL ,UMOR I ONU TEZINU U NOGAMA,KOJU SAM BAR JA OSECALA POSLE VISEDNEVNOG LEZANJA. VELIKI POZDRAV OD DRAGANE IZ SAPCAuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here