|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama -4/14 [chat]
1.4.2014 5:15:04   
dijana1*
Drage mame,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.


U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
1.4.2014 6:26:28   
serpica
Dobro jutro user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
1.4.2014 7:12:33   
adulence
Dobro juttro,evo nas u aprilu,jao sto volim ovaj meaec....upravo sam ispratila mm i Ivu u vrtic,a ja leskarim,bolje mi je malo danas...pa sam i raspolozenija...grlim vas sve...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
1.4.2014 7:19:10   
Misha i Ljisha
jedva cekam da moja poraste pa da je zezam prvog aprila hahaha...Mada ni sad nemam problem oko zafrkavanja. Pre neki dan prolazi traktor ispred salasa i ja kazem eno ide deda masi mu, ona se ubi mahajuci, sva se obradovala kad traktor samo prosao i ona pocela da place i jurila ka drumu u fazonu deda nije svratio da me vidi, i pocela da placeuser posted image . Grozna sam znam. ehhehe...al nekako za dedu najvise volim da je zafrkavam. JEdnom sam joj rekla evo ide deda iona jadna jedno 20 minuta cekala pred vratima da deda udje a ja jos izadjem na ulazna vrata i vicem "hajde deda pozuri Dunja te ceka" a ona stoji pred vratima (tad jos nije savladala pragove pa nije smela ona da izadje da proviri) i tako ti jadno moje dete ceka svog dedu hahaahh...user posted image . Mama kaze da sam grozna i tata me stalno prekoreva kako mogu tako da je zezam ali meni je to jako zanimljivo, sta cu, dosadno nam nekad pa da malo bude zanimljivije heheeh...

Imam u basti jos da posejem rotkvice, sargarepu, cveklu i persun. Ostalo sam posejala cak sam vec i paradajz posadila (komsija pored prodaje rasadu). Bice svega jeeeee...Jedva cekam. Ne secam se kad sam u martu sejala bastu. Ma nikad. Uvek sve to bude u aprilu ali ova godina je eto takva kakva je, bas topla. Dunja je malo jela zemlju i igrala se sa svojom lopaticom i grabljama i kanticom(valjda nece dobiti gliste, nema ovde kod nas niceg a i mislim u gradu u pesku gde se deca igraju od 30 uzoraka u 29 su nasli fekalije macaka i pasa i kojesta pa kako gradska deca). Nauzivala se na suncu, pocrnela je. Inace ne dajem joj vec neko vreme D vitamin. Mislim da nema potrebe svaki dan smo napolju bas dugo. I to obicno na suncu jer je u hladovini malo hladnije.

Odoh mame, nemam pojma sta cu za dorucak.

Pozdrav

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
1.4.2014 7:45:15   
doktorkakristal
dobro jutro user posted image
nadam se opet danas nekoj setnji
ADULENCE i ja volim april user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
1.4.2014 8:20:57   
little_one
Jutro mame! Stigao i april....ovaj mjesec cu postati mama po drugi put....bas se radujem! Andrea mi je vec prava cura, jako sam ponosna na nju, tata nam pravi igraliste da nam bude zanimljivije u dvoristu. Za sad imamo pjescanik i ljuljasku a imamo jos planova za izgradnju. Bas se radujem proljecu i ljetu u nasem dvoristu.

Misho, bas si grozna, pa ne zna ona jos za salu, rusis joj citav svijet tako, ona ceka dedu a dede nigdje....mama, mama c c c, bas si user posted image

Adulence, ozdravi nam brzo, bas te snasla muka!

Lijep april vam zelim mame!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
1.4.2014 9:11:43   
Torbica
Cao mame!
Slazem se sa LO, ni meni to nije smesno uopste. Moji najvise vole da se golicaju i da se igramo vije, onda cice, ponekad se i upiske od miline user posted image
Ja cu danas da sijem, jeeej! Rucak cu neki brzinski. Pozdrav svima

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
1.4.2014 9:57:11   
anci kv
April....obožavam ga!!!!
Moje dete ne prestaje da pljuje i da se plaziuser posted image , opet neka faza

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
1.4.2014 12:42:08   
Misha i Ljisha
Da ne ispadnem grozna oba puta je deda dosaouser posted image jes da je proslo 20 minuta ali je dosao i iznenadio je heheh...samo ja to njoj malo ranije kazem jer mi je jako slatko dok ga ceka.

A nije to nama igra, mi se svasta igramo. Mazenje, golicanje i ljubljenje ne racunam u igru to svaki dan non stop heeheh... Posle spavanja mazenje obavezno. Sad cu da kuvam rucak, poobavljale smo u gradu sta smo imale. Duva neki blesavi vetar napolju ali icicemo da se ljuljamo posle rucka i da sutamo loptu po dvoristu.

Pozdrav

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
1.4.2014 13:47:57   
jole82
Pa da se zapljunemo i u april user posted image

Moje dete je progovorilo na engleskom user posted image

Aprililili...hahahauser posted image

Lep dan danas, a biće i narednih par...ko o čemu ja o vremenu, ko neki meteorolog sam...hahaha...al zato naredna tri dana nam dolaze glupi majstori da menjaju ogradu na terasi...aaaa...mislim znam da to mora...al meni se baš zvrnda ne sedi mi se sa majstorima i ne sluša mi se brusilica i aparat za varenje...još moram i komšije da smaram da ne parkiraju ispod da im ne ostetimo kola...tako da ću sa cigarom da budem dežurna baba u komšiluku i sve ću da popšišem ko gde s'kim i kaduser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
1.4.2014 13:56:03   
viktori
Apriiil u Beogradu la la la la la
ja malo zivnuh mada me ubi stomak od antibiotika.
DR ja imam alergijsku astmu al eto kad je neki jaci virus oma me strefi mada iskreno nije godinama. U trudnoci sam se bas cuvala, plus sam morala da mirujem pa se to nekako poklopilo. Kad sam dojila moj nos u maju nije virio napolje, vec su bebca svi setali osim mene i naravno cim je napunio 6 meseci ja sam oma antihistaminike i pocela da disem...
Danas sam zvala moju dr koju obozavam kolika mi je ta zena bila podrska kad nisam ostajala trudna nemam reci. odem kod nje kao kod sestre i gledam slike njene klinke koju je takodje tesko dobila...Ima zaista divnih ljudi svuda al se tesko vide od ovoliko
user posted image I dogovorile smo se za kontrolu kad se vratim sa Zlatibora. Tamo posle Uskrsa. user posted image
Ovo ce biti kao kad smo isli na RR dekicu (to nam je bio prvi dekica po redu) i mm i ja pevamo o dekici radujemo se, a N nas gleda bledo...mi se radujemo za njega.
N je super lomi po kuci user posted image Jedino uspevam da ga ubacim u stolicu za hranjenje jos uvek kad hocu nesto da uradim.

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
1.4.2014 14:03:20   
lelaigor
Eve i mene. Juče sam skontala da Daria bez problema napiše svoje ime na latinici. user posted image Velika mi jeeeeeeeee! user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
1.4.2014 15:39:07   
mati
Zdravo mamike... Prija ovo lepo vreme.

Mm nece raditi mesec i po dana i ubrzo ce mi kuca zablistati kad se razvredni... user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
2.4.2014 0:18:15   
anci kv
Izgleda da sve mame spavajuuuuser posted image
E odoh i ja,laku noć ženice

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
2.4.2014 7:33:55   
mama micki
Dobro jutro mame, evo ja pijem kaficu pa izvolteuser posted image baš bi mi prijalo društvo.
Sara je malo bolje, mada je sinoć imala temperaturu 37,1, ali brzo je pala, sama od sebe. Danas idemo u D. Mišovića na kontrolu, nadam se da ću čuti nešto dobro i da više nećemo videti bolnicu.
Ja opet na bolovanju a samo što sam počela da radim, šta ću kad mi je moja mala žaba bolesna. Baš se namučila, ali sad je malo živnula pa mi je milina da je gledam.
Jole samo ti dežuraj, ko zna šta ćeš sve da vidiš.user posted image user posted image
Viktori i mi smo u toj fazi već par meseci, samo što moja Sara neće u hranilicu, neće u kolica, jedino mi ogradica pomogne kad hoću nešto da uradim, a i tu mi je najsigurnija.
Mame pozdravljam vas sve i želim vam lep dan!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
2.4.2014 7:53:56   
doktorkakristal
dobro jutro mame MM moze li kafica ?
Dora se nakaslje povremeno ,ne znam sta je sad ?Ne odgovara mi da se razboli treba da idemo za BG sledece nedelje i da svratimo da vidimo nasu kumicu user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
2.4.2014 8:02:16   
mama micki
Ajde Doco onda kad dođeš u bg, pa da pijemo kaficuuser posted image Samo da nam dečica budu dobro. Meni je Tea tako kad je bila manja kašljucala i slinila u proleće, kao da je nešto alergijski, ali to je prošlo kad je imala 3 godine. A kad je odvedem kod dr sve u redu.
Odoh mame da spremim inhalaciju za Saru, jadno dete ne podnosi inhalator, smučilo joj se u bolnici, a sad je inhaliram četiri puta dnevno.
Torbice imaš pp, pa pogledaj kad stigneš!user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
2.4.2014 9:11:38   
anci kv
Ko hoće na doručak,nek izvoli!
Doco,možda joj se zbog zubića sliva u grlo,pa kašljuca,imamo i mi te faze

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
2.4.2014 10:29:07   
emicaa
Zdravo mame,tek sad kad je stigao april vjerujem ovom proljeću,sve je napupalo,konačno.uživajte u lijepom vremenu

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
2.4.2014 13:08:48   
Torbica
Cao mame, evo ja se spremam da navalim na kuvanjac, sveki sredila ves. Sutra ide kuci... A taman sam se navikla na ovaj rezim - skitam dok ona sve poradi po kuci. user posted image Jedino sto nijedna baba ne ulazi u kuhinju, to je moja teritorija, hehe!
Micki odgovorila. Jole, da prodje brzo sve to sa majstorima!
Pozdrav svima!

PS Lela, pa to je za radovanje! user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 2.4.2014 13:09:45 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
2.4.2014 13:24:59   
Sanjica26 RR
Zdravo zenice! Mene nema jer ne stizem. Bili smo kod mojih. Mnogo losih stvari se desava. Meni dve drage bliske osobe su bas bolesne.user posted image
Sad sam skuvala posan rucak za mm i sutlijas. Mama mi poslala corbicu Konacno sam u nedelju isla na Liturgiju. Pricestile smo se Teodora i ja. user posted image Sofiju krstimo na Veliku Subotu. Bas se radujem. Kupila sam juce i haljinu. Predivna je. Isla sa mm. Nekoliko probala i sve mi super stoje, ali sam se na kraju odlucila za jednu, tj. uz pomoc mm sam odlucila. Komplikovana sam za kupovinu.
Sofija sad spava.
Torbice blago tebi na takvoj svekrvi. Meni mama kad dodje generalno ocisti kucu. Sad se trudim pre nego sto dodje da sve zavrsim da ona sto manje radi.
Jel bese pantenol rastvor moze za promuklost? Teodora je odjednom promukla, pa sam mislila da je ubacim u inhalaciju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
2.4.2014 13:37:50   
viktori
Cao mamike. Moje dete spava a ja koristim guzvu malo na netu.
Bas je fin dan, mada kazu od vikenda kisa. Ja njima nesto mnogo ne verujem sa tim prognozama.
adulence jesi li bolje? Ja se jos po malo zakasljem al prolazi napokon user posted image

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
2.4.2014 18:02:11   
doktorkakristal
ANCI moguce da je iritira to sto balavi user posted image skroz nesto smesno kasljuca,na momente mi se cini da imitira mog muza koji kaslje danima jer je opet bolestan,po stoti put od nove godine
Mi isli do tempa u nabavku,odose pare ,a kupili maltene nista user posted image
SANJICE ja jedva cekam da krstimo Doroteju,oduzili jer cekamo svekijevce da stignu krajem meseca pa cemo odmah to da obavimo

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
2.4.2014 18:22:56   
anci kv
Mi ćemo krštenje za prvi rođendan
Doco, polako, tek ćeš da vidiš kako imitira druge. Nama nema zubića,čekamo.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
2.4.2014 22:14:12   
mtajcica83
Dobro vece i od mene.Da se upisemo u aprilsku temu.

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here