|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Collistar kozmetika
19.4.2010 0:11:57   
Alexis79
Ovu temu sam morala da otvorim jer sam odusevljena ovom kozmetikom.

Gotovo sve sam probala i nema stvari kojom nisam bila zadovoljna

Najveci efekat sam postigla sa Crio gelom protiv celulita.Prosto neverovatno

user posted image


Pisacu i o drugim proizvodima


Jeste li probale njihove proizvode i kako ste zadovoljne

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Collistar kozmetika
19.4.2010 0:20:45   
sanji
Ja sam radila sa njihovim proizvodima i svi su fenomenalni! Imaju samo jednu falinku- cenu!user posted image Nisu oni skupi kada kupuješ za sebe ali meni su za posao bili preskupi i jako sam ih teško otplaćivala a ubedljivo su najbolji čak i od svih profesionalnih proizvoda koji mogu kod nas da se nađu!user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Collistar kozmetika
19.4.2010 9:03:16   
pepino
Alex koliko je kod vas ovaj gel za celulit?U eurima,ako nije problem!?user posted image
Jesi li kada si ga koristila radila i neke vjezbe,aktivnosti ili si ga samo mazala?
Meni svi kazu da ni jedno sredstvo protiv celulita ne pomaze ako ne radis vjezbe ili nesto drugo?
Ja sam ga u poslednje 2 godine dobila bas puno,uzas!
Samo sam probala Garnierovo sa onim masazerom i nije mi nesto pomoglo,sad hocu da probam nesto drugo?!

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Collistar kozmetika
19.4.2010 9:05:32   
minavb
Probala i nisam bila zadovoljna. Za iste pare sam nasla bolju i efikasniju kozmetiku. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Collistar kozmetika
19.4.2010 13:34:35   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: pepino

Alex koliko je kod vas ovaj gel za celulit?U eurima,ako nije problem!?user posted image
Jesi li kada si ga koristila radila i neke vjezbe,aktivnosti ili si ga samo mazala?
Meni svi kazu da ni jedno sredstvo protiv celulita ne pomaze ako ne radis vjezbe ili nesto drugo?
Ja sam ga u poslednje 2 godine dobila bas puno,uzas!
Samo sam probala Garnierovo sa onim masazerom i nije mi nesto pomoglo,sad hocu da probam nesto drugo?!



Oko 45 e.Nisam radila nikakve vezbe ,samo ga lepo utrljas u kozu .Ne ostavlja onaj masni film pa mozes da se obucec i da ides na posao .On je kao neka dnevna varijanta.
Postoji i nocni tretman koji moze da se kombinuje sa Crio gelom.Ako hoces bolji efekat i ako je celulit bas izrazen.

user posted image

Ja sam tu kombinaciju  koristila prosle godine  3 meseca ,toliko moze da ti traje jer su pakovanja velika i koncentrovana pa se malo nanosi.Fenomenalno mi je bilo.

Sad sam uzela samo Crio gel i vec se vidi rezultat.

Slican efekat ima i Guam fango hladna krema i nju sam koristila ,ali ovo mi je za nijansu bolje



_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Collistar kozmetika
19.4.2010 14:01:43   
pepino
Hvala Alexis!Vidjecu da uzmem,da probam nesto,razmisljala sam i o Vishijevom nekom preparatu,al nemam pojma,misljenja su podjeljena,neko hvali jedno,neko drugo....
Normalno nije kod svakog isti celulit,organizam,nema ga svako u istoj kolicini...

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Collistar kozmetika
20.4.2010 19:16:28   
Alexis79
I Vichy je super.Da se ne lazemo.
I to sam probala ,samo mi ovo vise prija.

Sve je bolje od Nivee ili Garniera .Koristim ja njihove preparate ,ali sto se tice programo protiv celulita to je cisto bacanje para.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Collistar kozmetika
13.1.2011 21:35:26   
lucinda
podrska collistaru i ja ga dugo vec koristim ali ga nabavljam u pola jeftinije od vas pa ga bas koristim  a sa crio gelom koristim onaj nocni od somatolina i super je . sve pohvale za colistar

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Collistar kozmetika
13.1.2011 21:37:18   
Alexis79
Kako u pola jeftinije majke ti user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu lucinda)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Collistar kozmetika
22.11.2014 14:13:39   
nikolicaniki
Sve njihovo posebno program za celulit je fenomenala, ja sam imala odvratne grudvice od celulita na nogama, ampule collistar, kao i gel su me spasile. NASLA SAM NAJPOVOLjNIJE CENE ZA COLLISTAR U APOTECI Health & Beauty, VLAJKOVICEVA 13 .. DAJU 25% NA KOYMETIKU POPOUST, ISKRENO RECENO SKROZ MI SE ISPLATI!!!
SVE SNIZE NA 25% TAKO DA TAMO NABALJAM KOZMETIKU. KULTURISKA!
https://www.facebook.com/HBApoteka?fref=ts

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Kika Woo - heklane torbe
Kika Woo je unikatni srpski brand heklanih torbi. Brand koji je nastao i raste iz ljubavi prema ručnom radu. Ono što ga ...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here