|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dileme o pupčanoj vrpci
1.2.2009 23:28:26   
Anoniman
Jelena9:
Kako se priblizava termin,ja sam sve nervoznija.Brine me pupcana vrpca.user posted image
Iz prica,znam da sam se rodila sa pupcanikom oko vrata.
Sada me zanima,koja je verovatnoca ili,dali bi to moglo biti na neki nacin "naslednog" karaktera?
Dali se to moze videti na UZ i dali bi moglo da se spreci?Dali se moze videti u sedmom mesecu i na dalje?
Sta je izazivac toga,osim bebinih pokreta?
Sta bi moglo da se ucini,ukoliko nedao Bog dodje do toga i vidi se na UZ.u,dali moze da se kako da kazem "odmota"?user posted image

Sklona sam pomalo preterivanju,ali se nadam da mi mozete odgovoriti i reci,kakva su Vasa iskustva.

prase:
Položaj pupčane vrpce se vidi na UZ i kontroliše se u 9. mesecu. Koliko je meni poznato, nije nasledno... A ako se vidi na UZ da je omotan pupčanik oko vrata, onda pretpostavljam da sledi CR. Ovako, kada lekar ukapira da je pupčanik bebi oko vrata na porođaju, jedino može da požuri to nekako da odmota pa da onda vadi bebu napolje. Mom sinu je pupčanik bio pored glave dan pred porođaj, nije uspeo da ga namota oko vrata, ali je uspeo da ga prebaci preko ramena. Ume pupčanik da se omota i oko ruke ili noge, a glavno je da lekar vodi računa na UZ i prilikom porođaja...
  Direktna veza do poruke: 1
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here