|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše!
31.10.2014 21:53:20   
lesica
Kompanija Nestlé će u novembru mesecu nagraditi najvrednije Ringerajine članove poklon paketima Nestlé dečije hrane u vrednosti od 2.500 RSD!

Takmičenje traje od 1.11. do 30.11.2014 (zaključno sa 30.11.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi.

user posted image

Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?

Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada!

Uz sve navedeno, morate pratiti i Nestlé sponzorsku temu u kojoj ćemo vas svakih nekoliko dana iznenaditi novim pitanjem, a Vaše je da na to pitanje sa nama podelite svoje iskustvo, mišljenje bilo da je vezano za ishranu u trudnoći ili ishranu bebe/deteta.



Dalje, treba da budete što aktivniji na forumu, dakle pišite, pišite, pišite, što više postova, tim bolje!!! Podrazumeva se da ste ulogovani i registrovani korisnici, i da poštujete opšta pravila portala i foruma user posted image


Naš tim će svakih 10 dana raditi presek i objavljivati trenutno stanje (spisak prvih 25 najaktivnijih članova). Brojenje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera.

Nagrađeno će biti 12 najaktivnijih članova, koji budu dali najveći doprinos forumu a ujedno i odgovorili na Nestlé pitanja i time podelili korisne savete !!!


Svaki adekvatan odgovor donosi 50 bodova i sabira se sa brojem objava, s tim što se broj objava gleda samo za korisnike koji budu učestvovali u temi. Prvih 12 članova sa najvećim zbirom bodova + objava osvajaju nagrade.


Tokom takmičenja podrazumeva se da i korisnici iz inostranstva mogu da učestvuju, a ukoliko osvoje nagradu, ista se šalje na adresu u Srbiji (rodbina, prijatelji).

Nakon takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika (poštarinu plaća sponzor).

Pročitajte više>>>

A nagrade, pa nagrade su sjajne, paketi puni sjajnih proizvoda koje dečica jaaaako vole!!!

Učestvujte i srećno!!! I neka najaktivniji pobede user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 10.11.2014 21:56:13 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
31.10.2014 22:15:09   
serpica
user posted image user posted image za RR i sponzora user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 0:27:25   
Žapkić
Sjajno!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 0:32:35   
Bibilib
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nemam reci za sponzore... Svaka cast...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 7:06:05   
mirkam
Bravo za RR i sponzora user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 8:22:56   
branki*
samo da kazem da smo mi dobili njihov paket,stvarno je odlican i vredanuser posted image
svaka cast i sponzoru i RRuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 9:31:03   
vikiveki
Proizvodi su zaista odlični, sve pohvale za RR i sponzore

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 9:32:59   
Olga75
nova nagradna igra , sjajno user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 9:38:57   
lesica
E pa kada je ovako fino raspoloženje, evo i prvog Nestle pitanja user posted image

Kada ste krenuli sa uvođenjem dohrane?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 9:46:12   
Bibilib
Obzirom da smo mi u septembru dobili nagradu ne znam da li imam pravo da pisem,kazite slobodno ali mogu da odg.na ovo pitanje mi smo sa 4 meseca poceli da se dohranjujemo i to sa kravicom,jer sam mislila da nema dovoljno mleka,ali neki dan je beba htela da pije a nekad ne,znaci i tad je vise siskao nego pio kravicu...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 10:03:31   
Olga75
dohranu sam pocela da uvodim sa punih sest meseci , do tada je bila iskljucivo dojena beba

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 10:11:47   
mali_mis
Dohranu su mu dali u porodilistu, mene nista nisu pitali. Kad smo dosli kuci, moja mama mu je davala na kasicicu. Nakon svog onog ubedjivanja ljudi sa strane da nemam dovoljno mleka, pocela sam da mu dajem bebelac na flasicu sa mesec dana.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 10:23:07   
mirkam
Dohranu u smislu AD mlijeka ili dohranu u smislu čvrste hrane?user posted image
Što kaže MMis,u porodilistu su mu naravno odmah dali bočicu,tako sa smo i kući nastavili i sisanje i bočicu.Ja sam na žalost posle mjesec ipo dana ostala bez mlijeka pa smo tada nastavi samo AD.A sa čvrstom hranom smo krenuli sa četiri ipo mjeseca.Prvo sa pirincanim pahuljicama.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 10:51:01   
isidora88
Moje dete je pocelo da koristi dohranu sa 5 dana, nisam imala dovoljno mleka, poceli smo sa bebelacom, ali posle mesec dana sam videla da mu ne odgovara mleko i presli smo na nestle nan, sa kojim sam jako zadovoljna, nije imao grceve, lepo je napredivao, sa godinu i ipo smo izbacili adaptirano mleko.
cvrstu hranu je poceo da jede sa 5 meseci, jeo je prvo pirincanu kasu, pa posle i ostale mlecne i vocne kasice.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 11:26:10   
vikiveki
Ja sam sa dohranom kod svoje dece počinjala kada su imali 5 meseci jer pre toga nije bilo potrebe za dohranom jer sam ih dojila i dobro su napredovali.Sa dohranom sam počela da bi se na vreme navikli i na čvrstu hranu.Prvo sam počela da im dajem pirinčanu vodicu pa onda postepeno sve po redu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 11:29:51   
veselicaa
Oba svoja deteta sam pocela da dohranjujem sa sest meseci a dotad su samo sisale.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 11:37:42   
Torbica
Svo troje sam prvih 6 meseci iskljucivo dojila, tako da smo sa dohranom krenuli u 7-om mesecu!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 11:56:56   
Mala Elena
Sa 4 meseca i tri nedelje , iz razloga sto je bilo potrebno da dobije na masi tj da se ubuci . Inace , glavni obrok joj je mleko i bice do godinu dana.
Da ne zaboravim da kazem-svaka cas_t sponzoru i rr!

< Poruku je uredio Mala Elena -- 1.11.2014 11:59:00 >

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 12:06:50   
bubulence
mi smo dohranu uveli sa puna dva meseca, na zalost. do 6 meseci smo kombinovali dojenje i dohranu a onda smo na zalost dojenje morali da prekinemo..

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 14:01:19   
pozitiva
user posted image za nagradnu igru! Moja Nikolija je krenula od prvog dana sa dohranom,jer bezobrazna mama nije imala kapi mleka za svoju bebanu !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 14:21:34   
QueenJ
Prvo, jedan veliki user posted image i user posted image za sponzora i RR.
E. je u porodilištu dobijala AD mleko, dok ja nisam "prokinula". user posted image Kad smo stigli kući, isključivo je sisala. Ponekad sam joj davala malo vode. Sutra punimo 3 meseca, tako da smo probali malo čaja od jabuke i kamilice i mnooogo nam se sviđa. Uskoro ću početi da joj uvodim jedan obrok kašica, da se polako navikava na čvrstu hranu. Imam utisak da jedva čeka. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu pozitiva)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 14:23:31   
soni
user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 15:33:07   
Anarunika
Ova nagrada je divna (kao i sve ostale), mi smo je dobili user posted image . Srećno svima vredi se igrati! user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 15:40:44   
Modessty
Bravo za Nestle! user posted image Taman smo pojeli sve što smo dobili user posted image Ima još malo Sinlac-a i kašice sa 8 žitarica user posted image

Danilo je do 6 meseci samo sisao. Nije hteo ni vodu! Sa punih 6. meseci probao je prvu žitnu kašicu.

Nikola je takođe sisao punih 6 meseci. Sa dohranom krenuli lagano sa punih 6 skoro 7 meseci.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje foru...
1.11.2014 15:50:32   
Anoniman
Una je sisala punih 19 meseci, dohranu u vidu zitarica, smo poceli sa nepunih 6 do tada je bila iskljucivo dojena beba, nije htela ni voduuser posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here