|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   posle porodjajni oporavak
2.12.2008 16:51:30   
MERYEN
Drage moje kako se osecate i kako ste se osecale mesec dana posle porodjaja?
Ja imam problem sa kostima user posted image mene kosti bole,a najvise zglobovi kolena,kad hocu da ustanem imam osecaj da ce da mi se slome noge u kolenimauser posted image ,jel'se desava to vama ili nesto slicno?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: posle porodjajni oporavak
2.12.2008 18:24:56   
andrijana
Meni se to nije desavalo ali mesec dana posle porodjaja sam jos uvek bila sveza. Rana od epiziotomije je bila ogromna i jos nije zarasla pa me je bolela. Imala sam osecaj,dok hodam,da ce mi se sve izruciti dole.user posted image O depresiji i umoru da ne pricam a jos su me i bebini grcevi dokusurili!user posted image Bila je u stanju da dobije crvene pecate po licu od vristanja a ja nisam znala kako da je utesim i smirim. To je bilo strasno! Srecom,vremenom su bolovi prolazili,oko 6. nedelje su ponovo bili jaki a sada samo stenje kad je zaboli stomacic. Za to mi je bilo potrebno puno zivaca kao i tebi sad,Mery. A za kosti i zglobove se ne secam. Jesi li isla na prvu kontrolu kod ginekologa? Ako nisi,raspitaj se. Zelim da te brzo prodje!user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: posle porodjajni oporavak
2.12.2008 18:49:39   
guppy RR
Odvratno sam se osećala... što se zdravlja tiče.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: posle porodjajni oporavak
2.12.2008 19:25:03   
MERYEN
Prva kontrola mi je zakazana posle 40-dana od porodjaja a to je u ponedeljak,pa cu da vidim sta ce da mi kazu.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: posle porodjajni oporavak
2.12.2008 19:56:02   
guppy RR
Javi nam ...
baš me interesuje šta će ti reći posle svega što si prošla...

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: posle porodjajni oporavak
3.12.2008 14:33:21   
Anoniman
Draga, iskrena da ti budem - ne sećam se, valjda sam onda bila dobro! user posted image

Ljubim te!

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: posle porodjajni oporavak
12.2.2009 13:55:18   
sonja999s
ja sam danas, posle 13dana od porodjaja dobro. jos uvek sam u spavacici i bade mantilu, tako mi prija. konac mi je otpao, nista me ne boli jedino se nekad zaradim pa me bole ledja.
imam veliku pomoc u kuci pa je moje samo da dojim i presvucem Alexauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here