|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sta kad beba pojede cigaretu?
2.8.2011 19:10:47   
milijana.rs
Molim vas majke,hitno mi treba pomoc.Beba od godinu dana je pojela malo manje od pola cigarete!
Poslije dva sata od toga je pocela da povraca.Povratila je taj duvan i mlijeko.Do sada je dva puta povratila.Poslije toga je zaspala i evo je sad spava.Molim vas,jeste li imali ovo iskustvo i kako da joj pomognem?Da li je to opasno,moze li izazvati trovanje?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
2.8.2011 19:14:41   
minavb
Vodite dete kod doktora.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu milijana.rs)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
2.8.2011 19:20:28   
anuksunamun
ja bih obicno ugasila internet i odvela dete kod lekara ...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
2.8.2011 19:28:32   
Anoniman
Slazem se sa anuk.

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
2.8.2011 19:28:47   
magde
pa zavisi jel je sklona alergije.ako imas telefonski broj pedijatra javi se i pitaj.ako mene pitas ako je povratila znaci izvadila ga napolje jer tutun joj iritirali grlo i povratilo ostatak ce da ih pokaki takvo je moje misljenje.a sad pisi nam kako je......i naravno kako si prosla vecere cekamo te sutra da nam kazes bas me interesuje

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
2.8.2011 20:12:58   
Anoniman
Milijana, jeste li bili kod Dr, kako ti je beba sada?

(odgovor članu magde)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
2.8.2011 20:19:56   
indy_25
meni se to bas jutros desilo. ne znam uopste je li pojela puno ali joj je bilo u ustima duhana malo. Jutros se probdila i ja je izvadim iz kreveca i tako se malo mazile mene nesto prenijelo i ja zaspem ponovo. Kad ona se popela na stolicu pa na sto i uzela cigaru i jela je. Sreca mama je uletila u sobu tog trenutka i probudila me. Nije puno pojela al je bilo u ustima. Ja sam je cijeli dan pratila sta se desava sa njom jer su mi u Holandiji  rekli da je jako opasno ako beba pojede cigaru. Hvala Bogu do sada nema nikakvih reakcija. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
2.8.2011 20:39:11   
milijana.rs
Hvala vam majke na odgovorima.Beba je dobro.Nazvala sam hitnu pomoc,jer kada se to desilo pedijatrija nije radila,i rekli su mi da ne brinem,i da nema potrebe dovoditi dijete kod doktora.Rekli su da je to mala kolicina,i ako je beba dva puta povratila,ona je to izbacila iz sebe.
Probudila sam je poslije dvadesetak minuta spavanja,nadojila je i ona se sasvim normalno ponasala.Vesela je i igra se.Ipak,jos uvijek je pratim.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
2.8.2011 20:43:20   
Anoniman
Bitno je da je dobro. user posted image

(odgovor članu milijana.rs)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
2.8.2011 20:49:57   
magde
ODLICNO bas am cekala tvoj odgovor....bas sam mislila i ja da nece biti nista al super sto si ipak pozvala neko strucno lice .....pozzdraav

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
2.8.2011 21:59:01   
Anoniman
Moje dete nikada nije pojelo cigaru. Jednom je zagrizao, ali je odmah sve popljuvao, jer mu je bilo gorko. user posted image

(odgovor članu magde)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
3.8.2011 2:08:24   
vukosava
Da je iz Texasa, garant bi trazila jos

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
3.8.2011 10:47:22   
lanajelena
Ja sam pojela filter kad sam bila mala

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
3.8.2011 10:48:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ja sam pojela filter kad sam bila mala


Šta se hvališ user posted image , hoćeš da kažeš da si ti uvek bolje jela od druge dece? user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
4.8.2011 12:30:52   
blueeye
IZVORNA PORUKA: BubaMira

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ja sam pojela filter kad sam bila mala


Šta se hvališ user posted image , hoćeš da kažeš da si ti uvek bolje jela od druge dece? user posted image


hahahaha user posted image user posted image

< Poruku je uredio blueeye -- 4.8.2011 12:31:22 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
5.8.2011 11:52:40   
Anoniman
Pitanje : Nina je žvaknula malo papira. Upao nam račun (fiskalni) slučajno u njenu ogradicu, nisam ni videla jer je maaali, ona dohvatila i gricnula deo, ostatak računa je tu user posted image . Znam da nije opasno, ali me zanima šta kad pojedu papir? Ovoj mojoj će samo da iskoči bar kod na čelu, ništa više, pojela je možda delić veličine zrna pasulja.

(odgovor članu blueeye)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
5.8.2011 12:39:25   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: BubaMira

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ja sam pojela filter kad sam bila mala


Šta se hvališ user posted image , hoćeš da kažeš da si ti uvek bolje jela od druge dece? user posted image



user posted image user posted image  moram malo,tako jedemo mi na nivou user posted image user posted image


BM nce joj nista biti,ja sam ove godine upoznala decka koji je do 18 godine jeo papir i bas je fini momak user posted image  nista mu ne fali

< Poruku je uredio lanajelena -- 5.8.2011 12:40:28 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
5.8.2011 13:23:15   
Anoniman
Ja ću Nini da dam da gricka Vujakliju, čisto da pokupi fraze ko Vendi user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
5.8.2011 13:27:27   
jabudic
Joj, sto mi je smijesan naziv teme: "Sta kad beba pojede cigaru?"user posted image user posted image user posted image
Cuj sta, das joj pivo da procerauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
5.8.2011 13:32:07   
tijatija

IZVORNA PORUKA: jabudic

Joj, sto mi je smijesan naziv teme: "Sta kad beba pojede cigaru?"user posted image user posted image user posted image
Cuj sta, das joj pivo da procerauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
5.8.2011 13:33:32   
cani
Haha i ja zamisljam krezube bebe kako sede na nekom tremu ispred Saluna ,žvaću duvan i pljuckaju naokolo ko mali kauboji.user posted image

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: sta kad beba pojede cigaretu?
14.10.2015 14:08:57   
wivern

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

ja bih obicno ugasila internet i odvela dete kod lekara ...


user posted image

Hihihi i mi smo pre nedelju dana krenuli da jedemo, pa kad se oljutio ispljuvao sve brze bolje. user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here