|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo o P...
18.1.2016 12:34:29   
marketing RR
Dragi Ringerajci,

Svi znate da naši dragi prijatelji i sponzori PHARMALIFE godinama daruju Ringerajine roditelje i mališane na Ringeraji. U želji da nastavimo lepu saradnju, potrebne su nam informacije baš od vas, roditelja koji koristite PHARMALIFE proizvode!


user posted image


Ono što nam je potrebno, a vi nam izađite u susret ako želite, je da nam čim pre budete mogli, narednih dana putem privatne poruke na nalog Marketing RR, napišete svoja iskustva sa PHARMALIFE proizvodima.

Ono što nam je bitno je da napišete iskreno iskustvo sa PHARMALIFE proizvodom koji ste koristilii, i uz iskustvo navedite svoje ime i prezime, kao i grad odakle ste. Ovi podaci su nam potrebni iz razloga što će vaša iskrena iskustva biti objavljena na novom sajtu sponzora, u delu koji se odnosi na iskustva potrošača, a želimo da sve bude validno.




Evo malog podset__nika na spisak PHARMALIFE proizvoda za koje nam možete pisati svoja iskustva:

user posted image

user posted image

user posted image



user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



user posted image

user posted image



user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


Očekujemo vaša iskustva, tri, četri .. SAD! user posted image user posted image user posted image


Unapred hvala!

Vaša Ringeraja


< Poruku je uredio dunja RR -- 20.1.2016 14:24:58 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo!
18.1.2016 15:14:15   
dejana007
Poštovani,

za PHARMALIFE proizvode sam saznala od izabranog pedijatra mog deteta. Moram naglasiti da 100% verujem svom izabranom pedijatru, uvek je postavljala prave dijagnoze i uvek prepisivala preparate koji su pomagali mom detetu. Medju njima su i proizvodi kao što su: Apis gola ( oralni sprej koji je moje dete odmah prihvatilo - i cesto mu s vremena na vreme prsnem posle dolaska iz vrtica i pre spavanja - cisto zbog dezinfekcije grla). Fitobalm je koristio 2x ( jer hvala Bogu nije imao jake temperature cak nam jos jedna kutija stoji u frizideru - inace koristim ga i kad ima gust sljajm za razbijanje istog i lakseg sna). Broncamil je pio 3x do sad, jako prijatnog ukusa i jako je pozitivno delovao na prestanak kaslja. Posebno je od znacaja sto je sve na biljnoj bazi te provereno i bez trunke sumnje sve proizvode dajem mom detetu, i naravno preporucujem drugim majkama. Immuno sa cinkom je prosle godine popio 3 flasice sa pauzama izmedju i evo od aprila nije imao temperaturu ni prehladu ( a ide u vrtic). Jednom je koristio omega junior kapi po preporuci pedijatra jos dok je bio beba, za jacanje imuniteta. Često koristimo nasaleze sprej jer imamo problem sa alergijskim laringitisom i zacepljenjem nosa ( najmanje 2x godisnje). Na more obavezno nosimo Mapez sprej koji fenomenalno mirise, na limun, kako vec kaze moj sin. Dok setamo leti cesto osetim da i ostala deca mirisu na taj sprej. Obzirom da sam clan Rineraja porodice od 2009 godine, bila sam jako srećna kada sam videla da sponzori dele ove proizvode jer sam vec prethodno imala sa njima dobra iskustva. I naravno ucestvujemo u igrama.

Konacni zakljucak je da su mi Pharmalife preparati olaksali itekako teske trenutke koje je moje dete imalo tokom rasta. I naravno jos cemo ih koristiti!

Violeta Jovanović, Niš


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo!
18.1.2016 21:47:18   
Bibilib
Ja sam svoje iskustvo napisala u PP i poslala Marketingu pa ne znam dal je potrebno i ovde da pisem ili ne...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo!
18.1.2016 21:50:21   
branki*
Bibilib,u pp samo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo!
19.1.2016 14:43:36   
Beba Elena
Ja sam poslala u PP odgovor, ali cu i ovde isto, mozda nekoj mami posluzi moje iskustvo...

Koristili smo APPETITO sirup i posle 2 dana je imao efekta, pocela je da trazi da jede, a do tada nista. Malo se bunila kada ga je pila, da je bljak, nije joj se bas ukus svideo, ali je bitno da je rezultat bio ODLICAN 5. Rec je o 2,5 god. devojcici.

Isto tako smo koristili i APIS GOLA sa kojom smo takodje zadovoljni. Zalila se na grlo u jaslicama, pocela sam da joj prskam grlo taj dan od po podne, mislim da sam 3x tog dana joj prskala grlo i sledece ujutro vise nije imala tegobe, mada sam ja i taj dan nastavila da ga prskam 3x na dan, pa onda prestala...nije bilo vise potrebe...bas sam zadovoljna a narocito sa pumpicom koja bas olaksava davanje leka. SVE POHVALE.



MAPEZ smo takodje koristili i nismo imali problema sa komarcima. Kod ovog proizvoda je divno to sto ne ostavlja tragove po odeci, a meni licno je i to izmedju ostalog bitno...



Sve u svemu, to je sto smo do sada koristili i BAS SMO ZADOVOLjNI, SVE POHVALE!


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo!
20.1.2016 8:18:26   
nikiteki
I ja sam napisala moje iskustvo sa pharmalife proizvodima

(odgovor članu Beba Elena)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo!
20.1.2016 13:38:05   
sofkastefo
Evo i mene da zajedno sa vama podelim svoje iskustvo sto se tice Pharmalife proizvoda. Moja deca su koristila imuno sirup sa cinkom i nogu da kazem svima da je sirup odlican. Krenuli su u vrtic i mislim da su zahvaljujuci njemu retko kada bolesni,imunitet im je ojacao. Jako mi je drago sto postoji ovako dobarvsirup na nasem trzistu. Kad god su deca bolesna i kaslju,koristim im sama na svoju ruku, Broncamil sirup protiv kaslja u kombinaciji sa Fitobalm gelom koji im mazem u predelu pluca da bi lepse spavali i lakse disali u toku bolesti. Ovo dvoje u kombinaciji zaista svima od srca preporucujem. Jednomcprilikom nam je doktorka dala Apis gola sprej za grlo. Iskreno,do tada nisam ni znala za taj proizvod,ali sam ga kupila. Bila sam zadovoljna rezultatom. Deca su odmah prodisala i nos im vise nije bio zapusen. I za kraj,koristili smo jos jedan proizvod a to je Mapez sprej protiv ujeda komaraca. Nismo bili 100 posto zasticeni od ujeda,ali smo imali manje peckica nego obicno. Tome je doprineo sprej. I za kraj moram da kazem da Pharmalife ima ubedljivo najbolju ponudu i najbolje dejstvo za bilo koji proizvod. Ovih 5 sam probala i vise ih ne menjam.
Veliki pozdrav iz Kraljeva od Ivane Bukumira

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo!
23.1.2016 22:47:59   
m2m2
Mi nismo koristili nista od proizvoda

(odgovor članu sofkastefo)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo!
3.2.2016 13:20:51   
Anarunika
PP je poslata još onomad a sada nam je stigla nova tura zahvaljujući rr i lifemedic user posted image
Inače smo jako zadovoljni proizvodima ! Fitobalm nam je omiljeni user posted image

(odgovor članu m2m2)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo!
3.2.2016 14:04:55   
vikiveki
I mi smo naše iskustvo poslali odavno na PP...svi proizvodi su odličniuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here