|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nek komšiji crkne krava
28.7.2009 8:11:06   
Anoniman
svakodnevno nas siluju raznim reality emisijama, i najnovija glupost u moru besmislica i pomućenih životnih vrijednosti jeste show pod nazivom "Komšija protiv komšije" sa krilaticom pokažite koliko ste bolji od komšije.
Ja sam naravno morala malo korigovati sam naziv teme jer mi upravo zvuči u tom fazonu nek komšiji crkne krava.

Mislila sam da me više ništa ne može iznenaditi, kad ono cvrc...nekada ti je prvi komšija bio bliži nego rodjeni brat, nestane ti šećera..."o komšo, šta mai...daj šećera malo mrsko mi do granapa", ili ne daj Bože pozliti...dok dođe brat, sestra, hitna , možeš mandrknuti, opet komšija....e sad imamo te divne emisije gdje se trebamo svojski truditi da svi vide kako smo bolji od svog komšije

Ovo trebamo zahvaliti sarajevskoj TV Hayat i Banjalučkoj ATV ...svaka im čast na promovisanju gluposti user posted image user posted image user posted image user posted image

ne zamjerite mi ali morala sam se negdje ispucati i to na sabahu
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nek komšiji crkne krava
28.7.2009 8:12:40   
guppy RR
da... prioritet je svetu pokazati da si bolji od drugih u poslednje vreme.... i da samo tvoje mišljenje važi, niko drugi nije u pravu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nek komšiji crkne krava
28.7.2009 8:22:51   
Brand new mama
Don't worry,promovisanje gluposti je najisplativiji posao.Meni nikako nije jasno kako to da ljudi jednostavno nemaju srama da se pokazuju u najgorem svjetlu. I ovdje kad gledam TV-imaju toliko debilnih emisija gdje se ljudi jednostavno utrkuju da pokazu svoju glupost. I onda imas utisak da su jednostavno svi takvi-jer nista drugo ni ne vidis. Mada mislim da je ona neka emisija na Pinku(Trenutak istine ili tako nesto) dno dna(gledala sam  min. i odustala od te lobotomije)

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nek komšiji crkne krava
28.7.2009 8:24:15   
Anoniman
Izgleda BNM ... hajmo i mi osmisliti kakvu glupost pa da se obogatimo 

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nek komšiji crkne krava
28.7.2009 8:26:46   
NadaR
 Joooj ... glupost! Kasapa poznajem i licno  ( udali smo se u isto selouser posted image user posted image )... Idiotuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Nek komšiji crkne krava
28.7.2009 8:45:09   
Brand new mama
Moze,moze...samo da to mi ne moramo gledati. Mislim da je sledeci korak reality poput "Saw"-a, a mogli bi da ubace rodjenu bracu i sestre- varijanta:osakati ili ubij svoje najblize za 100000 eura.Imam utisak da bi se i tu prijavio odredjen broj potencijalnih psihijatrijskih pacijenata

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Nek komšiji crkne krava
28.2.2018 12:31:57   
Dora89
Čekam "Trumanov šou" da počne. user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Nek komšiji crkne krava
28.2.2018 12:35:11   
mama Jo
😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Nek komšiji crkne krava
2.3.2018 0:57:12   
Srecko47E
Uh...mentalitet je cudo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Nek komšiji crkne krava
2.3.2018 6:58:27   
Misha i Ljisha
user posted image Nikad nisam ni cula za taj rijaliti ahha..Boze kako sam to propustila?

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Nek komšiji crkne krava
2.3.2018 8:57:53   
Dora89
To može da se snima u svakom komšiluku uživo.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here