|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođendana!
12.5.2016 20:27:37   
marketing RR
Kompanija Nestlé vam povodom svog 150-og rođendana tokom maja i juna 2016. priređuje sjajnu zabavu na Ringeraji, u okviru koje možete osvojiti vredne nagrade!

Nestlé će nagraditi 10 najvrednijih Ringerajinih članova poklon paketima Nestlé dečije hrane u vrednosti od 3.000 RSD! Takmičenje traje od 13.5. do 13.6.2016. (zaključno sa 13.6.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi.


PROČITAJTE VIŠE >>>

user posted image

Nestlé dečja hrana, s tradicijom od 150 godina, nudi širok asortiman prehrambenih proizvoda za odojčad i malu decu među kojima se nalaze mleka za odojčad i malu decu, mlečni deserti, žitne pahuljice te napici sa žitaricama. Svaki je proizvod prilagođen određenom uzrastui deteta i bogat je deci potrebnim vitaminima i mineralima.

* NAN mleka za malu decu, osiguravaju najvažnije nutrijente uz raznoliku prehranu (gvožđe, kalcijum i vitamine A, C i D), a uz to sadrže i probiotičku kulturu Bifidobacterium Lactis te optimalnu količinu i kvalitet proteina, prilagođene uzrastu mališana.
* Žitne pahuljice bogate vitaminima i mineralima, bez dodatog šećera te s probiotičkom kulturom Bifidobacterium Lactis koja je važna za dobro funkcionisanje imuniteta deteta.
* Mlečni deserti, napravljeni posebno za bebe i malu decu, najfiniji su način da se detetu osiguraju sve dobrobiti mleka jer svaka čašica sadrži više od 30% preporučenog dnevnog unosa kalcijuma, magnezijuma i cinka koji su važni za razvoj jakih kostiju i čvrstih zubića.

Nestlé dečja hrana sinonim je kvaliteta i poverenja koju dete zaslužuje!

Za više informacija, poset_ite www.bebe-nestle.rs i Facebook stranicu: Nestle Bebe Srbija



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?




Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada!

Uz sve navedeno, morate pratiti i Nestlé sponzorsku temu (ovu temu) u kojoj ćemo vas svakih nekoliko dana iznenaditi novim pitanjem, a ukoliko niste sigurni u tačan odgovor, pomoć možete pronaći na stranicama:



http://www.bebe-nestle.rs/proizvodi/t/1272

http://www.bebe-nestle.rs/about



Svaki tačan odgovor donosi 50 bodova i sabira se sa brojem objava, s tim što se broj objava gleda samo za korisnike koji budu učestvovali u temi. Prvih 10 članova sa najvećim zbirom bodova + objava osvajaju nagrade. Molimo vas da pišete poseban post za svako pitanje/odgovor.



Pored navedenog, budite i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas i oni vode do sjajnih nagrada!

Što se objava na forumu tiče, bitno je da budu sadržajne i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera.



Ne zaboravite, pravila su takva da svi imaju šanse da osvoje sjajne Nestlé nagrade!

Nema odustajanja!

Nagrađeno će biti 10 najaktivnijih članova, koji budu dali najveći doprinos forumu a ujedno i odgovorili na Nestlé pitanja !!!

U takmičenju mogu učestvovati i korisnici iz inostranstva, a ukoliko osvoje nagradu, ista se šalje na adresu u Srbiji( rodbina, prijatelji). Nakon takmičenja, nagrade će u vidu poklon paketa biti poslate na adrese svih dobitnika (poštarinu plaća sponzor).



Zato istražite Ringerajin forum i pregršt sjajnih tema, u kojima ćete naći mnogo korisnih saveta! Takođe, obogatite teme vašim iskustvima i korisnim informacijama!
Pratite Nestlé temu, odgovorite tačno na pitanja, pratite dešavanja na Ringeraji, pišite, družite se drugim članovima i osvojite sjajne Nestlé nagrade!


Zato, tastature i miševe / telefone u ruke i bacite se na posao!

Pišite, pišite, pišite ...


< Poruku je uredio marketing RR -- 16.5.2016 12:46:55 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
12.5.2016 21:29:39   
nikiteki
user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
12.5.2016 22:16:04   
dijana1*
Bravo za RR i Nestleuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
12.5.2016 22:51:34   
serpica
user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
12.5.2016 23:00:43   
Tajčica

Srećan rođendan Nestle user posted image


Spremni smo i čekamo pitanja user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
13.5.2016 1:52:50   
Animsaj9
Srecan Rodjendan Nestle! Pravi poklon za nas mama mora da se potrudi ! user posted image

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
13.5.2016 5:15:43   
vocicana
Jos jednom user posted image za RR i sponzore.
Bravo Nestle

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
13.5.2016 7:55:42   
Anck Su Nmaun
Lepe nagrade user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
13.5.2016 8:13:02   
nikiteki
Srećan rodjendan Nestle!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
13.5.2016 10:25:40   
isidora88
Bravo za nestle, ucestvovacemouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
13.5.2016 12:34:11   
Maraj
Jao divno user posted image
Srecan rodjendan nestle user posted image
Učestvujemo i mi

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
13.5.2016 12:35:24   
marketing RR
Drage mame, jeste li spremne za prvo pitanje?! user posted image


Kako se zove osnivač Nestlea?



I ne zaboravite, za konačne rezultate sabiraju se bodovi dobijeni na osnovu tačnih odgovora datih u ovoj temi sa brojem postova koje napišete u periodu trajanja igre!!!
Srećno!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
13.5.2016 12:48:05   
Trcosava
Bravo za sponzora i RR!!! user posted image user posted image user posted image

Mi smo veliki i mislim da je mališa dovoljno se naždrao nestlea user posted image prepuštamo mamama sa malim bebicam ovaj put

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
13.5.2016 12:50:08   
isidora88
Osnivac je Henri Nestle

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
13.5.2016 13:08:47   
Miracles
Osnivač je Henri Nestle

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
13.5.2016 13:15:25   
Maraj
Henri Nestlé je osnivac

(odgovor članu Miracles)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
13.5.2016 13:35:14   
mila83
Bravo za RR i sponzora ! Srecan rodjendan Nestle ! Mi jos neke proizvode ruckamo,ali imamo itekako kome da prosledimo paketic,ukoliko ga dobijemo !

Odgovor na prvo pitanje : Osnivac Nestlea je Henri Nestle .

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
13.5.2016 13:51:01   
Anarunika
E ovo je moja igra user posted image Učestvujem ,tj. makar ću na pitanja odgovarati a ostalo koliko stignem . Bravo rr, bravo Nestle!!!

Srećan rođendan Nestle user posted image
Odgovor na pitanje br.1 je Henri Nestle user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 13.5.2016 13:52:05 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
13.5.2016 14:23:51   
nikiteki
Odgovor je Henri Nestle

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
13.5.2016 15:40:53   
suzi kju
Srećom rođendan Nestlé!!! Bravooooo za rr i Nestlé

Osnivač je Henri Nestlé!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
14.5.2016 0:11:14   
bojana92
Srecan rodjendan Nestléuser posted image Bravo za RR i Nestlé.user posted image
Osnivac je Henri Nestlé.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
14.5.2016 5:07:09   
Mariya
user posted image za RR i Nestlé!

Odgovor je Henry Nestlé.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
14.5.2016 6:18:07   
vocicana
Osnivac je Henri Nestleuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
14.5.2016 7:46:40   
adulence
Bravo rr ,osnivac je Henri Nestle...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
14.5.2016 9:10:06   
Anck Su Nmaun
Henri Nestle je osnivac

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here