|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvi poljubac
18.2.2009 14:36:32   
Anoniman
Jel se sećate prvog poljupca? user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prvi poljubac
18.2.2009 14:45:39   
Anoniman
FILM

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
18.2.2009 14:54:01   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prvi poljubac
18.2.2009 14:58:14   
NadaR
   jaooooooo 

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prvi poljubac
18.2.2009 14:59:25   
Anoniman
user posted image

to je sve što ja imam da kažem o svom prvom poljupcu.

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prvi poljubac
18.2.2009 15:00:48   
NadaR
     ups... ode...     ja 12 , on 14, spetljali se nesto...  uplasili, ko ce ga znati...  I nije bilo nasto ali smo kasnije apsolvirali...user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prvi poljubac
18.2.2009 17:18:13   
sneza24
Ja sam imali 15 a on 18,pa i nije bio bas nesto.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prvi poljubac
18.2.2009 23:43:28   
maša
Joj sećam se-fuj...bila sam balava po celim obrazima.Već je drugi bio druga priča,a tek treći, pa četvrti...mljac!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prvi poljubac
19.2.2009 1:53:06   
kumara
Prvi poljubac... Secam ga se kako da ne... Bilo je user posted image !!!

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prvi poljubac
20.2.2009 15:31:11   
Samanta
Iskrena da budem, prvog poljubca se ne secam. Cak ne znam ni s kim sam se prvi put poljubila.
E user posted image , mora da se nije pokazao kao dobar ljubavnik user posted image


< Poruku je uredio Lenka RR -- 20.2.2009 15:33:32 >

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prvi poljubac
20.2.2009 19:34:01   
Anoniman
Meni je prvi bio sa 13 godina, na sred diskoteke, sa momkom kojeg su zvali Lepakuser posted image

(odgovor članu Samanta)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Prvi poljubac
20.2.2009 22:51:38   
Laura
user posted image Secam se, bio je moja cista detinja ljubav ...

Januar devedeset i neke, jedna vijugava ulicica, sneg veje, srce hoce da mi iskoci iz grudi, obrazi gore, a njegove usne ... iskusne user posted image moje zeljne njegovih user posted image

Nikad posle mi srce nije udaralo kao tad user posted image

_____________________________

Snovi nikad ne umiru, umiru samo sanjari ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Prvi poljubac
20.2.2009 22:54:05   
Verus
Secam ga se!!! Ljubim ga i dan danas!  Sto laura ti kazes, srce je preskakalo otkucaje, a noge?  Nisam mogla da stojim a ne da hodam, odsekla sam se!  U svakom slucaju sve sto sam ocekivala....a prvi sex?  Jel to bilo sto ste sanjale?

(odgovor članu Laura)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Prvi poljubac
20.2.2009 22:56:58   
Laura
Ode ti u off user posted image boze sta ja sve ovde pisem, nikad u zivotu pomislila nisam da cu tako nesto raditi user posted image

_____________________________

Snovi nikad ne umiru, umiru samo sanjari ...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Prvi poljubac
20.2.2009 23:03:09   
Verus
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ja isto!  Smesno mi, jel inace ne bi ni sa kim u cetiri oka tako lako pricali o svemu i svacemu!  Joooj jesi li ti bila u forumu o omiljenoj sex pozi?  Uf tek da vidis tu sta je ludila!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Laura)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Prvi poljubac
21.2.2009 10:38:30   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: Laura

user posted image Secam se, bio je moja cista detinja ljubav ...

Januar devedeset i neke, jedna vijugava ulicica, sneg veje, srce hoce da mi iskoci iz grudi, obrazi gore, a njegove usne ... iskusne user posted image moje zeljne njegovih user posted image

Nikad posle mi srce nije udaralo kao tad user posted image
  Ja sam se otprilike ovako osecala, ja 14 on 19, zabavljali smo se posle jos dve godine.

(odgovor članu Laura)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Prvi poljubac
21.2.2009 10:46:15   
Mery
Moj prvi poljubac je bio odvratan user posted image , prvi od kojeg mi je srce lupalo je bio od mm, tada sam se prvi put i zaljubila user posted image .

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Prvi poljubac
21.2.2009 10:55:14   
Jeca*
Moj prvi poljubac je bio sasvim ok. Ni fenomenalan ni fuj. Sećam se da su mi usne toliko drhtale...strašno user posted image  brada mi se tresla. A on, o Bože koliko sam bila zaljubljena u njega...., je nešto pričao i pričao (glupa neka priča, nemam reči ni danas da opišem koliko user posted image ). Bio je vrlo iskusan, važio za jednog od najboljih frajera u gimnaziji. 4 godine stariji od mene, ja tek završila sedmi razred. Prevario me je posle mesec i 2 dana veze sa devojkom starijom i od njega, naravno zbog toga što je on imao veće potrebe u tom trenutku user posted image  Jedva sam to prebolela user posted image

(odgovor članu Mery)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Prvi poljubac
5.5.2009 16:11:30   
mihi
Prvi kraj sedmog razreda letovanje sa školom on 8. razred, otkud znam kako je bilo. Prvi koga se rado sećam ja 2 razred srednje škole a on student DIF-a u Djenovićima, bože kakvo uzbuđenje, sva sam drhtala... Rado se toga setim i danas. Toliko iskrenih emocija.....user posted image .

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Prvi poljubac
5.5.2009 23:20:23   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Moj prvi poljubac je bio sasvim ok. Ni fenomenalan ni fuj. Sećam se da su mi usne toliko drhtale...strašno user posted image  brada mi se tresla. A on, o Bože koliko sam bila zaljubljena u njega...., je nešto pričao i pričao (glupa neka priča, nemam reči ni danas da opišem koliko user posted image ). Bio je vrlo iskusan, važio za jednog od najboljih frajera u gimnaziji. 4 godine stariji od mene, ja tek završila sedmi razred. Prevario me je posle mesec i 2 dana veze sa devojkom starijom i od njega, naravno zbog toga što je on imao veće potrebe u tom trenutku user posted image  Jedva sam to prebolela user posted image



user posted image user posted image user posted image  Isto i samnom je bilo,samo smo mi bili zajedno svega 23 dana,godinu dana sam patila za njimuser posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Prvi poljubac
12.5.2009 22:49:05   
Sneža
Sećam,ali neradouser posted image ,ali srećom po poljubac,prvog sexa još manje radouser posted image user posted image

< Poruku je uredio Sneža -- 12.5.2009 23:05:02 >


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Prvi poljubac
11.7.2009 17:06:30   
barbara
secam se prvog poljubca,bilo je lepo ali ne toliko koliko sam ja to zamisljala da je lepo!bilo mi je 14 a njemu18!

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Prvi poljubac
11.7.2009 17:11:49   
Kiki BG
Naravno da se secam svog prvog poljupca.. Ja sam imala 13 a on 14 godina. Bio je iskusniji od mene.. Nikola,visok,crn,crne oci,pune usne-gorela sam od zelje da se poljubimo... Ja sam bila jako nervozna ali to nisam pokazivala.. (mada jesam, bile su mi ruke u dzepovimauser posted image user posted image user posted image user posted image ).. Ali poljubac je bio bajan!!! 

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Prvi poljubac
14.7.2009 22:08:49   
Anoniman
Bljak user posted image user posted image user posted image I bilo je to davne 1998. Ja 13 god. on 15.... 

(odgovor članu Kiki BG)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Prvi poljubac
14.7.2009 22:19:08   
Dora
Sećam se, Herceg Novi, šetalište... Ja 14 godina on 15. Iz inata njegovom drugu koji mi se mnogo sviđao. Bilo je bljak, ali vredelo je jer je imalo efekta na dotičnog frajera. Poludeo jeuser posted image
A s tim momkom s kojim sam se poljubila, kasnije se poljubila prvi put i moja najbolja drugarica, samo što se tada nismo još tako intenzivno družile. Jednom kad smo pričale o tome i kad smo obe rekle isto ime i opisale istog dečkauser posted image user posted image user posted image A tek je scena bila kad smo ga sreleuser posted image user posted image user posted image umrle od smeha a on se pogubio...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here