|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Smrdi na znoj
18.8.2009 12:11:01   
Anoniman
Požalila sam se u drugoj temi, da neko u kancelariji (gde nas je 20-ak) smrdi na znoj. Zaudara kako uđeš u kanc. user posted image

OK, znam, surova sam, svakome se može desiti.

Mislim, desi se i meni jbg, ali onda ne mlataram rukama i luftiram pazuh (kao neki).
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Smrdi na znoj
18.8.2009 12:12:25   
Anoniman
nije čuo da postoji sap(f)un i voda user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Smrdi na znoj
18.8.2009 12:14:23   
prase
Moja koleginica je u kancelariji imala jednog koji je po celo leto zaudarao na znoj... a kancelarija takva da otvaranjem prozora ne postižu ništa. Ona je odlučila kroz šalu jedno jutro to da pomene, kako joj smeta i kaže: "Hajde da čujemo, ko se ovde kupa samo subotom?" (ostale kolege su znale da misli na znojavog kolegu) a ovaj ustade kao oparen i reče: "A ne, ja se kupam i subotom i sredom!". Strašno... oni ostali bez teksta...

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Smrdi na znoj
18.8.2009 12:14:40   
magnetic
Desi se svakom,naravno,ali ja ne mogu da verujem da neko stalno smrdi.Dali je moguce da sami sebe ne osete.FUJ.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Smrdi na znoj
18.8.2009 12:42:32   
afrodita
Fujchina. Naj vise mrzim kad neko udje u radnju
u nekoj sintetickoj ili svilenoj majici na 40 stepeni
zasmrdi celu radnju, a onda mi udje novi kupac i
misli kako ova prodavacica vonjara, e onda bez
pardona zacepim nos i pitam jos nesto zelite

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Smrdi na znoj
18.8.2009 12:43:47   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Smrdi na znoj
18.8.2009 13:26:07   
oliveradj
user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Smrdi na znoj
18.8.2009 17:47:50   
prolece
jesam user posted image , ali nisam imala mučnine, a o povraćanju da ne pričam. i inače mi se retko desi da povratim sem par puta kad sam imala stomačni virus. danas u prevozu sam se jedva uzdržala, ne mogu da vam objasnim koji smrad

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Smrdi na znoj
18.8.2009 23:15:34   
vodolija 82
ja imam taj problem sa svekrvom,jako se cuje ispod pazuha,prvo sam se ustrucavala da joj to kazem,ali kad sam vidjela da njoj to ne smeta,morala sam progovoriti.Mada neki uspjeh bas i nisam postigla,zeni to valjda normalno,a ja ludim od togauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Smrdi na znoj
18.8.2009 23:44:12   
Verus
Strasno.  Moja mama tvrdi da neki ljudi iako se mozda kupaju cesce od subote i sredeuser posted image verovatno ne menjaju redovno majice, pa se fino onaj znoj uvuce, upari, ucrva, ubudja ma bljaaak. 
E, ima lepo razlike izmedju "svezeg" znoja, sto sigurno leti svi imamo, a koji AKO nosite dezodorans ne smrdi, i UZEGLOG znoja, e, to je taj sto je stajao par dana u majici, bakterije se fino razmnozavale, i imale svakakav sex, pa fino sve sto su lucile ostalo u vasoj majici, a vi je fino OPET obucete pa pravac posao.  Pa da fino zgadite koleginicama i tu jadnu kiflu koju jedu za dorucak.  Pa sta ce ti bolja dijeta od UZ dijete.  Ne UN dijete. Nego UZ-Uzegla dijeta. 

Svako ima para bar da kupi sapun i da se plahne ispod pazuha i guzice.  Tu nema izgovora.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Smrdi na znoj
18.8.2009 23:46:21   
Verus
O da, a ja na poslu imam jednu, koja je doduse iz druge laboratorije, ali kada ide u wc, pa bude u stalku kraj mene, ja hocu da povracaaaaam!! Njoj tako smrdi guzica, znaci ovo nije uzego znoj, ovo je ljudi uzegla guzica, i ceeeo wc smrdi posle nje, tako da kada dodjem a ona bila tu pre mene, tacno znas u kojem je pisala od 4 koja imamo, uvek je to wc solja br. 2.  Tu vise ne koristim.   Evo, sad sam malo povratila u usta.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Smrdi na znoj
19.8.2009 8:31:19   
Anoniman
Ja ne znam kako smrdi užegla guzica? user posted image  user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Smrdi na znoj
19.8.2009 8:37:56   
prolece
bolje i da ne saznamo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Smrdi na znoj
19.8.2009 8:41:48   
oliveradj
O pa mi imamo sreće prvi put čujem za užeglu guzicu user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Smrdi na znoj
19.8.2009 8:43:49   
barbara
joj verus ako si htela da nam ogadis dan uspela si,bar meni!user posted image muka mi je od pomisli mislim da cu povratitiuser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Smrdi na znoj
19.8.2009 8:46:00   
Debeljuca
meni je gadno...
kad se neka naparfemise jeftinim turskim parfemom...
u ogromnim kolicinama da prikrije znoj...

a sto mi je to tek gadno...

na pocetku trudnoce sam samo bezala i okretala glavu od takvih pacijenata po ulici....



(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Smrdi na znoj
19.8.2009 8:50:43   
Anoniman
ma može saliti neko na sebe i najskuplji i najoriginalniji francuski parfem ali ako se nije bar malo plakno sapunom i vodom džaba mu sve ....

moš misliti kad se pomiješa miris (smrad) znoja i parfema user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Debeljuca)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Smrdi na znoj
19.8.2009 8:55:54   
prolece
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ma može saliti neko na sebe i najskuplji i najoriginalniji francuski parfem ali ako se nije bar malo plakno sapunom i vodom džaba mu sve ....

moš misliti kad se pomiješa miris (smrad) znoja i parfema user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa se sve to ukiseli na 40 stepeniuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Smrdi na znoj
19.8.2009 9:02:50   
Debeljuca
to se oseti svuda po gradu... strasno....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Smrdi na znoj
19.8.2009 9:23:00   
Ana RR
Jao odmah se setim jedne devojke iz srednje škole koja se nije ni brijala ispod pazuha user posted image moš misliti KAKO TO ZAUDARA user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Smrdi na znoj
19.8.2009 9:28:40   
Shishica
Jaaaao bre zene, sad mi muka user posted image
Nisam sve mogla ni da iscitam.. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Smrdi na znoj
19.8.2009 9:29:44   
sneza24
Jao imali smo i mi takvih pacijenata.Uf sto znaju da smrde.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Smrdi na znoj
19.8.2009 9:41:20   
Anoniman
Imala sam jednu drugaricu u srednjoj koja je strasno smrdela ispod pazuha. Devojka se redovno kupala, znam sigurno jer sam x puta bila sa njom kad se spremamo, recimo, za izlazak. Ona se okupa, stavi dezodorans, parfem, obuce ciste stvari i posle pola sata uzas, kao najgori smrad u autobusu. Mislim da je to neki poremecaj u organizmu. Ali ona nikada nije rec rekla o tome, a nemoguce je da nije osetila, ljudi su bezali od nje! A ni njenim momcima to nikad nije smetalo, ne mogu to da zamislimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Smrdi na znoj
19.8.2009 20:00:20   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Njoj tako smrdi guzica, znaci ovo nije uzego znoj, ovo je ljudi uzegla guzica
user posted image jel' to ono kad stipa ociuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Smrdi na znoj
19.8.2009 23:13:57   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja ne znam kako smrdi užegla guzica? user posted image  user posted image


OVO PREBACITE U RR NAJBOLJE CITATE , VRH JEuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here