|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako prepoznati nove trudnice?
6.9.2009 1:49:07   
Verus
Kao sto neki od vas znaju, imala sam par malih krvarenja do sada.  Tek sam prvo tromesecje.  Rekli smo roditeljima i samo par bliskih prijatelja znaju (i moja RR naravno).   Upravo mi se desilo nesto cudno.  Jedna od devojaka me je zvala i pitala: "A kada cete imati dete?".  Skroz me je zbunila....pa me na kraju pitala, "A jesi li ti trudna?".  Morala sam priznati i zamoliti je da ne govori ljudima, jer ne zelim neprijatnosti ne daj Boze ako se nesto desi....

Pitala sam je kako je znala? Rekla je da je njih nekoliko sinoc bilo kod nje, i svi su spontano prokomentarisali kako sam "drugacija".  Da zracim, da pricam i ponasam se drugacije.  JA nista ne primecujem!  Jel ovo glupost?  Da li se nekome jos desilo?
Mrzim to, ne zelim da ljudi znaju dok im ja ne kazem.  Rekla je i da su mi grudi vece....i tako.  Sta kazete??
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
6.9.2009 9:44:57   
Anoniman
Oni su svi verovatno znali da radite na bebi, i sada kada si ostala trudna, verovatno manje pričaš o tome kako bi i ti volela da budeš trudna... Ha? 

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
6.9.2009 9:53:36   
bonita
draga verus,moze da bude i ovo sto je tasha napisala.
A jednostavno uvek se ponasamo u skladu s onim kako se osecamo,a da nismo svesni.Nasi gestovi,raspolozenje,izras lica,reagovanje na razlicite situacije.



_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
6.9.2009 10:23:43   
Anoniman
Joj pa ja da vidim user posted image znam da bih zracila i bila veselija jer znam i koliko cekam na to!
Citala sam po forumu ovde valjda da je jos nekoj neko rekao tako,mozda cak i muz na foru prolepsala si se,drugacija si...

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
6.9.2009 11:21:23   
Shishica
Mene jos niko nije analizirao..
Videcemo za koji dan...nedelju..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
6.9.2009 12:20:03   
božana
Verus moja prijateljica je meni rekla kako sam trudna, sijaju mi oči.Ja njoj rekla da to nije istine.Posle nedelju dana ja utvrdim da sam zaista trudna.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
6.9.2009 20:59:48   
Verus
Nisu, ova devojka nije bas od "omiljenih" tako da nikome nista nismo ni govorili, pogotovo sto nam nije "islo", pa smo uvek govorili "Maaa, za nekoliko godina"....pojma nemam, valjda neki ljudi "nanjuse"
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Oni su svi verovatno znali da radite na bebi, i sada kada si ostala trudna, verovatno manje pričaš o tome kako bi i ti volela da budeš trudna... Ha? 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
6.9.2009 21:06:02   
Anoniman
Ma neka njuše. user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
6.9.2009 21:06:58   
Verus
user posted image silly ludica

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
6.9.2009 21:16:40   
nina83
I meni je jedna zena rekla da vidi po meni da sam trudna, a ja joj nista nisam rekla, to je bio sam pocetak i znali su samo najblizi. Kao zracim i sjaje mi oci, kao ona zna da to prepoznauser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
6.9.2009 21:21:06   
Verus
Cudno je znam.....jedan kolega na poslu mi je vec u poslednje dve nedelje govorio da sam trudna, a ja sam poricala, pa sam morala na kraju da mu kazem da ucuti!  Druga koleginica je rekla da je i za nju znao da je trudna i pre nego sto je rekla ikome....cudnoooooo

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
6.9.2009 21:25:27   
indy_25
moja svekrva je znala da sam trudna prije nego sto sam i sama saznala. Sve mi je govorila draga ti si boga mi trudna.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
6.9.2009 21:25:47   
nina83
Ne znam kako je tebi, ali meni je bilo u pocetku strasno muka i sve mi je smrdelouser posted image  Bila sam malaksala i nisam bila bas raspolozena za pricu.. Pomislila sam da nije mozda po tome provalila?

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
6.9.2009 21:26:39   
dacca

IZVORNA PORUKA: indy_25

moja svekrva je znala da sam trudna prije nego sto sam i sama saznala. Sve mi je govorila draga ti si boga mi trudna.


A kako zivota ti? user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
6.9.2009 21:31:42   
Verus
Ja nista.  Samo umor umor...a sve sam mislila da je od selidbe, dva puta celu kucu u 6 dana, pa nije mi trudnoca ni pala na pamet....par puta sam imala maloooo mucnine ali nisam povracala uopste....eto jedino sam zivcana, ali ko sto sam rekla, ovi ljudi su me videli samo 2 puta za svo ovo vreme....hahaa jedino sto mogu da zracim je nervoza!
IZVORNA PORUKA: nina83

Ne znam kako je tebi, ali meni je bilo u pocetku strasno muka i sve mi je smrdelouser posted image  Bila sam malaksala i nisam bila bas raspolozena za pricu.. Pomislila sam da nije mozda po tome provalila?

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
6.9.2009 21:31:44   
indy_25
pa nemam pojma valjda je nesto drugacije primjecivala na meni. Non stop sam zijevala i spavalo mi se pa mozda zbog toga.

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
6.9.2009 21:45:13   
nina83
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Ja nista.  Samo umor umor...a sve sam mislila da je od selidbe, dva puta celu kucu u 6 dana, pa nije mi trudnoca ni pala na pamet....par puta sam imala maloooo mucnine ali nisam povracala uopste....eto jedino sam zivcana, ali ko sto sam rekla, ovi ljudi su me videli samo 2 puta za svo ovo vreme....hahaa jedino sto mogu da zracim je nervoza!

A da nervozauser posted image  To me pratilo do skoro, mm jadnicak vise nije znao sta ce sa mnomuser posted image
Sad sam ko buba mirna i stalno sam nesto raznezenauser posted image  Hormoni su cudo!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
6.9.2009 22:57:24   
Coka011
Moram ti reći da sam ja imala sličnu situacij, tj moja koleginica koja se vratila sa odmora došla ne posao i pravo kod mene, kaže mi mnogo si mi se prolepšala, sve me nekako ličiš na trudncu koja će roditi dečaka!??? user posted image
Tada je bilo možda dva dana kako mi je kasnilo i to smo znali samo mm i j, čak ni najbliži!A nisam uopšte pominjala na poslu da želim bebu, neznam kako bi reagovali pa rekoh kad sve bude gotovo reći ću im.
Jedva sam izdržala da bar njoj ne kažem.
Na kraju se ispostavilo da stvarno nosim dečaka!!!
Ima nečeg u tome.

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
7.9.2009 12:15:22   
cicko
Meni je user posted image  kasnila par dana i dok sam cekala da uradim test, nekoliko njih na poslu mi je reklo da sam "drugacija", da sam se prolepsala, pdmladila... A eto, niko nista nije znao, cak ni ja!

(odgovor članu Coka011)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
7.9.2009 12:21:24   
Modessty
Ja sam odamh rekla koleginicama iz kancelarije. Došla sam na posao nasmejana i zbunjena. Ne umem ja da ćutim kad je to u pitanju!user posted image user posted image user posted image
A ima žena koje nisam videla dugo i koje su mi odmah rekle da zračim i lepo izgledam i da sigurno ima nešto novouser posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
14.9.2009 19:59:27   
Dacili
Ja sam inace vrlo temperamentna osoba i najbolja drugarica mi pocetkom avgusta meseca kaze da sam joj jako cudna u poslednjih nedelju dana.Kaze da sam jako smirena i da je vrlo cudno to sto se ne nerviram za svaku sitnicu...kaze da sam nekako potpuno mirna.Tada me je pitala i da li ja to glumim, trudim se i idem protiv sebe ili je nesto treca.Znam da sam joj rekla da nemam pojma sta je samnom.Tek nakon par dana sam uradila test i pokazao je user posted image .
Eto ga odgovor na to sto sam se ja smirila user posted image
Pozz za sve !!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
3.10.2009 16:18:32   
Makica83
Licno i ne verujem bas u to da neko moze da nanjusi trudnicu, ako ona i ne zna da je trudna, drugo je to kad jeste a nikom nije rekla, secam se sebe u toj fazi, bila sam presrecna i samo se smeskala u sebiuser posted image .... kad si u tom raspolozenju sigurno da zracis, pa mogu da predpostave, ALI ako trudnica ni sama ne zna okolina moze samo da nagadja, pa kad ubode.
Meni je gomila koleginica/drugarica/poznanica "osecalo" da se nesto desava samnom svako malo, sve su se onako smejuljile i namigivale, kao sigurne su, kad ono prc, nista do sada... tako da user posted image

(odgovor članu Dacili)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
3.10.2009 16:28:00   
Anoniman
hahaha mene su provalili ( a još ni sama nisam znala da sam trudna) jer sam gutala ogromne količine Toto keksa!user posted image

(odgovor članu Makica83)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
3.10.2009 16:28:48   
Anoniman
..da pojasnim- nisam ljubitelj slatkiša user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kako prepoznati nove trudnice?
7.11.2009 23:53:43   
Nensi*
Meni se danas prvi put desilo da su mi dve osobe rekle da sam "nesto drugacija" (radi se o musterijama koje stalno dolaze na šišanje kod mene) a pritom nisu znali da smo planirali bebu...A ni stomak se jos ne vidi jer je jos rano...
Bas sam se iznenadila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here