|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   peršun i rakija
9.1.2011 21:28:39   
cele
Da li ima koja od vas iskustva sa peršunom i lozom rakijomuser posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: peršun i rakija
9.1.2011 21:29:21   
iva80
U kom smislu? Zbog čega?

(odgovor članu cele)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: peršun i rakija
9.1.2011 21:30:23   
cele
pospješuje začeće


(odgovor članu cele)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: peršun i rakija
9.1.2011 21:39:08   
majared
Recept??? Pretpostavlajm da se ne pije naizmenično jedno pa drugo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cele)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: peršun i rakija
9.1.2011 21:52:09   
iva80
Cele, objasni malo više. user posted image

(odgovor članu cele)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: peršun i rakija
9.1.2011 22:13:20   
blum
Ko pije zene ili muzevi ili obadvoje i daj nam receptuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: peršun i rakija
10.1.2011 20:22:21   
cele
Pola kg,peršuna samljeti,spojiti sa 1 litrom lozovače bez šećera..To napraviš prvi dan ciklusa,a piješ zadnji dan sledećeg ciklusa 21 dannn.Meni je danas 6 dan..E da pije se ujutro na tašte,tako da si ujutru kao ptičicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cele)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: peršun i rakija
20.1.2011 15:43:00   
Parižankaa
Peršun je idealan za urinarni trakt,ali sa lozom ne znam šta ćemouser posted image

_____________________________

ja ''''78.g.
m.m. ''''71.g.
2 IVF beta 0
1 ICSI beta 1,87

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.

(odgovor članu cele)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: peršun i rakija
20.1.2011 19:52:11   
maakki
Ja moram da priznam da ne kontam za cega je to dobro ne mogu da povezem persun, rakiju i zaceceuser posted image

Jos jednom bih molila objasnjenje kako se pije ni to mi nije jasnouser posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu Parižankaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: peršun i rakija
20.1.2011 20:04:33   
slavica.
I mene je zbunilo to objasnjenje kako se pije..
Ja sam razumela ovako-spremi se prvi dan ciklusa,a pije se zadnji dan sledeceg ciklusa(znaci od spremanja do prvog puta prodje skoro dva ,meseca?) i onda se pije 21 dan...e nemam pojma...

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: peršun i rakija
20.1.2011 21:20:09   
maakki
Pa po tome ispadne da taj rastvor stoji negde oko 30 dana pa se tek onda pije??????????????user posted image

Ali ja i dalje ne mogu da povezem te sastojke sa zacecemuser posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: peršun i rakija
22.1.2011 13:41:21   
cele
da maki dobro si razumjela,moja drugarica prosli mjesec je pila ovu mućkalicu user posted image user posted image user posted image a sada je trudnauser posted image

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: peršun i rakija
22.1.2011 15:37:57   
maakki
Ok to sam sada shavatila ali i dalje ne znam sta pospesuje, ko pije zene ili muskarci, ajd malo pojasni sve to, nikada nisam cula za tu kombinaciju i nije mi jasna povezanost, vise mi lici da je nasto za bubrege ili besiku.user posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu cele)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: peršun i rakija
22.1.2011 16:45:00   
slavica.
E sad ste vi mene zbunile,kako 30 dana? Uzmimo da je ciklus onako skolski 28 dana,znaci od prvog dana prvog ciklusa,do poslednjeg dana drugog ciklusa prodje 56 dana,znaci skoro duplo...user posted image
il sam ja pobrkala neke lonciceuser posted image user posted image

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: peršun i rakija
22.1.2011 18:20:16   
maakki
Slavice pravi prvi dan ciklusa i na to dodas 28 dana koliko bi trebalo da bude jedan ciklus, tada dobijas sledecu i kada je ona na kraju pocnes da pijes tako da ispadne negde preko 30 dana.

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: peršun i rakija
22.1.2011 20:41:18   
ksenija81
to ustvari znaci da ta mesavina mora da odstoji dva meseca pre upotrebeuser posted image
joj bas ne razumem sto bas tako!

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: peršun i rakija
23.1.2011 9:25:00   
iva80
S obzirom da je većini ovo nejasno (i meni) a i ostavljene smo dugo da nagadjamo dok nam nije malko pojasnila...mislim da na ovo treba da zaboravimo tj da se ne hvatamo za sve što čujemo. Mogli bi malod
da dobijemo objašnjenje, recimo, ta drugarica koja je zatrudnela koristeći rakiju, da li se ona lečila ili ne- jer mnogima od nas samo nikako da se 'zakači' i ništa drugo, nikakav medicinski problem.
Pozdrav čekalice!

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: peršun i rakija
23.1.2011 13:27:39   
Suncicabg
Ni ja nista ne razumem user posted image  

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: peršun i rakija
23.1.2011 14:40:51   
cele
Prvo sve cure izvinite sto kasnim sa kuckanjem Slava mi je...šest godina bila je u braku,sve je u redu ali bas sve kod oba partnera...E sada šta se tu desilo ni ja ne znam ali ona mi je primjer za pokušatiuser posted image Ja sam na pola sa tom mućkalicom pa čut će se...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: peršun i rakija
23.1.2011 20:08:42   
slavica.
IZVORNA PORUKA: maakki

Slavice pravi prvi dan ciklusa i na to dodas 28 dana koliko bi trebalo da bude jedan ciklus, tada dobijas sledecu i kada je ona na kraju pocnes da pijes tako da ispadne negde preko 30 dana.

E pa to onda nije na kraju sledecg ciklusa,nego na kraju sledece user posted image  jer kraj sledeceg ciklusa je 28 dana od pocetka druge user posted image
Ali hvala u svakom slucaju user posted image

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: peršun i rakija
22.10.2011 20:05:32   
Anoniman
E ovo moram da probam! user posted image user posted image
ajmo žene da udrimo brigu na veselje!! user posted image

< Poruku je uredio Pcelica Lena -- 22.10.2011 20:09:42 >

(odgovor članu slavica.)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: peršun i rakija
22.10.2011 21:34:13   
MakiJ
Moram naci lozovacu negde, a koliko se pije na dan 2dc user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: peršun i rakija
22.10.2011 22:17:07   
Anoniman
Verovatno po čašica ujutru. Sve preko toga je previše alkohola za lek!

(odgovor članu MakiJ)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: peršun i rakija
22.10.2011 22:18:52   
MakiJ
Persun predpostavljam samo onaj beli deouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: peršun i rakija
22.10.2011 22:45:21   
Anoniman
E ja bih samlela zeleni deo peršuna. Meni je to asocijacija na peršun, začin i čaj.

(odgovor članu MakiJ)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

izlasci
lanajelena

Da li vam fale izlasci?

Da (47%)

Ne (50%)

Ne,jer izlazim kao i ranije (3%)


Ukupan broj glasova: 36

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here