|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Slane pećine / Slane sobe
4.5.2011 10:33:29   
Anoniman
KLIK

Jel neko išao u slane pećne?

Kakva su iskustva?

Mnogo razmišljam o tome.
Naime, ja sam astmačar, Luka je svako malo bolestan, a piše da se poset_om pećinama pojačava imunitet, a Marko sa dermatitisom, isto bi mu moglo pomoći.

Jel toplo unutra? Gledam slike, svi su u kratkim rukavima.

Kako se obavlja ta terapija? U turama nekim? 10 tretmana? Svaki dan? Svaki drugi dan? Na svakih pola godine 10 dana? Ili, kako to funkcioniše?

< Poruku je uredio viking RR -- 9.5.2011 15:12:32 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Slane pećine
4.5.2011 10:55:28   
Anoniman
Deca i slane pećine

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Slane pećine
4.5.2011 14:20:43   
dacica
tasho-od mog brata mala,i mali upravo idu,ona ima alergije razne-i na gluten,on alergije na svasta nesto,i evo 7 put,izbacili su im lekove,i mnogo su bolje-bas im prija...idu svaki dan..mislim po 40min.
snaja je bas zadovoljna,a ide i brat sa njima..kaze prija mu...
i ja planiram da idem sa Masom,samo nikako da krenem...user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Slane pećine
4.5.2011 14:31:03   
jance
razmisljala sam o tome da bude iskrena, al kad sam planirala da idem, tretman je bio oko 1500din, pa mi se tih minimum 10 tretmana nikako nije isplatilo, za te pare sam otputovala u HR na more i udisala tamo slani vazduh... (ok. ja tamo imam familiju kojoj mogu da se uvalim)
inace je komsinica bila i puno hvalila, kaze da je vec posle prvog teretmana znatno bolje disala (ima problema sa sinusima) i da celo prolece i leto nije imala problema sa alergijama.


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Slane pećine
5.5.2011 10:06:46   
Anoniman
Ne košta sada toliko, jance.
Recimo, ako vodimo mm i ja decu (2 kom deteta), plaćamo tretmane samo za decu, 25min je 400din, a imaju i neku akciju, kada pošalješ sms, dobiješ popust pa je 25min 300din (po detetu).

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Slane pećine
5.5.2011 10:42:21   
jance
ozbiljno? ako je tako pala cena onda je to zakon! nisam znala stvarno! onda se definitivno isplati.
mozda bi bilo najbolje da ih posetis onako kao usput, kaze komsinica da su vrlo ljubazni , sve ti objasne i sprovedu te, i sve sto treba...

iskreno mislim da nikako ne moze da skodi, moze samo da pomogne, a najvise deci. ako mozes i imas vremena, vodi dete i pojacavaj mu imunitet, to bi ja radila sigurno.

a jel bezbedno u trudnoci da se ide? user posted image


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Slane pećine
5.5.2011 10:42:58   
pepeljuga
Tasha, posto pretpostavljam da te najvise zanima zbog ekcema, samo da napisem da sam juce pitala drugaricu koja je vodila svoju cerkicu (4 god.), koja bas kuburi sa ekcemom (pa po preporuci pedijatra) i kaze da slana soba uopste nije uticala na ekcem user posted image Isla je na dve ture od po...(zaboravih tacno koliko) tretmana i nista, stanje bukvalno nepromenjeno.

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Slane pećine
5.5.2011 23:18:35   
Anoniman
Pisala sam "slanoj sobi" u NS. Žena mi je odgovorila do tančina na svaki mail, veoma razložno i ljubazno.
Ono što je sa sigurnošću mogla da kaže da će meni kao astmatičaru, pomoći, i Luki sa čestim upalama grla i slabijim imunitetom. Za ekcem je rekla da ne zna (baš iskreno). Rekla je da zna da pomaže kod psorijaze, ali da ne zna da li pomaže za ekcem. Ali je moja logika sledeća: ekcem se pogoršava sa padom imuniteta, ako se imunitet ojača, ekcem mora početi da prolazi.

Između ostalog kaže:
Kažu (oni u Rusiji i oni koji imaju više iskustva sa pacijentima):
Valjalo bi ići na 10-15 povezanih tretmana (znači svaki dan) dva ili tri puta godišnje da bi se došlo do željenih i dugotrajnijih rezultata.
Naravno sa dvoje dece, poslom i obavezama je teže izvodljivo, ali i svaki drugi dan doći na tretman bar 10-ak puta, imaće nekog efekta, a od vas samih zavisi koliko.


jance, na onom prvom KLIK-u imaš Kontakt, piši mail, pitaj dal se sme u trudnoći. Odgovoriće ti žena garantovano taj ili sledeći dan.

< Poruku je uredio Tash -- 5.5.2011 23:19:05 >

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Slane pećine
5.5.2011 23:20:18   
Jeca*
Ja sam na sajtovima čitala da ne sme u trudnoći

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Slane pećine / Slane sobe
5.5.2011 23:38:54   
Anoniman
A sta pise, zasto?

< Poruku je uredio viking RR -- 9.5.2011 15:12:52 >

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Slane pećine / Slane sobe
9.5.2011 15:13:42   
viking
Uzela sam slobodu da proširim naslov teme, jer ih na primer ja znam kao Slane sobe, tako se i reklamiraju, pa da bude lakše da se nađe u searchu user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Slane pećine / Slane sobe
9.5.2011 22:39:45   
Anoniman
Neka si. Ja sam malo pomešala, jer sam bila sada u Pešti, i tamo sam na jednom zidu videla da piše Slana pećina, tako se kod njih kaže. A kod nas jesu Slane sobe. 

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Slane pećine / Slane sobe
9.5.2011 22:41:08   
Alexis79
Jesmo li mi u isto vreme bile u Pesti?
Mi smo se vratili pre 4-5 dana

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Slane pećine / Slane sobe
9.5.2011 22:54:03   
bojanica7
i ja se kanim da idem u tu slanu dobu vec godinu i po. i nikako... a bas kuburim sa sinusima. malo kad gala poraste, vodim lepo i nju, izadje jeftinije user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Slane pećine / Slane sobe
9.5.2011 22:55:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexis79

Jesmo li mi u isto vreme bile u Pesti?
Mi smo se vratili pre 4-5 dana


Mi smo bili od 25.4. do 1.5.

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Slane pećine / Slane sobe
9.5.2011 22:56:31   
dunja RR
Ima u Srbiji i Slanih pećina i Slanih soba, mislim da je princip isti, ali znam da sam i sa jednima i sa drugima poslovno pregovarala.

IZVORNA PORUKA: Tash

Neka si. Ja sam malo pomešala, jer sam bila sada u Pešti, i tamo sam na jednom zidu videla da piše Slana pećina, tako se kod njih kaže. A kod nas jesu Slane sobe. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Slane pećine / Slane sobe
9.5.2011 22:57:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ima u Srbiji i Slanih pećina i Slanih soba, mislim da je princip isti, ali znam da sam i sa jednima i sa drugima poslovno pregovarala.

IZVORNA PORUKA: Tash

Neka si. Ja sam malo pomešala, jer sam bila sada u Pešti, i tamo sam na jednom zidu videla da piše Slana pećina, tako se kod njih kaže. A kod nas jesu Slane sobe. 



I šta ste se dogovorili? user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Slane pećine / Slane sobe
9.5.2011 22:57:53   
Alexis79
A mi od 26.04 do 3.05
Mozda smo se i srele user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Slane pećine / Slane sobe
9.5.2011 22:59:08   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ima u Srbiji i Slanih pećina i Slanih soba, mislim da je princip isti, ali znam da sam i sa jednima i sa drugima poslovno pregovarala.

IZVORNA PORUKA: Tash

Neka si. Ja sam malo pomešala, jer sam bila sada u Pešti, i tamo sam na jednom zidu videla da piše Slana pećina, tako se kod njih kaže. A kod nas jesu Slane sobe. 



I šta ste se dogovorili? user posted image



Pregovori još traju, da tako kažem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Slane pećine / Slane sobe
12.5.2011 11:36:24   
snovi
Kod kojih problema sve pomažu?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Slane pećine / Slane sobe
12.5.2011 11:46:39   
viking
Koliko ja znam, uglavnom kod respiratornih - sinusi, astme, bronhitisi, alergije...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu snovi)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Slane pećine / Slane sobe
12.5.2011 11:49:26   
snovi
Ovo sam našla:

Haloterapija koja se primenjuje u slanim sobama ima izuzetan terapeutski uticaj u lečenju astme i bronhijalnih tegoba, smiruje i produbljuje disanje, čisti disajne puteve, smanjuje sklonost perhladama, pomaže kod alergija, ubrzava oksidiranje serotonina, reguliše mineralnu uravnoteženost, povećava imunitet, pomaže kod nesanice, iscrpljenosti, stresa.


(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Slane pećine / Slane sobe
12.5.2011 11:50:04   
minavb
Ovo nije za mene. Obozavam slano pa bih im olizala tu so iz sobe. Kad sam bila mala, odvedu me kod dede na selo i moraju da paze da ne odem kod koza da ne lizem grumen soli koji im deda okaci iz ne znam kojih razloga.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Slane pećine / Slane sobe
12.5.2011 11:52:39   
snovi
IZVORNA PORUKA: minavb

Ovo nije za mene. Obozavam slano pa bih im olizala tu so iz sobe. Kad sam bila mala, odvedu me kod dede na selo i moraju da paze da ne odem kod koza da ne lizem grumen soli koji im deda okaci iz ne znam kojih razloga.user posted image


user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Slane pećine / Slane sobe
12.5.2011 16:27:12   
leica
U gore pomenutoj slanoj sobi tačnije pećini (KLIK -je link ka sajtu) nalazi se oko 4 tone soli iz mrtvog mora (na podu i po zidovima pećine), tako da ne bi bio problem ni ako volite slano...user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here