|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Problemi sa zatrudnjivanjem - nasledni ili ne?
11.3.2009 8:47:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

Da li ima neke veze to što su na primer naše majke ili tetke ili bake imale probleme sa zatrudnjivanjem?user posted image

Moja mama nije imalaprobleme, ali njene dve rodjene sestre jesu.


IZVORNA PORUKA: dunja

ja mislim Mod da nema veze, svaki dr te pita  pred pregled ili npr kada se otvara karton da li u porodici ima nekih bolesti tipa tumor, dijabetes, nikada me niko nije pitao da li mi je mama imala spontani  ili zavaljenu matericu, mislim da je sve to individualno...
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Problemi sa zatrudnjivanjem - nasledni il...
11.3.2009 8:57:24   
mihi
Mislim da to ima veze pogotovu kad postoje neke genetske smetnje tipa trombofilije i druge koje se nasleđuju a dovode do spontanih pobačaja ili nemogućnosti začeća.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Problemi sa zatrudnjivanjem - nasledni il...
11.3.2009 10:06:56   
Jacaca
Kod mene u porodici niko nije imao problem sa zatrudnjivanjem, bas niko, jedino je sestra od tetke imala preeklamsiju ali rodila je to dete normalno i posle jos jedno, a moja rodjena sestra je imala spontani pre dve godine (mada lekari tvrde i grci i nasi da je pobacaj izazvan putovanjem u Grcku zbog mnogo truckanja u maloj trudnoci) a sada je trudna 8 meseci mada se dve godine lavovski trudila, ja pre dvadeset godina bez problema a sada 12 godina nista.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Problemi sa zatrudnjivanjem - nasledni il...
11.3.2009 10:24:16   
Modessty
Znam da je blizanačka trudnoća "nasledna" po ženskoj liniji.
A blizanačka trudnoća može da napravi problem ako se ne razvija kako treba.

Iskreno rečeno posle ovoliko vremena i muka i onog "nije tui ništa" počinjem da razmišljam o svemu i svačemu

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Problemi sa zatrudnjivanjem - nasledni il...
13.3.2009 2:05:21   
kumara
Ja mislim da nisu. Nasledne su bolesti ili neke pojave koje to mogu izazvati, ali mislim da to ne znaci da ako u porodici vise njih ima problem za zatrudnjivanjem, da ce ga i ostali imati, ili obrnuto.

Znam da miom moze da bude nasledan, tj predispozicije za miom, ako se javi kod jako mladih zena.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here