|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dojenje i silikoni
17.3.2010 22:12:20   
Anoniman
Da li neka od vas ima iskustva sa dojenjem a da ima silikonske implantante u grudima? Ili da li imate u svom okruzenju nekoga-sestru,komsinicu,drugaricu,rodjaku  koja ima iskustva? Sta mislitee i sta ste citali o tome?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dojenje i silikoni
17.3.2010 22:21:38   
Daca88
To trebamo pitati nase estradne zvezdeuser posted image
Da,muzevljeva sestra radi u Budimpesti kao top model.Zbog prirode svog posla uvecala je usne i grudi.
Rekli su joj da nece imati problema sa dojenjem ali nisu rekli kakve ce joj grudi biti posle.
I tako,ona je dojila...Grudi su joj se opustile,silikoni deformisali.Jedna dojka je bila veca druga manja,jedna je bila podignuta druga se opustila,jedna je ostala lepog oblika a druga se spljosnila...morala je kada je prestala da doji ici na rekonstrukciju silikona.
Povratila je prvobitni oblik svojih silikona sa novom operacijom.Ovaj put su joj rekli ako opet radjala da ipak ne doji nego da beba pije adaptirano mleko na flasicu.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dojenje i silikoni
17.3.2010 22:29:10   
Anoniman
ja imam silikone vec 6godina,nisu velike(siromasna cetvorka user posted image ). doktor mi je rekao kada smo se dogovarali da ce da mi ugradi ispod misica bas da bih mogla da dojim i da obzirom da su male ne bi trebalo da dodje do nekih deformacija...ja se vise plasim tih upala koje inace imaju zene i sa prirodnim grudima... u svakom slucaju cu se konsultovati sa svojim lekarom(koga nisma poset_ila 5goduser posted image ) ali zelim da cujem i vasa iskustva ili iskustva iz vasih okruzenja

(odgovor članu Daca88)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dojenje i silikoni
18.3.2010 12:08:49   
marija32
Moja prijateljica ima silikone i dojila je bez problema, i sve je ostalo istouser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dojenje i silikoni
18.3.2010 15:36:42   
Verus
Moja drugarica ih ima.  Dojila je prvih par nedelja, ali uopste ne dovoljno dobro-tj. nije imala bas dosta mleka...a grudi su joj tako dobro uradjene da ko ne zna ne bi ni sanjao da ima silikone....bebica nije napredovala, pa je morala da je stavi na formulu, i dojila je to malo sto je imala ujutru i uvece.  Mala je sada 12 nedelja stara, i samo jede adaptirano mleko.  Lepo napreduje, konacno, puno bolje nego dok je bila na maminom mleku kojeg nije bilo dosta. 

Znaci da sve zavisi...a opet, i da nema silikone, mozda bi imala isti problem sa dojenjem...ko zna.

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dojenje i silikoni
19.3.2010 2:18:15   
Anoniman
da,tako je meni doktor rekao-ako budem imala mleka mogu dojiti,ako ne ne bih imala i da nemam silikone...


(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Koji su najčešći simptomi trudnoće?
Prvi simptomi trudnoće se ne pojavljuju na isti način kod svake žene. Pre nego što uradite test ili proveriti nivo beta ...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here