|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dete iz predhodnog braka
10.5.2009 20:03:52   
Zoka81
Otvorila sam ovu temu jer bi volela da cujem i vase misljenje o decama razvedenih roditelja. Moj muz ima sina sa bivsom devojkom, mali je 8 godina, nemoguc je i nevaspitan...nemam reci. Tesko mi je jako kada zbog malog mora da ide kod nje, o svemu moraju da razgovaraju, ona stalno zove i sve voli da zna. Jednostavno nemam mira od nje i to sve zbog malog. Moj ga jako voli i dok ona trepne moj skace i uvek kaze zbog malog, ne zeli da se sa njom svadja da ne bi mu malog zabranila....
Ne znam cure dal je to sve normalno al osecam da necu sve to podneti...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dete iz predhodnog braka
10.5.2009 22:36:30   
afrodita
Zoko, moraces sve to podneti, imam prijateljicu
sa istim slucajem, samo jos ona daje pare za
njegovo dete iz prvog braka. Tesko je to jako i
nezgodno. Treba puno da pricas sa svojim m dok
jos mali ima samo 8 god.
Da li dovodi on malog kod vas?

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dete iz predhodnog braka
11.5.2009 8:50:35   
Anoniman
Baš nezgodna situacija Zoko, ali ja na to ovako gledam: čekaj, da je njima funkcionisalo - bili bi zajedno! Čak i dete imaju a nije im dobro zajedno, nego je on sa mnom! A to da skače zbog deteta - mico moja, jel ti imaš dece? Ako nemaš, shvatićeš kada budeš imala. Roditelj uvek skače za dete.
Moraš to da izdržiš ako voliš muža. Sve će to leći na svoje mesto. Nemoj da džangrizaš oko toga, to bi ga moglo odbiti. Budi jaka.

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dete iz predhodnog braka
11.5.2009 22:26:00   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: afrodita

Zoko, moraces sve to podneti, imam prijateljicu
sa istim slucajem, samo jos ona daje pare za
njegovo dete iz prvog braka. Tesko je to jako i
nezgodno. Treba puno da pricas sa svojim m dok
jos mali ima samo 8 god.
Da li dovodi on malog kod vas?


Dolazi cesto kod nas i svaki drugi vikend je kod nas. Nama isto njegova bivsa izvlaci dosta para. Em placa za malog svaki mesec,kupujemu sve sto zazeli,uvek napravi spisak sta malom treba a moj kupuje ko udaren u glavu. Njegova bivsa radi 4 sata i stalno kuka kako nema para a ja se ubi od posla i po 15 sati na dan, 3 posla radim na dan, moj svaki vikend radi isto sa strane a ona gospodja uzivai samo narucuje sta joj treba....
Tesko mi je al sta cu....ne znam ni sama.Nije meni ni do para toliko kolkiko me boli sto ga stalno zove kao uvek nesto ima da mu prica zbog malog, onda nagovori malog da ga zove navece kada se mi vec spremamo za krevet da dodje i moj skace iz kreveta i ide..... Onda sam ja malog jednog ispitivala i mali je rkao da mu mama kaze da zove tatu da dodje, moj to cuo ali ne mari...

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dete iz predhodnog braka
11.5.2009 22:26:41   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Baš nezgodna situacija Zoko, ali ja na to ovako gledam: čekaj, da je njima funkcionisalo - bili bi zajedno! Čak i dete imaju a nije im dobro zajedno, nego je on sa mnom! A to da skače zbog deteta - mico moja, jel ti imaš dece? Ako nemaš, shvatićeš kada budeš imala. Roditelj uvek skače za dete.
Moraš to da izdržiš ako voliš muža. Sve će to leći na svoje mesto. Nemoj da džangrizaš oko toga, to bi ga moglo odbiti. Budi jaka.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dete iz predhodnog braka
11.5.2009 22:32:44   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Baš nezgodna situacija Zoko, ali ja na to ovako gledam: čekaj, da je njima funkcionisalo - bili bi zajedno! Čak i dete imaju a nije im dobro zajedno, nego je on sa mnom! A to da skače zbog deteta - mico moja, jel ti imaš dece? Ako nemaš, shvatićeš kada budeš imala. Roditelj uvek skače za dete.
Moraš to da izdržiš ako voliš muža. Sve će to leći na svoje mesto. Nemoj da džangrizaš oko toga, to bi ga moglo odbiti. Budi jaka.

Tasho nema dece i znam da je jaka ljubav prema detetu i razumem da skace za malog al zasto skace kad ga ona nazove, on mene podceni da bi njoj dao pravo. Jel moguce da je to sve zbog deteta. Ne moze ona njemu uzeti dete ako on stoji iza svoje zene. Tasho mi odemo sa malim na godisnji, ona zove po 5 puta na dan i ispituje sta smo i gde smo, znas kako to boli. Jedan dan nismo hteli da se javimo ona digla opstu frku, trazila da se vratimo nazad. Pa kao sto je to njeni dete tako je i njegovo....Joj ne znam al mislim da ja to necu izdrzati ako se tu nista ne promeni. Mi zelimo isto dete al nije ni cudo sto ne ostajem trudna kad se iznutra zderem i nemam mira ama ni jednog dana, psihicki sam preopterecena i u dusi nesrecna a volim ga i ne zelim da ga izgubim al borba je tako jaka da ne verujem da cu uspeti....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dete iz predhodnog braka
11.5.2009 22:34:09   
Zoka81
Hvala vam puno sto ste mi rekle svoje misljenje, nemam nikog da me saslusa i kome mogu to da pricam, ne verujem nikom.
Hvala vam puno...

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dete iz predhodnog braka
11.5.2009 22:35:04   
afrodita
Moj ti je savet da ti nadjes sa malim
"zajednicki jezik" vidis da ti je priznao.
Lepo sa njim postupi i on ce ti uvek sve reci.
Nije mi jasno zasto tm ne reaguje na to.
Mozda ce primetiti da se i ti trudis oko malog
pa ce preduzeti da se nesto promeni.
Od ove moje prijateljice mali ima 16 god
stalno je hvali kako lepo kuva, kako je cist krevet
kad prenoci kod njih, mirise mu maica itd
Jer kod mame se ni ne okupa, puno joj je
tebalo da malog prevaspita a on je shvatio
da je to za njegovo dobro i da se njegova mama
preko njega samo inatila. Ne bih da vredjam ali vidim
neke slicne dogadjaje.


(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dete iz predhodnog braka
11.5.2009 22:39:49   
afrodita
Mi zelimo isto dete al nije ni cudo sto ne ostajem trudna kad se iznutra zderem i nemam mira ama ni jednog dana, psihicki sam preopterecena i u dusi nesrecna a volim ga i ne zelim da ga izgubim al borba je tako jaka da ne verujem da cu uspeti....


molim te promeni misljenje, veruj da ces uspetiuser posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dete iz predhodnog braka
12.5.2009 8:47:19   
Anoniman
Joj Zoko, MOGUĆE je da je zbog deteta. Shvatićeš jednog dana, nadam se uskoro, majčinoj brizi nema kraja. Mene da nije sramota, zvala bih svakih 5min i dadilju i moju mama kada ga čuvaju.

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dete iz predhodnog braka
12.5.2009 11:18:30   
afrodita
Mene da nije sramota, zvala bih svakih 5min i dadilju i moju mama kada ga čuvaju.


Tasho, a da li bi zvala svakih 5 minuta da ti je
dete sa tatom? (Tj sa muzem)


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dete iz predhodnog braka
12.5.2009 11:36:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: afrodita

Mene da nije sramota, zvala bih svakih 5min i dadilju i moju mama kada ga čuvaju.


Tasho, a da li bi zvala svakih 5 minuta da ti je
dete sa tatom? (Tj sa muzem)



Bih mila.

Pa pre neki dan mu kaže "Pazi dete, idem da napunim kadu!", on kaže "Važi!", izlazim posle 5min, pitam "Gde je?", kaže "Pa tu je..." i osvrće se, ja na terasu a dete se popelo na ogradu i klati se. OK, ne može da ispadne, popelo se na niži deo iznutra, ali majku mu.

Bilo je situacija da me zove na posao da mi kaže da požurim kući jer dete povraća.

Znači, daleko od toga da ja njemu ne verujem kada čuva dete, znamo i on i ja da se detetu u stanu ništa ne može desiti, na ulici ga naravno drugačije pazi. I u principu nikada se Luki ništa nije desilo. ALI...

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dete iz predhodnog braka
12.5.2009 11:44:29   
afrodita
Tesko je o tome suditi. Ja ipak mislim da ima tu
i nekog inata.
Dete ima 8 godina, moze sve da isprica i mami i
nasoj Zoki. On je sa svojim tatom koji ga voli a
Zoka ga sigurno ne maltretira i ne zeli mu zlo, jer
on bi to sigurno ispricao pa bi onda mama zbog
toga zivkala sa razlogom, a ovako ne zna sta ce.
Zivka da smeta, i ja ne bih imala mira.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dete iz predhodnog braka
12.5.2009 11:55:59   
Anoniman
Da, ja sam malo smetnula sa uma da to dete ima OSAM godina, a ne nepune tri kao moje. user posted image  

Ne kažem da nema inata. A jel ima mama momka, muža? user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dete iz predhodnog braka
12.5.2009 11:59:24   
Rivana
Tasho nema dece i znam da je jaka ljubav prema detetu i razumem da skace za malog al zasto skace kad ga ona nazove, on mene podceni da bi njoj dao pravo. Jel moguce da je to sve zbog deteta. Ne moze ona njemu uzeti dete ako on stoji iza svoje zene. Tasho mi odemo sa malim na godisnji, ona zove po 5 puta na dan i ispituje sta smo i gde smo, znas kako to boli. Jedan dan nismo hteli da se javimo ona digla opstu frku, trazila da se vratimo nazad. Pa kao sto je to njeni dete tako je i njegovo....Joj ne znam al mislim da ja to necu izdrzati ako se tu nista ne promeni. Mi zelimo isto dete al nije ni cudo sto ne ostajem trudna kad se iznutra zderem i nemam mira ama ni jednog dana, psihicki sam preopterecena i u dusi nesrecna a volim ga i ne zelim da ga izgubim al borba je tako jaka da ne verujem da cu uspeti....




Ta zena nije normalna zvati nekok pet puta dnevno, uzas....moji su se razveli kada sam ja imala nepune cetiri godine i moja majka nikada nije maltretirala mog oca da mora da stalno trcka i dolazi niti ga je ipitivala o novoj porodici i novoj zeni.....Normalno je da vidja dete ali to preterivanje i zvanje od strane detove majke je pravo maltretiranje za tebe mogu zamisliti kako ti je

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dete iz predhodnog braka
12.5.2009 15:33:02   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Da, ja sam malo smetnula sa uma da to dete ima OSAM godina, a ne nepune tri kao moje. user posted image  

Ne kažem da nema inata. A jel ima mama momka, muža? user posted image

Nema momka,na zalost. Molim boga da nadje nekog samo da se sa njim malo zaposli i nas ostavi na miru.
Kada smo zadnji put bili na godisnji  ja i mali smo se super slagali i cuda smo pravili,smejali smo se du suza, bilo je super ne mogu da kazem. I jednom kad je ona zvala mene iznerviralo jer je to bio 4 put pa sam rekla malom da je pita da li je interesuje i kada sam spavala sa tvojim tatom posto je vec sve ispitala, to je jos ostalo da zna.A mali odvalio da se smeje i kaze to sto sam ja rekla i jos doda e mama i ja sam spavo za Zokom skoro svaki dan, uvek kad ustanem ujutru odem kod tate i zoke i krevet pa se onda svi zajedno mazimo.user posted image  Njoj to nije odgovaralo i onda kada smo se vratili nazvala mm i kaze kako se mali zalio da smo bili llosi i strogi prema njemu, kako vise nece da dodje kod nas. A mom prvi put hvala bogu puko film pa kaze e pa kad nece ne mora, necu ja da ga molim, kad bude hteo da me vidi neka me nazove .Joj sto je nju to pogodilo,nikad moj jos do sada nije tako reagovao. Pa da vidis nju 2 nedelje kasnije zove moga i kao sta se sa njim desava, zasto nema vremena vise za malog, pre ga je uzimo svaki vikend a sada nije vec 2 nedelje....
Uplasila se vestica da ce je ostaviti sami i na cedilu sa malim jer zna da je preterala sve granice ama sve. Ja volim decu i razumem sve te brige ali ona ne brine za malog, nju boli moja mom muzu i njenom detetu... Ona hoce moga nazad, to sam sto posto sigurna, videla je kako je tesko sama i da nije lako naci muskarcam koji ce da joj prihvati dete i pazi na njega kao sto je to otac radio..... Ona mene mrzi vidim ja to po njenim pogledima ali vala mrzim i ja nju, Da mogu lansirala bi je na mesec...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dete iz predhodnog braka
12.5.2009 15:36:16   
bebać
Da mogu lansirala bi je na mesec...user posted image


Zoka ajmo sve da se saberemo i da je lansiramo,evo i meni je digla živac(a jest to meni teškouser posted image user posted image user posted image )samo čitajući tvoje postove!Jao ako je ja dohvatim ovakva ljutauser posted image user posted image user posted image mrzim te premazane vještice,svoju šansu je prokockala sada nek se puši!!!


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dete iz predhodnog braka
12.5.2009 15:37:52   
Anoniman
moramo joj nabaviti momka ...hajmo raspisati konkurs user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dete iz predhodnog braka
12.5.2009 15:40:12   
bebać
S obzirom da ima dijete,treba nam neki koji će pokazat ljubav i nježnost za malenog....mislim da bi na tog pala,i naravno da ima šlajbek dubok(novčanik)user posted image user posted image user posted image pošto vidim da zanovijeta sa prohtjevima!

Imal igdje takav???


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dete iz predhodnog braka
12.5.2009 15:41:31   
Anoniman
e ebi ga .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image puno trazite 

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dete iz predhodnog braka
12.5.2009 15:44:02   
bebać
Pa Lenkec,vidiš da ta neće svašta,izgleda....ako mislimo da problem rešimo takav nam treba...spoj dubokog novčanika+'slab' na malo dijeteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dete iz predhodnog braka
13.5.2009 18:45:45   
Zoka81
user posted image user posted image user posted image user posted image
Super ste...
Joj kad bi joj nasle nekog, sto bi to bilo dobro, nasla bi joj ja nekog nasegn zadrtog ali ona je svabica pa nece dam se sporazumu..to je proble.
Ajd da raspisemo konkurs....

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dete iz predhodnog braka
13.5.2009 21:54:13   
NadaR
Uh , nezgodno skroz. Moj djever ima djevojcicu od 9 god iz prvog braka a moja nova jetrva iste ovakve probleme.
Bila sam prisutna milion puta kad je ta zena zvala,uvijek nesto treba.
Nikad nije bila fer, nije prihvatila da oni imaju novi zivot.
Najzalosnije je sto ona npr nazove i kaze da maloj trebaju recimo cipele,on da novac ,ona ih kupi i onda mala ne zna da joj je tata platio te cipele.
Posto je ta doticna Holandjanka , ne dozvoljava maloj da koristi srpski jezik.
Djeveru je bitno da malecka zna i nas jezik da se moze sporazumjeti sa djedom i bakom kad dodje,da zna ko je on,odakle su mu korijeni... a ova to ne dozvoljava.
Ma skroz bez veze. Pusta ju ovamo svake 2 godine i tad djever mora ici sam,ne smije voditi svoju sadasnju suprugu, iako bi im tako bilo puno lakse i putovati da oboje mogu voziti u putu.
Bas ne razumijem te bivse. Sta im je? Jel se boje da ce izgubiti ljubav svoga djeteta ili sta vec? user posted image user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dete iz predhodnog braka
14.5.2009 8:39:03   
Rivana
He, ja sam imala drugaciji problem. Moj je bio dve godine sa nekom cak nisu bili ni vencani ni decu nisu imali, a oma ga svako cas posle zvala, te da je negde vozi jer su kola kupili po pola kada su bili zajedno, ja ludela, onda joj on isplatio deo za kola. E onda ga je zvala te nesto joj se pokvarilo, te da joj cuva ribice kad ona ide na put ovaj sve slusao bilo mu zao. Mnogo puta smo se svadjali zbog toga a osecam da je ona to i htela da se posvadjamo, a ona neja tetka starija od njega 10 godina uzas, nije mi jasno gde mu je pamet bila kad se petljao sanjom, al to je njegov problem.
Tako zbog nje zivela sam u paklu, sada mi je smesno kad se setim. user posted image Ona je kad je on otisao pokusavala da ga vrati jer je svesna da u tim godina tesko moze naci nekog bar ne tako mladog.
A najsmesniji su mi razlozi zbog kojih ga je zvala ha, ha ko neka tinejdzerka user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dete iz predhodnog braka
20.5.2009 23:20:41   
stevajela
Hm...
Gde god sam citala o detetu iz prvog braka ili slusala, uvek je ista prica.Znaci muz uvek trci za dete, ali uglavnom bez potrebe,na nagovor bivse zene (tako bar pripovedaju one koje se zale)...
Imam prijateljicu koja se udala za coveka koji ima dete iz prvog braka i takvih primedbi sam se naslusala poprilicno.Sada kada je dobila svoje dete malo je oladila,spustila loptu,kako god...
Mislim da je problem zena koje odluce da zivot provedu sa osobom koja iza sebe ima vec brak,dete ili decu,sto pre te odluke ne sagledaju realno u sta se upustaju.Treba imati na umu da je ta osoba vec oformljena po pitanju zajednice i da vec ima neko vidjenje o braku unapred,za razliku od ove koja to nema.
I kao sto rece moja sugradjanka Tasha RR, naravno da ce u svako doba dana i noci da trci za dete, to je sasvim normalno.E to je moja prijateljica shvatila kada je dobila svoje.Inace taj mali je sasvim ok i voli svog mladjeg brata( njenog sina) i mali njega.Treba samo biti strpljiv, tolerantan i ne dozvoliti mesta besu.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here