|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Obuvanje u trudnoći :)
27.10.2009 9:07:56   
Anoniman
Mnogo mi se dopalo, morala sam da otvorim temu. user posted image

IZVORNA PORUKA: Markovicka


Ja sam pronasla novi nacin za navlacenje carapa, vezivanje pertli i tako to-prebacim stopalo na butinu druge noge i onda ne stiskam tibu, jes da je kao da su tudje noge i masnica na patikama bude skroz nakrivo, ali barem jos ne moram da angazujem mmuser posted image

Boze, pronasla mlaku voduuser posted image  Ali trebalo se toga i setiti, sta ces trudnicka tupostuser posted image tj blazenost, pardon



Ja sam dizala nogu na krevet pored sebe, naime, desnu na desnu stranu, levu na levu stranu i tako sam navlačila čarape, a što se obuće tiče, tada sam nosila patike, pa posle papuče, na patikama sam pertle ugurala unutra, tako da nisam vezivala.

A vi?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Obuvanje u trudnoći :)
27.10.2009 9:12:54   
Modessty
Nisu problem kratke čarape, sokne, već ove dugačke. Naročito ako su svilene ili one tanke sa likrom. Moraš da paziš kako ih navlačiš. Juče sam skroz naopako obukla jednu nogavicu user posted image Onda sam morala da ih skinem pa iz početka!user posted image user posted image I na kraju se zadihala dok sam se komplet obukla kao da sam ceo dan na njivi kopala!
Kad obuvam cipele ili patike, sednem na jednu stolicu a na drugu stavim nogu. Čizme su već malo problem.
Ma kad je mm tu najlakše mi da on to uradi!user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Obuvanje u trudnoći :)
27.10.2009 9:15:12   
Trcosava
ja se iskrivim kao kifla kad se obuvam user posted image , ja negde dignem nogu, na naslon od fotelje ili u krevetu obujem čarape..mada mi i to postaje problem, pogotovo onako sanjiva ujutru - pa lepo dođem do mm i uvalim mu čarapice da mi navuče

a cipele, pa slično nekako, nakrivim se, mada patike koje su mi sada glavna obuća - jer me jedine ne stežu - pertle su isečene i spaljene, tako da ih samo navučem i posle izvučem jezik (od patika user posted image )

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Obuvanje u trudnoći :)
27.10.2009 9:20:38   
sanji
Ja se još uvek sam a obuvam (sedeći naravno) ! Ako mi se slučajno pertla odveže dok smo napolju mm i ne pita nego čučne i veže! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Obuvanje u trudnoći :)
27.10.2009 11:41:42   
Modessty
I treba da nam muževi pomažu!user posted image Zato smo se i udale user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Obuvanje u trudnoći :)
27.10.2009 13:01:19   
buhla
Ja planiram da kupim za zimu one cizme gumene za kisu pa valjda nece biti problema. Jedino za carape ce da ide malo teze. Za sad mogu, jer mi je mali stomak. user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Obuvanje u trudnoći :)
27.10.2009 19:58:07   
anajid
Ajoj jadna ja,najveci stomak ce mi biti u najvecu zimu,nemam pojma kako cu se obuvati.Uzecu jedan od ovih vasih recepata,sta da radim!Hvala na idejama!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Obuvanje u trudnoći :)
29.10.2009 23:21:30   
Makica83
I ja uglavnom koristim tehniku levo stopalo-desna butina i obrnuto, mada jos uvek mi nije problem i klasnicno obuvanje user posted image . Patike mi stoje raspertlane, a ako ih zapertlavam onda dignem nogu na radijatoruser posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Obuvanje u trudnoći :)
29.10.2009 23:28:39   
Anoniman
Ala ste razgibane vi trudnice!user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Makica83)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Obuvanje u trudnoći :)
30.10.2009 22:25:27   
sneza24
Kad mi je bio veliki stomak bilo je leto tako da sam uvek bila u papucama pa nisam imala tih problema.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Obuvanje u trudnoći :)
4.4.2016 4:38:44   
New Mom
Nema sanse da mogu ove akrobacije da izvedem. Kako li je to vama uspevalo, pojma nemam.
Ja ili obuvam nesto sto samo nazujem ili cekam mm za pomoc.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Obuvanje u trudnoći :)
4.4.2016 8:11:36   
IvanaSK RR
Evo, moja slicica ovde govori sve. Skroz mi je nezgodno oko obuvanja. Jos uvek mogu, ali se namucim.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Obuvanje u trudnoći :)
4.4.2016 8:26:14   
nikiteki
Ja sam uglavnom gledala nesto sto sam mogla da nazujem bez savijanja jer nisam mogla od stomska

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Obuvanje u trudnoći :)
4.4.2016 9:15:48   
Anck Su Nmaun
Zimus sam nosila one UGG cizme koje se lako nazuvaju, a sad duboke patike koje ne vezujem samo uzbacim nogu ( uz pomoc one crnogorske kasike za cipele user posted image ) i picim.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Obuvanje u trudnoći :)
4.4.2016 14:41:23   
marinic
u pocetku trudnoce lagano obuvanje, kasnije sve teze i teze,
sada patike skoro ne zavezujem, ili ih muz vezuje kad idemo negde, a
ovako gledam da je obuca samo na navlacenje...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here