|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Obuca posle porodjaja
28.10.2009 11:51:35   
*Alexx*
Da li su vam se stopala povecala u trudnoci i da li su vam se posle porodjaja stopala vratila "na staro"? Kakva su vasa iskustva? Ja ne mogu vise od polovine svoje obuce da obujem user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Obuca posle porodjaja
28.10.2009 11:52:16   
Anoniman
Meni se vratilo na staro.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
28.10.2009 11:55:25   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Obuca posle porodjaja
28.10.2009 12:10:00   
Anoniman
Poslednja tri meseca su bila letnja, pa sam nosila samo japanke i papuce, devojacke, a patike i cipele nisam imala prilike ni da obujem, mada su mi stopala bila poprilicno natecena. Posle porodjaja se skroz vratilo stopalo, mislim da sam kuci i dosla u patikama, a sad mi se nekako cini i da mi je noga manja nego pre (imala sam spusteno stopalo koje se vec godinama podize pa mi se smanjuje br obuce), tako da su mi sad neke cipele velike za pola broja user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Obuca posle porodjaja
28.10.2009 12:22:42   
Maya21
ja evo posle 2. porodjaja nosim 2 broja veću obuću, stopalo mi se i proširilo i izdužilouser posted image sve bi to bilo ok da nije u pitanju br 41 ili 42... Kad se setim Nedjo da smo razmenjivale obuću... user posted image

< Poruku je uredio Maya RR -- 28.10.2009 12:23:09 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Obuca posle porodjaja
28.10.2009 12:43:32   
Rivana
Ja sam se vratila na staro

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Obuca posle porodjaja
28.10.2009 13:33:33   
*Alexx*
Ja u patike mogu, ali baletanke - jok! user posted image Valjda sam patike kupovala da budu komotne, dok su baletanke bile bas taman... Ako ni u cizme ne budem mogla, bice ajoj.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Obuca posle porodjaja
28.10.2009 13:49:09   
Lu
Meni ista i u trudnoći i poslije,nisu mi oticale noge.
A kako ti se Maya produžila stopalauser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Obuca posle porodjaja
28.10.2009 14:37:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Maya RR

ja evo posle 2. porodjaja nosim 2 broja veću obuću, stopalo mi se i proširilo i izdužilouser posted image sve bi to bilo ok da nije u pitanju br 41 ili 42... Kad se setim Nedjo da smo razmenjivale obuću... user posted image


Daaaaaa, to je davno bilo, kad smo obe nosile 39-40... ja sam juce kupila cizme 38, i malko mi velike...i sve su mi cipelice 38user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Obuca posle porodjaja
28.10.2009 21:22:51   
gina
Meni se ni posle blizanaca noga nije razglavila user posted image .
Nosila sam 37 i ostala na 37.
Bilo mi je tesko da se vratim u stikle, s obzirom da sam godinu dana bila u patikama, ali "nakacih" se ja na visoke stikle opet user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Obuca posle porodjaja
31.3.2011 11:31:52   
*Alexx*
Ja sam otvorila temu, i mogu da kažem, tek sad, godinu i po dana posle porođaja, i kad sam malo smršala, stopalo mi se vratilo na staro user posted image

< Poruku je uredio *Alexx* -- 31.3.2011 11:32:06 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Obuca posle porodjaja
31.3.2011 11:43:11   
bebablue

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Ja sam otvorila temu, i mogu da kažem, tek sad, godinu i po dana posle porođaja, i kad sam malo smršala, stopalo mi se vratilo na staro user posted image


Bas spominjem stopalo u "Garderobi posle porodjaja"user posted image vece mi je stopalo, ili se to tako da kazem rasirilo i opustilo u trudnoci, zbog nosenja vise komotne obuce, ali ja sada nosim za broj vece, staro tesko sta obujem, osim patika, nadam se eto da ce i meni stopalo da se vrati, kad vec kukovi verovatno neceuser posted image

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Obuca posle porodjaja
1.4.2011 14:07:49   
nencydrew
Nažalost, stopala su mi veća za pola broja, posle 1. porođaja, a ako sad opet porastu nosiću 42!user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Obuca posle porodjaja
8.11.2011 20:23:30   
ikacc
I ja nisam mogla pola obuce obuti od 8-9 meseca, od oticanja , a i nakon porodjaja su mi dosta tesnije obuce user posted image

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Obuca posle porodjaja
8.11.2011 20:29:18   
vukosava
Mozda ima veze sa promenom kilaze?

Da li imate vise kila nakon porodjaja (koliko)?
Jel vam isti broj cipela ili ne?

Ja sam se vratila na staru kilazu i imam isti broj cipela.

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Obuca posle porodjaja
8.11.2011 20:44:01   
JMPM
Izgleda da stopalo nema veze sa kilazom. Ja ne mogu par svojih sipelica da oobujem ni posle 2 godine, a liniju sam dovela u super stanje vec odavno.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Obuca posle porodjaja
8.11.2011 21:27:41   
isidora88
ja i dalje ne mogu da obujem nijedne stikle, u cemu sad da izadjem za vikend user posted image
bas mi se i ne kupuju nove pogotovo sto sad izlazim i ko zna kad opet

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Obuca posle porodjaja
8.11.2011 22:01:35   
JMPM
Isidora, nemoj da kupujes nove, meni se noga vracala dok nije imao godinu i nesto i tu je stala sa vracanjem... a ja se zeznula pa kupila nove obuce koja mi je sad velika.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Obuca posle porodjaja
8.11.2011 22:40:11   
isidora88
nadam se da ce mi se vratiti jer imam jako puno cipela i sve su bas skupe( tata me naucio da uvek uzimam skupe cipeleuser posted image ) i ne bih da mi propadnuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Obuca posle porodjaja
26.11.2011 18:24:29   
Ljishka
Ovo bi trebala da bude treca godina da nosim moje omiljene zimske cizme, ali definitivno nista od toga. Toliko me ubijaju u prste da sam morala da ih poklonim mami user posted image . A porodila sam se pre nesto vise od mesec dana. :(

_____________________________

Ti si ucinio moj zivot savrsenim... V <3

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Obuca posle porodjaja
7.1.2012 1:37:08   
gagić
Meni su u trudnoći jako oticale noge i nosila sam uglavnom japanke jer je bilo leto... porodila sam se pre tri meseca a i dalje ne mogu ništa osim klompi a došla zima, čak ni udobne patike. I one mi toliko stiskaju nogu da imam problem sa noktima jer su mi urasli.. sve mi tesno user posted image

(odgovor članu Ljishka)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Obuca posle porodjaja
7.1.2012 11:25:43   
Leki 77
Ja nikakvih problema nisam imala sa obućom ni u trudnoći ni posle porodjaja. Hoću reći, na dimenzije stopala mi nije uticala ni jedna trudnoća.

(odgovor članu gagić)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Obuca posle porodjaja
26.1.2012 8:44:52   
zivka
Joj ja sam u 8mi i 9ti mesec nosila mamine papuce 2 roja vece! Evo vracam se na svoj broj!!!

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Obuca posle porodjaja
21.8.2012 11:33:58   
pandina
Ne mogu cak ni svoje patike da obujem. Zapravo obujem, ali jaaako zuljaju. Pojavili mi se cukljevi i stopalo mi nije nateceno, ali je potpuno deformisano. Mnogo mi to smeta. Tako sam lepo obnovila obucu pre trudnoce, sad mogu da se slikam.

Jos vise me brine sto me od porodjaja tabani uzasno bole. Posebno pete i ona meka regija na tabanima. Moracu lekaru, kako vreme prolazi sve vise me boli, kao da hodam po kuglicama.

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Obuca posle porodjaja
21.8.2012 16:19:42   
red3lilu
Posle prve trudnoće su mi se noge nešto malo raširile, ali sam mogla da obujem većinu do tadašnje obuće... a sada, čudom, nema nikakvih promena a očekivala sam da se stopala još malo rašireuser posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here