|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Slike sa citatima... ili citati uopšte
1.11.2009 8:34:41   
guppy RR
user posted image  

< Poruku je uredio guppy RR -- 1.11.2009 8:35:04 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
1.11.2009 8:36:48   
guppy RR
Moj omiljeni citat ever...
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
1.11.2009 9:47:06   
guppy RR
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
1.11.2009 9:51:55   
guppy RR
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
1.11.2009 9:56:14   
guppy RR
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
11.12.2009 19:54:19   
Rina

“Passion, it lies in all of us, sleeping... waiting... and though unwanted... unbidden... it will stir... open its jaws and howl. It speaks to us... guides us... passion rules us all, and we obey. What other choice do we have? Passion is the source of our finest moments. The joy of love... the clarity of hatred... and the ecstasy of grief. It hurts sometimes more than we can bear. If we could live without passion maybe we'd know some kind of peace... but we would be hollow... Empty rooms shuttered and dank. Without passion we'd be truly dead.”




"You can become blind by seeing each day as a similar one. Each day is a different one, each day brings a miracle of its own. It's just a matter of paying attention to this miracle.”




Jedna od mojih omiljenih:

For believe me!- the secret of realizing the greatest fruitfulness and the greatest enjoyment of existence is: to live dangerously! Build your cities on the slopes of Vesuvius! Send your ships out into uncharted seas! Live in conflict with your equals and with yourselves! Be robbers and ravagers as long as you cannot be rulers and owners, you men of knowledge! The time will soon be past when you could be content to live concealed in the woods like timid deer!
-Friedrich Nietzsche-

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
11.12.2009 19:56:51   
Rina
I ovaj!

"Covjek nije drvo i vezanost je njegova nesreca, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežuci se za jedno mjesto covjek prihvata sve uslove, cak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošcu koja ga ceka. Promjena mu lici na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi ce zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce pocinjati iznova. Ukopavanje je pravi pocetak starenja, jer je covjek mlad sve dok se ne boji da zapocinje."
Meša Selimovic, Derviš i smrt

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
11.12.2009 20:03:11   
buhla
user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
11.12.2009 20:15:08   
buhla
Budite radosni kad god vam se za to pruža mogućnost, i kad god za to nalazite snage u sebi, jer trenutci čiste radosti vrijede i znače više nego čitavi dani i meseci našeg života provrdeni u mutnoj igri naših sitnih i krupnih strasti i prohtjeva. A minut čiste radosti ostaje u nama zauvjek, kao sjaj koji ništa ne može zamračiti. (Ivo Andrić)

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
25.12.2009 20:51:16   
Rina
"Life is all about love and relationships. I have never heard a dying person say,"Bring me my awards, my medals and my diploma."When life is ending,what we want around us are the people we care about. The greatest gift you can give someone is your time."

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
25.12.2009 20:58:26   
Anoniman
Nijedan covek nije ostrvo, sam po sebi celina, svaki je covek deo kontinenta,
deo Zemlje, ako grudvu zemlje odnese more, Evrope je manje, kao da je
odnela neki rt, kao da je odnela posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog coveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvacen covecanstvom. I zato nikad ne
pitaj za kim zvono-zvoni, ono zvoni za tobom.


                                                                                Džon Don

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
25.12.2009 20:59:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy RR

user posted image


slažem se,draga ..........user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
25.12.2009 21:02:03   
Anoniman
A wise girl kisses but doesn't love,
    listens but doesn't believe,
    and leaves before she is left.    
            -Marilyn Monroe

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
25.12.2009 21:04:39   
Anoniman
Važno je,možda,i to da znamo
Čovek je željen tek ako želi
I ako sebe celoga damo
Tek tada i možemo biti celi.
D.Radovic

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
25.12.2009 21:06:38   
Rina
IZVORNA PORUKA: Diabla

A wise girl kisses but doesn't love,
    listens but doesn't believe,
    and leaves before she is left.    
            -Marilyn Monroe

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



I agree user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
25.12.2009 21:06:54   
Anoniman
Postoje dve vrste ljudi koji ne znaju ništa o ženama: oženjeni i neoženjeni muškarci.  Fransoa Sagan


Kada žena kupuje mušku košulju, onda je zaljubljena.
Kada je pegla onda je udata.
Ako pri tome peva , onda je i jedno i drugo.  Salvador Dali

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
25.12.2009 21:11:44   
Anoniman
  "This is a man*s  world....
Oh, realy?"       
                                           Cher     user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
25.12.2009 21:15:46   
Rina
IZVORNA PORUKA: kaliopi




Kada žena kupuje mušku košulju, onda je zaljubljena.
Kada je pegla onda je udata.
Ako pri tome peva , onda je i jedno i drugo.  Salvador Dali



Uh jbt ovo je tacno user posted image
Srecom moj muz ne nosi kosulje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
1.1.2010 21:02:07   
Anoniman
#...jer ja sam prva, koja ce te osloboditi i jedna od poslednjih, koja za tobom plakati...#


                                                                                                   ?

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
3.3.2010 21:00:10   
Anoniman
"...jer nista ljude ne veze tako kao zajednicka i srecno prezivljena nesreca.I oni su se osjecali cvrsto vezani secanjem na tu minulu nevolju.Zato oni tako vole te uspomene na najtezi udarac koji ih je u zivotu zadesio, i nalaze u njima zadovoljstva koja su mladim nerazumljiva.Njihova su secanja neiscrpna a oni su u ponavljanju tih secanja neumorni; dopunjavaju se u razgovoru i podsecaju; pogledaju samo jedan drugom u te staracke oci sa skleroticnom, pozutjelom beonjacom i vide ono sto mladi ne mogu ni da naslute; zanose se sopstvenim recima; tope svoje svakodnevne brige u secanju na vece koje su davno i srecno prosle."


Na Drini cuprija,
I. Andric

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
3.3.2010 21:03:15   
Anoniman
"Ispod nebeskog polutara u dolinama gde se mesaju slana i slatka rosa raste ogromni otrovni vrganj, i na njegovoj kapi, pretvarajuci njegovu koznu krv u slast, male, jestive pecurke izvanrednog ukusa. Jeleni u tom kraju vole da obnove musku snagu tako sto pasu sa otrovnog vrgnja pecurku. Pri tome, oni koji nisu dovoljno pazljivi i zagrizu suvise duboko, zahvataju zajedno sa pecurkom i vrganj, i umiru otrovani.
Svake veceri kad poljubim svog dragog, ja pomislim: sasvim je prirodno da cu jednom ugristi suvise duboko..."

M.Pavić

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
4.3.2010 0:04:06   
Anoniman
"Niti jedan covek ne staje u istu reku dva puta jer to nije ista reka niti je to isti covek..."
                                                                                        
                                                                                                  Heraklit

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
8.3.2010 8:28:13   
Anitaaa
user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
23.7.2010 13:00:06   
buhla
" Jedini način da se čovek otarasi iskušenja jeste da mu popusti. Oskar Vajld "

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Slike sa citatima... ili citati uopšte
31.7.2010 23:43:24   
eni26
user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here