|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kriva torta
13.1.2011 18:17:01   
indy_25
Iako je Sarin 1 rodjendan jos uvijek daleko ja vec razmisljam koju bi tortu pravila. Nasla sam jednu bas lijepu sto mi se puno svidja, e sada ustelila sam se sto se tice figurica i fondana, nego me interesuje koju tortu da ubacim unutra i da li je iko pravio ovakvu tortu? Na vrhu gore cu napraviti hallo kitty i staviti je. Bilo kakve informacije ce mi dobro doci.

user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kriva torta
13.1.2011 22:04:47   
Shishica
I mene bas interesuje... sta bi moglo sem plazme?
I ja razmisljam vec o torti user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kriva torta
13.1.2011 22:56:42   
Crvenkapa85
obozavam ovakve teme :)
plazma ne dolazi u obzir!!!!!za ovakvu tortu potrebne su ti neke torte,zavisi koliko ces tih spratica praviti....mozes i razlicite vrste....al one moraju biti cvrste,mislim na to da moraju imati minimalno po 3 kore....pogledaj na you tubu......tamo ces imati mnogo pomoci...ja se jos nisam usudjivala da pravim takvu tortu al sam u dekoracije torti stavljala od mojih torti....

http://www.facebook.com/photo.php?pid=157786&l=0a4378974e&id=100000859991235
http://www.facebook.com/photo.php?pid=198081&l=020f155b5d&id=100000859991235

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kriva torta
13.1.2011 23:00:24   
Shishica
Da samo sta god da nafilujes klizice...jedino ako ne filujes... tj. ne redjas drugacije..ali ne moze.. ne znam..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kriva torta
13.1.2011 23:08:03   
Crvenkapa85
nece nista da klizi,kako mislis da ne filuje????normalno se filuje samo nekim cvrscim filom i torta se pre oblaganja stavi da se dooooooobroooooo ohladi,cak sta vise moze se malo i u zamrzivac staviti...radila sam sa fondanom...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kriva torta
13.1.2011 23:12:25   
Shishica
Ma ne zbog fondana!

A Ameri prave te torte sa sve samim debelim korama i ko flis papir krem! Fuj! Kakve su to torte?!

Moze tako kao sto kazes..samo ja ne volim ne softicne torte, a tako bi bila ne softicna.. user posted image

E, necu da se kacim sad sa tobom ti si trudna user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kriva torta
13.1.2011 23:14:14   
minavb
IZVORNA PORUKA: Shishica

A Ameri prave te torte sa sve samim debelim korama i ko flis papir krem! Fuj! Kakve su to torte?!


Ovo kao da sam ja napisala!user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kriva torta
13.1.2011 23:20:13   
Shishica
Pa sto jes', jes'....

Ali Crvenkapo, lepe su ti ove torte.. kako pravis fondan?? Haaaa?

Gledam stalno onog ludaka na trevl end livingu (pisi kako izgovaras-citaj kako pise!!!! Vuk Karadzic) i pohvatam neke zonfice, ali nisam se u svemu isprobala...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kriva torta
13.1.2011 23:21:40   
Shishica
Aaaaaaa sad kontam..tu izbusis rupu i ustvari na ravno stavis tu gornju torticu... al sam pametna....user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kriva torta
13.1.2011 23:24:55   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Shishica

Ma ne zbog fondana!

A Ameri prave te torte sa sve samim debelim korama i ko flis papir krem! Fuj! Kakve su to torte?!

Moze tako kao sto kazes..samo ja ne volim ne softicne torte, a tako bi bila ne softicna.. user posted image

E, necu da se kacim sad sa tobom ti si trudna user posted image


Ma ja gledala sve moguce klipove ali mi se ne svidja onako debele kore bas je bezveze ,mogu misliti kako su neukusne pa zato i pitah zna li neko sta bi mogla ispod fondana ustvari koju tacnije tortu.

Al zaljubila sam se u ove trospratnice ,mnogo mi se svidjaju a i zelim joj bas neku posebnu tortu napraviti necu one obicne ipak joj je prvi rodjendan.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kriva torta
14.1.2011 0:06:24   
Crvenkapa85
zamisli da pravis 3  omiljene torte sa  po 3 kore......na primer jedna reforma,druga cista cokoladna,a treca snikers.....ne moraju kore biti debele kao hleb americki....njihove su torte samo lepe na oko,sto jes jes,oko kupuje....pa se posle skenjas....
napravis 3 izdasne torte,a ostatak procesa pogledas na netu,ja to kontam u svojoj glavi ,al ne znam kako bi ti objasnila postupak.....

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kriva torta
14.1.2011 0:11:43   
usamljena
Evo ideja jos - zanemari bundeve user posted image
user posted image i user posted image


Kao sto kaze crvenkapa, pravis na istom principu kao obicnu tortu, ali pre fila naseces na koso, mislim da se na prvoj slici lepo vidi. Ne moras uopste ni debele kore ni fil, ne preteruj. Ako mislis da ce ti biti "mala", napravi kao na tvojoj slici 4 tortice ali vodi racuna da svaka bude manja od prethodne. Nije to problem.
Ova druga- user posted image ma pojma nemam kako bi ovo napravila


< Poruku je uredio usamljena -- 14.1.2011 0:15:44 >


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kriva torta
14.1.2011 0:15:38   
indy_25
Hvala vam pravicu probnu pa cemo vidjeti kako ce ispasti.

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kriva torta
14.1.2011 0:37:03   
Crvenkapa85
prvo se filuje pa se sece......u sredini svake ide rupa,znaci na vecoj torti manja rupa,toliko da ta druga upadne u prvu....kad naredjas spratove obavezno kroz sredinu iliti centar zabodi stapic visine kolika je i torta!!!,znaci sve po svom radi,samo secenje uradi po ovom linku,znaci nafilujes torte,seces ih pa onda oblazes fondanom i slazes jednu na drugu....

http://www.youtube.com/watch?v=xHY_F53ClJ8

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kriva torta
14.1.2011 0:52:05   
liliana
Ja mislim da bi ti najbolje bila "Reforma" -čvrsta je, a fil je divan. Također, mislim da možeš i  "Egipatsku", i "Kinder", s tim što za "Kinder " ne praviš kugle, več naizmenično premazuješ crni i žuti fil. To bi ti bilo odlično, jer na jedan kraj ožeš stavit deblji, a na drugi kraj tanje fila.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Pire od karfiola i šargarepe
Ringerajin kuvar: little_one



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here