|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nemoguće trudnice
28.4.2009 23:58:05   
eugenija
Nevažno sasvim da li ste trudni, malo trudni, uopšte niste trudni, bili trudni, rodili, porodili, mame, sestre, žabe, cveće, vanzemaljci... Ali me interesuje da li ste se u vašim životima susretale sa nemogućim trudnicama.
Otprilike to su one koje:

-su večito namrgođene, svaka im dlaka smeta
-su neraspoložene, pesimistične i sve vide crno
-su paničari, plaše se svoje senke
-izvoljevaju šta da jedu, piju
-prenemažu se kako sede, stoje, čuče, hodaju
-su pune najcrnjih horor priča iz porođajne sale
-itd, itd...

Pišite ako ste se susretale sa ovakvim tipovima...
Naravno ne govorim o normalnoj nervozi, već kad sve pređe u ekstremne situacije..
Naime, danas sam razgovarala sa jednom nakon Školice za trudnice, koja je svu negativnu energiju iz sebe bacila meni u facu, da bi mi na kraju rekla: jao, kako si ti optimista... Jer kako ona navede jedan ružan primer, ja je poklopim sa lepim... Pominjala je smrtne slučajeve u rađaoni.. ma svašta nešto...

< Poruku je uredio eugenija -- 28.4.2009 23:59:50 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nemoguće trudnice
29.4.2009 8:49:51   
marince1
Gospode boze!ja u principu u zivotu izbegavam negativne ljude!
Ali imam jednu ''poznanicu'' koja je bila takva i pre trudnoce,a mozes misliti sad,
Donesi mi ovo,dodaj mo onoo,uf,uf,ne sedi mi se ovde,uf,uf,nepije mi se ovo sto sam narucila (u kaficu),uf,uf,gledaj kakome ova gleda,uf,uf,lako je vama,uf,uf...i tako dalje i sve to praceno dubokim i pateticnom uf ili jao ili jadna ja!
Meni to ide na zivce,nemoj meni da sejes negativnu energiju,i u zivotu se desavaju lepe stvari,ne samo ruzne...
Cudo je kakve zene mogu da budu! 

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nemoguće trudnice
29.4.2009 9:00:38   
Anoniman
ja nisam bila nemoguća trudnica ....ali bolje bi mi bilo da sam bila ...da sam se prenemagala... da sam zahtjevala...da sam kukala kako je to jako tesko biti trudan...
kad kukate dobijete veću pomoć i u trudnoci i nakon poroda.... jer ako ne kukate i nakon poroda dobijete malu ili nikakvu pomoc...JER BOZE DRAGI VI SVE TO MOŽETE SAME....

moj savjet ....kukajte malo... jer nije trudnoca bezveze drugo stanje... a i poslije poroda dobice te vecu pomoc i podrsku od partnera i ostatka familije

Eugi ti si baby zakasnila sa tim user posted image


(.... ne mislim naravno na crne misli tipa umrijeću, ili će mi se nesto desiti ...daleko od toga) 

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nemoguće trudnice
29.4.2009 9:05:15   
bebać
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

ja nisam bila nemoguća trudnica ....ali bolje bi mi bilo da sam bila ...da sam se prenemagala... da sam zahtjevala...da sam kukala kako je to jako tesko biti trudan...
kad kukate dobijete veću pomoć i u trudnoci i nakon poroda.... jer ako ne kukate i nakon poroda dobijete malu ili nikakvu pomoc...JER BOZE DRAGI VI SVE TO MOŽETE SAME....

moj savjet ....kukajte malo... jer nije trudnoca bezveze drugo stanje... a i poslije poroda dobice te vecu pomoc i podrsku od partnera i ostatka familije


(.... ne mislim naravno na crne misli tipa umrijeću, ili će mi se nesto desiti ...daleko od toga) 



POTPISUJEM,ja nikad nisam kukala,uziala sam na sebe i šta ne treba,i nakon poroda sam dobila veliki šipak!


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nemoguće trudnice
29.4.2009 10:49:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

ja nisam bila nemoguća trudnica ....ali bolje bi mi bilo da sam bila ...da sam se prenemagala... da sam zahtjevala...da sam kukala kako je to jako tesko biti trudan...
kad kukate dobijete veću pomoć i u trudnoci i nakon poroda.... jer ako ne kukate i nakon poroda dobijete malu ili nikakvu pomoc...JER BOZE DRAGI VI SVE TO MOŽETE SAME....



user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Nemoguće trudnice
29.4.2009 10:55:39   
tomic
Slazem se Lenka... Ukoliko ne kukate, nadrljacete najstrasnije...Ja sam prvi put trudna, i iako mi dr. nije bas dozvolio, sve sama radim. A mm bas briga.. Mogu ja to sve...Ni casu dosad nije oprao

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Nemoguće trudnice
29.4.2009 11:18:55   
Stina
moj dragi swe radi i kuwa i pegla i shije i sprema,pere,chisti,nameshta krewete...ma swe....to inache a mogu misliti shta tje tek biti ako sam trudna user posted image
znate shta ja mislim?mislim da zena treba da bude tretirana kao carica tih 9 meseci jer to je njeno puno prawo....ne mora da mrdne prstom...i werujem da je posle 9 meseci i posle porodjaja i tolikog muchenja swaka zena to zasluzila...user posted image

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Nemoguće trudnice
29.4.2009 11:23:51   
bebać
Eh draga Stina i ja mislim da žena čitav život(a ne samo 9 meseci)treba da bude tretirana kao carica...ali ako ti muž/muškarac nikad nije doma(em radi,em uvijek negdje goni)i veoma malo vremena provodite skupa,ostaje ti da se prihvatiš svega i pomiriš sa situacijomi izvučeš iz toga samo najbolje(u ovom slučaju novac) ili da se razvedeš i ideš tražit nekog koji će ti prste nožne lizat i biti po čitave dane oko tebeuser posted image user posted image user posted image i pitat šta treba draga?

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Stina)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Nemoguće trudnice
29.4.2009 11:32:34   
Lu
Ja ne bih imala živaca da se prenemažem i kukam,mene to nervira.
Mislim da su žene koje su inače u životu usporene i "smotane" takve i u trudnoći,ovo se naravno odnosi na žene koje imaju zdravu trudnoću.
Druga je stvar ako žena mora da pazi ili ima neke smetnje u trudnoći.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Nemoguće trudnice
29.4.2009 11:38:51   
Sneža
Ja sam skontala da je Eugi pisala o onim tipovima osoba koje kad god pričaš o nečemu lepom izvrnu to u nešto loše,takve osobe zaobilazim u širokom luku,crpe svu pozitivnu energiju iz mene,posle takvih razgovora kao da me neko stavio u mašinu za veš i uključio centrifugu.A to za drugo stanje,naravno da očekujem pomoć(kada mi se jednog lepog dana posreći) i da u tom periodu želim da se prvenstveno posvetim svom telu,uživanju,slatkom iščekivanju...

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Nemoguće trudnice
29.4.2009 11:51:25   
Lu
Ja sam bila sretna i zadovoljna trudnica,nisam nikada bila u nekom crnjaku a nisam ni izvoljevala da mi je u po noći pizzu!
Mislim da to žene u trudnoći više rade da usmjere pažnju na sebe ,mislim jesmo tada posebne i važne naravno, ali brate ne treba dramiti.
Znam žene koje su u zdravoj trudnoći bile bolesne i psihički i fizički umjesto da uživaju u tom predivnom osjećaju,
upravo ovo što je rekla Eugi,


-su večito namrgođene, svaka im dlaka smeta
-su neraspoložene, pesimistične i sve vide crno
-su paničari, plaše se svoje senke
-izvoljevaju šta da jedu, piju
-prenemažu se kako sede, stoje, čuče, hodaju
-su pune najcrnjih horor priča iz porođajne sale


(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Nemoguće trudnice
29.4.2009 12:12:53   
marince1
Jbg,ja to nemogu.Kako da seprenemazem,kad sam uvek kad vidim da se neko pekmezi prevrtala oci?!?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Nemoguće trudnice
29.4.2009 13:25:33   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Sneža

Ja sam skontala da je Eugi pisala o onim tipovima osoba koje kad god pričaš o nečemu lepom izvrnu to u nešto loše,takve osobe zaobilazim u širokom luku,crpe svu pozitivnu energiju iz mene,posle takvih razgovora kao da me neko stavio u mašinu za veš i uključio centrifugu.


Jeste Snežo, nisam pisala o pomoći u trudnoći, već o negativnim trudnicama, koje zrače negativno, koje su komplet negativne same po sebi.. Koje se ne pretvaraju da im nešto smeta, već im zaista smeta ali ne iz realnih situacija, već im smeta u njihovoj glavi ispunjenoj mračnim crnim mislima...
Jedna stvar je slatko kenjkati i maziti se, to je čak i simpatično, a sasvim druga stvar biti hitlerovski namrgođen i pričati ostalim trudnicama kako ćemo sve pomreti na porođaju.. Evo ova moja iz škole nema potrebe da meni kao trudnici se prenemaže, ali ona me ubila sa pričom o sečenju noge na porodu u Kragujevačkom porodilištu... Pazi, nema ništa apsolutno ništa svetlo u njenim pričama, stavovima i pogledima...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Nemoguće trudnice
29.4.2009 13:31:31   
Anoniman
E pa mene stavite odmah na vjesala user posted image

Ja sam od prvoga dana nemoguca user posted image ne ponosim se sa tim... hormoni mi divljaju, ali zaista imam blagu narav, uvijek sam vesela, raspolozena za zezanje. Ali zadnjih 5 mjeseci mi ZAISTA tesko trudnoca pada. samo bih se svadjala, tukla, imam osjecaj da svi hoce da me zajeb*****...

Sto se tice izvoljevanja, porohtjeva, e tu sam andjeo. Sve sama radim, kuvam, perem, cistim. Ko hoce da mi pomogne ja se ne bunim. Muzic mi je stvarno dobar po tom pitanju, i uvijek je spreman da pruzi ruku. Mama takodje. Ali zaista NIKADA se nisam prenemagala da nesto ne mogu, da trazim pomoc, itd.

Ali da sam postala BITCH, to ne mogu da poreknem. Mogu se jezicinom tri puta opasata oko struka. Dok sam jos u skoli radila, bila sam pravi Hitler, nisu djaci smjeli da zucnu, a to je bila samo borba sa vetrenjacama. Da ne pricam za onu stranu rodbine( od mm),aaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image njih bi sve lansirala na Mjesec user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , nikada nisam osjecala takav bijes prema njima, ALI ZAISTA ZA TO IMAM RAZLOGA, i mislim da je sav moj gnjev opravdan. I mogu reci da mi oni najvise i nabijaju nervozu.... Ima li dje kakva tema za oblajavanje mm' family? Hahahaha

< Poruku je uredio Tasha RR -- 29.4.2009 13:35:51 >

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Nemoguće trudnice
29.4.2009 13:34:15   
eugenija
Ma ti uopšte nisi nemoguća... Ti si samo u strahu od nepoznatog, kao i ja.. A strah nas čini nervoznijima, i kao što kažeš dodatno hormoni urade svojeuser posted image

< Poruku je uredio eugenija -- 29.4.2009 13:48:26 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Nemoguće trudnice
29.4.2009 13:34:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Ja sam bila sretna i zadovoljna trudnica,nisam nikada bila u nekom crnjaku a nisam ni izvoljevala da mi je u po noći pizzu!
Mislim da to žene u trudnoći više rade da usmjere pažnju na sebe ,mislim jesmo tada posebne i važne naravno, ali brate ne treba dramiti.
Znam žene koje su u zdravoj trudnoći bile bolesne i psihički i fizički umjesto da uživaju u tom predivnom osjećaju...


user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Nemoguće trudnice
29.4.2009 13:37:23   
Anoniman
Miljana, ima tema o svekrvama... kucaj u google, mislim da je Kako se slažete sa svekrvom?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Nemoguće trudnice
29.4.2009 13:46:12   
Anoniman
Znam. nasla sam user posted image Ali me je strah da ista pisem :) 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Nemoguće trudnice
2.5.2009 18:33:26   
linica
pozdrav svima,mislim da se treba klanjati negativnih osoba i negatvnih misli u trudnoci,koliko je to moguce.A sto se tice razmazenosti i prenemaganja mislim da to treba sebi da priustimo makar u trudnoci a jos ako nas muzici podrzavaju onda je to predivno,mada neznost dobro dodje sa bilo cije strane npr.brata,sestre,prijatelja,rodjaka.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Nemoguće trudnice
2.5.2009 19:19:48   
Verus
pih, da vidim 'oce li ovaj moj ista raditi....treba svakako biti malo kenkavija zena, mi sto "Sve mozemo" nikada nista pomoci ne dobijemo..ma mooogla sam i da radim i da idem u skolu, da kuvam, perem, peglam vodim domacinstvo!  Sta je to za mene????user posted image Boli njih dupe sto pola zivot hodam ko zombi jer nikada ne spavam, ahuser posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: tomic

Slazem se Lenka... Ukoliko ne kukate, nadrljacete najstrasnije...Ja sam prvi put trudna, i iako mi dr. nije bas dozvolio, sve sama radim. A mm bas briga.. Mogu ja to sve...Ni casu dosad nije oprao

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Nemoguće trudnice
4.5.2009 11:22:16   
eugenija
Znači podržavate opciju da u trudnoći treba samu sebe i druge filovati crnim pričama iz porođajne sale sa najgorim horor verzijama?
Ili ste sve preskočile ovaj deo teme, koji je ključan? user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Nemoguće trudnice
4.5.2009 11:25:06   
Sneža
Crne hronik priče iz porođajne saleuser posted image user posted image puj puj ni najgorom neprijatelju ne poželim da ovo sluša!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Nemoguće trudnice
4.5.2009 11:26:50   
eugenija
IZVORNA PORUKA: eugenija



Pišite ako ste se susretale sa ovakvim tipovima...
Naravno ne govorim o normalnoj nervozi, već kad sve pređe u ekstremne situacije..
Naime, danas sam razgovarala sa jednom nakon Školice za trudnice, koja je svu negativnu energiju iz sebe bacila meni u facu, da bi mi na kraju rekla: jao, kako si ti optimista... Jer kako ona navede jedan ružan primer, ja je poklopim sa lepim... Pominjala je smrtne slučajeve u rađaoni.. ma svašta nešto...



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Nemoguće trudnice
4.5.2009 21:10:47   
Buba76
Joj hvala ti Boze pa nikada takvu crnjak trudnicu nisam upoznala,moje drugarice su kao i ja optimisti.user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Nemoguće trudnice
5.5.2009 15:34:57   
nina83
Ja sam na pocetku trudnoce bila prilicno mracna, jer sam se i fizicki i psihicki osecala lose.
Imala sam mucnine po ceo dan, a nisam mogla da povratim, vrtoglavice, slabost u telu..
Pretpostavljam da se to odrazilo i na psihu. Bilo mi je svega dosta. Nisam se ni malo radovala trudnoci. user posted image
Medjutim, sada je to druga pricauser posted image Otkako se osecam bolje fizicki, i psihicki sam super, sem ponekad kad mi se desi da budem placljiva ili razdrazljiva, ali mislim da je to zbog hormona.
Mislim da svaka trudnica ima individualno iskustvo i da nacin na koji podnosi trudnocu zavisi od vise faktora..npr. kakva je ona sama po prirodi, da li je trudnoca zeljena, uslovi zivota za vreme trudnoce, komplikacije, odnos sa partnerom, itd.
Takodje, mislim da ne treba previse uzimati u obzir tudje price, kako lose, tako i dobre, jer opet sve je to subjektivna procena..
A pozitivan stav je naravno uvek najbolje resenje!user posted image user posted image

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here