|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kondom u braku?
2.1.2009 23:45:26   
Anoniman
Da li je po vama bezveze da se u braku koristi kondom?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kondom u braku?
2.1.2009 23:51:03   
Koka Loka
A što bi bilo bezveze? user posted image

Imaš nekih drugih predloga?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kondom u braku?
3.1.2009 0:05:51   
Anoniman
Joj, Koka, nisam ništa loše mislila. Ja sam pila tabletice, i sada sam prestala.. nešto mi nije bilo dobro... i prilično sam zabrinuta... mislim da nije momenat da ostanem trudna.

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kondom u braku?
3.1.2009 0:09:17   
Koka Loka
A ne znam šta bih ti rekla. Ja nisam za tablete (i onako me muče migrene, imam višak kilograma) pa se ne bih još kljukala i hormonima (bez obzira koliko male količine bile).
Spirala mi je - uff, ne znam, em nije 100% sigurna (mada ništa nije) em mi to bukvalno kao strano telo.
Kondom mi je, za sada, najbolje rešenje.

Imaš i tromesečnu hormonsku vakcinu, ženski kondom (mada mi to ovako izgleda - user posted image ), one silne pene, filmovi su mi nekako lepljivi (i ako nisam probala ali sam čula da je bezveze).


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kondom u braku?
3.1.2009 0:13:56   
Anoniman
Ajde ako znaš više o tim vakcinama, napiši ovde KLIK. Hvala!

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kondom u braku?
3.1.2009 0:18:18   
Koka Loka
Raspitaću seuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kondom u braku?
3.1.2009 11:03:37   
Lu
Po meni bespotrebno,ima mnogo praktičnijih načina zaštite.
Ja sam sa spiralom zadovoljna i zaboravim da ju imam,kondomi su mi nekako više za nešto smišljeno unaprijed,kao idem na deit i očekujem sex i naravno zaštitit ću se.
A zamisli,ja i muž smo sad stalno zajedno neradimo ništa po cijele dane  i malo-malo padne nam napamet...
a gdje mi je kondomuser posted image ...trebalo bi mi bar 100kom za ove praznikeuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kondom u braku?
3.1.2009 11:13:00   
Anoniman
lu, nema ni jednog rumenog, stidljivog smajlija? user posted image


(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kondom u braku?
3.1.2009 13:06:39   
AleksandraDj
Lu.. blago vama..user posted image user posted image user posted image
Ja sam pred porodjajem pa od toga nema nista ali inace uopste ne volimo kondome.. nekako nam smetaju. Jedno vreme nam je doca zabranio odnose  zbog neke terapije a posle smo mogli ali  sa kondomom. To je bilo strasno..user posted image user posted image Mi smo kupovali sve moguce, i sa nekim ukusima(kao da ces da ih jedes) user posted image i sa nekim kruzicima po njemu, kao za bolju stimulaciju.. ma jok.. Nista! Mi ne mozemo da se naviknemo na to.. Tako da ja sam za bilo sta drugo nego za to, to mi kvari dozivljaj..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kondom u braku?
3.1.2009 13:16:20   
Jeca*
Iskreno, ja ne mogu da zamislim kondom pri vodjenju ljubavi sa MUŽEM. Prvo, nit je ugođaj nit je komfor. A sa kim ćeš biti intimniji nego sa sopstvenim mužem....kondom mi je nekako previše veštački. Strano telo!
Ja isto imam problem sa zaštitom u smislu, ne volim kondom, strah me da stavim spiralu (o tome smo pričali u temi spirala), a pilule su mi previše hormonske i ne bih se igrala sa tim.

(odgovor članu AleksandraDj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kondom u braku?
3.1.2009 13:21:50   
guppy RR
I gore spomenuta injekcija je hormonska...


(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kondom u braku?
3.1.2009 21:52:52   
Willma
Mi smo bebu tako lako napravili, da nas je sada stvarno strah da se upustamo u seksualne odnose bez kondoma user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kondom u braku?
3.1.2009 21:54:48   
guppy RR
I ja sam odlučila da prekinem sa kontracepcijom u obliku hormona posle komplikacija uz Yarina tabletice... tako da preostaje kondom i bakarna spirala, koje se malo plašim.

(odgovor članu Willma)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kondom u braku?
3.1.2009 21:58:17   
Willma
Ma meni je kondom najbolja varijanta. Nekako mi je glupo piti bilo kakve tablete, ici na razno-razne intervencije... Kondom mi je najjednostavnija i najbolja zastita. Kada moramo njega, stavljamo, kada ne moramo, ne moramo, i gotovo...


(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kondom u braku?
3.1.2009 23:09:35   
Koka Loka
Napisala.

(odgovor članu Willma)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kondom u braku?
11.1.2009 1:55:41   
leila
Ne vidim sto bi bilo bezveze, pa i u braku se desi da mora nekad kondom,npr. zbog nekih bakterija, kako da ih izlecis ako ne koristis kondom, ili jednostavno ako oboma odgovara taj vid zastite, zasto ne..
Ja nemam nista protiv pilula, koristila sam ih jedno vreme na preporuku lekara i moram da vam priznam da sam se osecala kao preporodjena tad.
Ne mesam se u tudj izbor ali po meni kondom i pilule na prvom mestu..

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 16
   [Obrisana poruka]
16.2.2009 23:21:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu leila)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kondom u braku?
18.2.2009 17:48:20   
jelana9
To je,kao da jedes virslu a da ne skines kozicu.
user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kondom u braku?
18.2.2009 17:55:23   
NadaR
    Pa ja ne vidim razlog da se ne koristi kondom u braku!? 
  Parovi ga koriste ranije i onda kao u braku ne odgovara vise! Meni je kondom najjednostavnije resenje i glasm uvijek za zastitu pa i sa muzem!  user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu jelana9)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kondom u braku?
18.2.2009 18:02:53   
Jacaca
 Nema sansi to mi jako smeta, inace sta ce meni kondom pogresila sam temu JA HOCU BEBU!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kondom u braku?
5.3.2009 16:34:14   
oliveradj
kad smo se vencali mm mi je rekao ma daj svi prave decu ja ovo vise necu da koristim user posted image . Jeste bez veze ali ponekad ako se mora zasto da ne. Npr. pobacaj podloznos trudnoci posle toga, neki hormonski kod zene kad je trudnoca neprihvatljiva dok se ne resi problem.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kondom u braku?
19.6.2009 20:07:09   
Verus
smeshkice evo ti kondom temauser posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kondom u braku?
19.6.2009 20:08:18   
Anoniman
hahah...pa nije uopshteno o kondomima...user posted image

Otvoritju temu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kondom u braku?
23.6.2009 9:34:34   
Anoniman
juce isla u merkator da se snadbijem potrepstinama i usput kondomima ...par paketica i na kasi ja povadila te paketice kad zena za kasom vidi mene s dvoje djece, i mm ...kao pa sta ce vama kondomi user posted image
reko vidim nemate balona ...pa da djeci napusem koji user posted image
pa ne mogu da vjerujem ....glupih ljudi i jos glupljih komentara

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kondom u braku?
23.6.2009 9:44:32   
Anoniman
Lažeš da te je to pitala???

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here