|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vodenjak i sex
10.8.2009 18:32:23   
BINCE
Drage moje.ne znam da li ima negdje ova tema..mislim da je pravo glupo pitanje...al me interesuje...ja sam 34-sedmice trudna..i imam normalne odnose sa svojim muzem..ali do sada nikada poslije odnosa ispod mene nije bilo puno mokro..(mislim da znate na sta mislim)..prepala sam se pravo jer poslije odnosa kada sam ja dozivila orgazam ja sam sva dole bila mokra i pola carsafa kao da sam casu vode prosula....ali samo voda nista slipavo kao obicno sto bude,.....nikakvih bolova i nista...al,sam se prepala da mi nije pukao vodenjak..e sada pitanje...DA LI JE MOGUCE DA VODENJAK PUKNE TOKOM SEXA?????

< Poruku je uredio guppy RR -- 11.8.2009 8:20:29 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: VODENJAK I SEX
10.8.2009 20:34:56   
marince1
Jooj ja neznam dali je to moguce...Imas li nekog dr koga mozes da pozoves da ga pitas?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: VODENJAK I SEX
10.8.2009 20:51:45   
Anoniman
ja sam 32 sedmica i to mi se desilo 3 puta u zadnjih 10 dana ,da mislim da nije vodenjak jer on samo jednom puca

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: VODENJAK I SEX
10.8.2009 21:00:41   
2002m
Preterminska prevremena ruptura plodovih ovojaka
Autor: doc dr Milan Terzić    Postavljeno: 01.05.2007 user posted image U normalnim okolnostima plodovi ovojci koji okružuju bebu prskaju neposredno pre ili tokom porođaja. Ponekada do rupture ovojaka dolazi nekoliko nedelja, pa čak i nekoliko meseci pre očekivanog termina porođaja. 

Simptomi i znaci Naglo u mlazu ili stalno lagano isticanje plodove vode (ruptura vodenjaka) pre očekivanog termina porođaja. Kada dođe do oticanja plodove vode, tada postoji veliki rizik da se trudnoća uskoro završi. Naravno da opasnost postoji ako do rupture ovojaka dođe sredinom graviditeta. Opasnost nije samo rađanje nezrelog, nedonesenog deteta, već i mogućnost nastanka infekcije. I pored savremenih istraživanja i akumuliranog iskustva akušera, uzroci preterminske prevremene rupture ovojaka ploda nisu dovoljno razjašnjeni. 
Dijagnoza Naglo u mlazu ili stalno lagano vaginalno oticanje plodove vode (ruptura vodenjaka) pre očekivanog termina porođaja. Odmah se javite lekaru koji će svakako preporučiti odlazak u bolnicu. U nekim slučajevima uzima se uzorak plodove vode radi utvrđivanja zrelosti pluća bebe (odnosa lecitin/sfingomijelin). Kada su pluća zrela, donosi se odluka o završavanju trudnoće. 
Terapija Kada je beba nezrela i ne može preživeti van materice, a pregledima krvi se dokaže na nema znakova rane infekcije, tada se, ali veoma oprezno i brižljivo, mogu dati lekovi koji olabavljuju materični zid i sprečavaju porođajne kontrakcije. Svakako da se odmah ordiniraju antibiotici širokog spectra.  Dalji tok trudnoće je veoma rizičan i trudnica do porođaja mora ostati u bolnici.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: VODENJAK I SEX
11.8.2009 1:33:48   
BINCE
2002M...MALO JE TESKO OVO SKONTATI...al hvala u svakom slucaju.....to mi se desilo sinoc i citav dan sam danas ok.beba lupa udara i to bas jako...pa eto vidjet cu da ponovimo odnos veceras pa vam javim da li je opet isto..user posted image .....a moj gin.je na godisnjem i nedostupan je al,cu zvati drugog pa da pitam da li je to moguce ipak sam 34 sedmice malo rizicno za porod..

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: VODENJAK I SEX
11.8.2009 1:35:09   
BINCE
a sam 32 sedmica i to mi se desilo 3 puta u zadnjih 10 dana ,da mislim da nije vodenjak jer on samo jednom puca
       utjesila si me....:)))))..p sata je onda ako nije vodenjak a tako curi nije kao obicna sperma user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vodenjak i sex
11.8.2009 8:19:30   
Anoniman
Desilo se i meni, baš je ljuljnulo iz mene, i prilično sam se prepala. No, posle je sve bilo ok, pa nisam čak ni kod dr otišla.

< Poruku je uredio guppy RR -- 11.8.2009 8:20:07 >

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vodenjak i sex
11.8.2009 9:37:26   
BINCE
e,super nije nista ozbiljno....:)))..ja rekla mm STA AKO SI MI VODENJAK PUKAO....a on meni sav ozbiljan i uplasen MA DAJ LAZES.. AHAHHAHAAH

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vodenjak i sex
11.8.2009 9:44:38   
Anoniman
hahahahha, Jadni muškarci, nije ni čudo što posle misle da im beba vidi glavić pri sexu!

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vodenjak i sex
11.8.2009 11:07:37   
marince1
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

hahahahha, Jadni muškarci, nije ni čudo što posle misle da im beba vidi glavić pri sexu!


haha,toje kao onaj vic kad beba pita kje njen tata i krece da ga udara po celu ''Jel to lepo,jel to lepo!''
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vodenjak i sex
11.8.2009 11:11:41   
Anoniman
user posted image  odvratno!

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here