|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   "Ćela" na glavici
8.1.2010 10:57:39   
eugenija
Ima jedan deo od pozadi kod bebe koji je u obliku kruga, tu bebicama otpadne nejčešće kosica. Interesuje me kada se ova rupa popuni novom kosom?


Baš izgleda kao Benediktanac
user posted image

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: "Ćela" na glavici
8.1.2010 11:00:58   
*Alexx*
To ima i Andrej! Ja mislim da je to zbog toga što je stalno na leđima, pa se tu glava dodiruje sa krevetom, i kosa otpada od trenja, i ne rast.? Kontam da će početi da raste kad počne da sedi, stoji?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: "Ćela" na glavici
8.1.2010 11:06:16   
gagana83
A kad je vasim bebama otpala kosica?Mojoj cupavici jos uvek nije.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: "Ćela" na glavici
8.1.2010 11:08:12   
eugenija
Gagana, nije ni Viktoru, ali mislim da neće otpasti ni princezi ni njemu, kada do sada nije.

Alexx, Vik je najmanje na leđima, pa opet ima tu ćelu.. Ne znamuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: "Ćela" na glavici
8.1.2010 11:22:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

A kad je vasim bebama otpala kosica?Mojoj cupavici jos uvek nije.


Nesi uopste nije opala prva kosa, imao je celu na glavi do otprilike 8-9 meseca, i onda je pocela brzo da mu raste kosa, pa je nestalauser posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: "Ćela" na glavici
8.1.2010 11:26:44   
eugenija
E super, znači još malo, pa će da se popuni i kod nasuser posted image Danas nam je punih 7!user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: "Ćela" na glavici
8.1.2010 11:40:11   
*Alexx*
Andreju je opala ta prva kosica, ali on je ionako ćelav. Pozadi je imao najdužu kosicu (čitav 1 cm), to je imao najduže. Sad mu je kosica oko pola cm (osim na toj ćeli).

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: "Ćela" na glavici
8.1.2010 11:44:53   
Anoniman
Joj,nas Stefan ima jaako dugacku kosicu jos od rodjenja...a sad mu je tri meseca i nikako mu ne opada,samo raste nova...vidi se na slikama u mom albumu kolika je hihihiii user posted image ...

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: "Ćela" na glavici
29.7.2010 7:18:03   
New Mom
Nama je 2 i po meseca i počele su da nam se formiraju pečati bez kose. user posted image
A do 8.-9. meseca ima puuuunooo... da to ponovo izraste (ako je to pravilo).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: "Ćela" na glavici
29.7.2010 7:44:37   
Snelle
NM, u komšiluku je devojčica od 8 meseci. Ona tek sad ima tu ćelu user posted image - dakle, nema pravila! 

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: "Ćela" na glavici
29.7.2010 7:46:51   
New Mom
Ma super, samo neka potraje... (ovo je tuga i sarkazamuser posted image ).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: "Ćela" na glavici
29.7.2010 8:22:07   
red sonia
joj i mene nervira ta kosica,kad se rodila bas je imala mnogo kose,a sad sva je nekako tanana i jedva je ima...kad ce vise liciti na devojcicuuser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: "Ćela" na glavici
29.7.2010 9:37:11   
pepeljuga
i moj vuk vec ima te pecate i mnogo je smesan, mada cini mi se da mu se vec pojavljuje neka nova kosica, malo svetlija user posted image

ja sam se rodila sa ogromnom kosom i nije mi ni opadala, a i dan danas imam jaku, odlicnu kosu, nikad joj nista ne fali. cini mi se da vuk nije nasledio od mene user posted image

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here