|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Naučite dete da reaguje u kriznim situacijama
6.7.2009 8:35:33   
Anoniman
Ukoliko želite da mu pomognete i da ga naučite da u svakom trenutku bude spreman, vežbajte s njim moguće scenarije šta bi moglo da se dogodi i kako bi on reagovao u toj situaciji. Podstaknite ga da razmišlja o opcijama i da odabere onu najbolju. Osim što će umeti da odreaguje u datim situacijama, dete će imati i više samopouzdanja, pa će biti uspešnije u životu (s obzirom na to da je samim tim i snalažljivije).
Detaljnije: KLIK
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Naučite dete da reaguje u kriznim situaci...
6.7.2009 13:09:38   
branka10
Znala sam da ovo pise u novinama, stvarno su neverovatni. Ni starije ne mozes da naucis da reaguju u kriznim situacijam a ne dete. Uostalom sve reakcije zavise od karaktera i same osobe. Neki se potpuno ukoce, neki panice a neki se snalaze. Sorry, ali su mi ovi tekstovi bzvze. Treba da se zna broj telefona  vatrogasaca ect. ali u tri godine ko jos ostavlja dete samo....

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Naučite dete da reaguje u kriznim situaci...
6.7.2009 13:18:25   
Anoniman
Moj je juče napunio 3god. Kada sam pročitala text, zapitala sam se kakve bi on imao ideje kada bih ga pitala šta se radi kada je požar? user posted image  Reći ću vam: Nikakve.
Kada auto naiđe na ulici, on zna da treba da se skloni, ali od panike počne da tapka u mestu ili da se kreće totalno haotično sklanjajući se od auta. Nikako da mu objasnim da samo mirno ode sa strane. MALI JE! Mali je za auto na ulici, a ne za zvanje vatrogasaca i staloženo sklanjanje na bezbedno mesto u slučaju požara.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 6.7.2009 13:19:24 >

(odgovor članu branka10)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Naučite dete da reaguje u kriznim situaci...
6.7.2009 13:18:36   
oliveradj
Moj polubrat s tatine strane je ostajao sam i znao je da uzme mleko sa pećke sedne i popije dok neko ne dođe. Sa tri godine, tri i po je ostajao sam prepodne u kući i nije bilo problema. To se dešavalo jer su morali da ga ispišu iz školice jer je stalno bio bolestan i jedno vreme se tako rešavao problem. Dok ima suprotnosti jedan sad je već momak iz komšiluka gde mi je živela baka je zapalio kuću i sakrio se pod krevet na svu sreću je sve bilo uredu na vreme je nađen i nije mu bilo ništa. Sve zavisi od deteta do deteta.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Naučite dete da reaguje u kriznim situaci...
6.7.2009 13:29:35   
Lu
IZVORNA PORUKA: branka10

ali u tri godine ko jos ostavlja dete samo....

Da,moš mislitiuser posted image
Ja sve što radim sa djetetom pričam mu,objašnjavam npr.kad prelazimo ulicu,kad ulazimo u auto,hranimo psa,uključujemo mašine u kući ali mi ne pada na pamet još dugo da ga ostavim samog,
ne mogu sada reći bukvalno od koliko ću ga ostavljati ali stvarno ne mislim još o tome...

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Naučite dete da reaguje u kriznim situaci...
6.7.2009 19:55:35   
Dora
Moje mišljenje o tekstovima u blicu je već poznato i pticama na grani. Plitki su i netačni. Amaterski. To o učenju dece... Pa, to ide s godinama, iskustvom...Ne samo svojim već najviše tuđim... kroz priču...
Šta očekujete da ćete čuti od deteta?
Moj petogodišnji sin  sklon je fantaziranju, njegove ideje su nerealne što je i normalno za njegov uzrast. Moje trogodišnje dete nema ideje, ne ume da bude sam ni u sobi a pogotovo u kući u kriznim situacijama.......
Sve u svemu- hahahahahahahahahahaha!!!!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Naučite dete da reaguje u kriznim situaci...
6.7.2009 23:26:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Moje trogodišnje dete nema ideje, ne ume da bude sam ni u sobi a pogotovo u kući u kriznim situacijama.......



user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Naučite dete da reaguje u kriznim situaci...
7.7.2009 11:17:54   
branka10
Drago mi je sto isto mislimouser posted image user posted image

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Vaške i svrab, kako ih prepoznati i kako i...
Ako se otkriju vaške, ne treba zaboraviti da i drugi ukućani mogu imati parazite i zaraziti druge, a pranje kose šampono...
OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here