|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izgubila sam osećaj za mokrenje
19.3.2009 13:57:59   
Rivana
E, ovako ja imam veliki problem, pre mesec dana sam se porodila. Nakon porodjaja sam izgubila osecaj za mokrenjem. Mokrim uz pomoc katetera. Urolog ne zna sta je svi nagadjaju...kazu neki nerv je.....Da li je neko imao ovakvih problema? Svaki savet je dobrodosao.........


>dopisala Tasha: malo sam promenila naziv teme, da bude jasniji, i prebaciću post u Porodično zdravlje<

< Poruku je uredio guppy RR -- 19.3.2009 14:04:20 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
19.3.2009 14:24:53   
eugenija
Moj deda pije Lasix za izmokravanje, ali on je deda, jbguser posted image user posted image user posted image
Nisam čula za ovo zaista kod porodilja da se desilo.. A za Lasix već bi ti lekari rekli... tako da moja pomoć taman i "bilo kakva" više je "nikakva"... Baš mi krivo za to što ti se dešava.. Mogu misliti kako je nezgodno sa kateterom.. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
19.3.2009 14:26:28   
mihi
Rivana jesi li se porodila prirodnim putem?

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
19.3.2009 14:28:59   
Jeca*
Nama su to takođe pominjali u školi za trudnice. Kao oslabe mišići koji drže bešiku ili tako nešto. Nije to tako nepoznato lekarima, ja mislim. Čak je tad jedna žena u školici pričala kako njena drugarica ima te probleme i leče je. Ali ne znam kako user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
19.3.2009 14:36:37   
Anoniman
koliko znam obicno carski rez zna poremetiit mokrenje ... i kao sto vec rekose to nije bas tako usamljen i nepoznat slucaj ljekarima

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
19.3.2009 14:38:08   
mihi
Ne oslabe mišići bešike već je povređen sfinkter  prstenasti mišić koji zajedno sa nervima koji ga inervišureguliše pražnjenje bešike. E sad do takvog stanja može doći zbog teškog porođaja, katetera koji nije pravilno plasiran itd.....

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
19.3.2009 14:41:57   
mihi
Sve im je poznato sem kako se efikasno leči!!!!! Mislim da će se to vremenom srediti to je reverzibilna promena. A šta su rekli lekari?

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
20.3.2009 9:35:02   
Rivana
Normalno sam se porodila nije bio carski rez. Samo sto sam se mnogo picepala jedva su me "zakrpili" sile me dve doktorke. I nakon toga vise nisam piskila, od tada ocinje moja agonija.....

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
20.3.2009 9:38:11   
mihi
To sam i predpostavljala a interesuje me šta ti oni kažu?

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
20.3.2009 9:51:18   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Nama su to takođe pominjali u školi za trudnice. Kao oslabe mišići koji drže bešiku ili tako nešto. Nije to tako nepoznato lekarima, ja mislim. Čak je tad jedna žena u školici pričala kako njena drugarica ima te probleme i leče je. Ali ne znam kako user posted image


user posted image Ako mozes saznaj kako se leci?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
20.3.2009 9:55:17   
dunja RR
rivana draga odakle si ti, ako cujemo za neko dr-a, koji bi sigurno mogao da pomogne  da znamo da ti kazemo gde da odes?

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
20.3.2009 10:06:05   
Rivana
ja sam iz beograda

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
20.3.2009 10:06:50   
Rivana
ali nije mi problem da odem bilo gde da mi se pomogne...........

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
20.3.2009 10:27:07   
mihi
Ja znam za jednog ako ne i najboljeg našeg urologa a to je Dr Sava Perović ali on je u penziji i radi privatno u nekih par beogradskih klinika ne znam da li si za to zainteresovana ili tražiš lekara u državnoj bolnici?

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
20.3.2009 10:33:40   
Rivana
Moze i privatno, jednostavno trazim nekog ko mi moze pomoci, pocela sam ici i na akupunkturu juce mi bio dtrugi tretman, ocajna sam. Pre porodjaja sam bila zdrava zena, a onda sam otisla da seporodim, tri dana posle porodjaja sam dobila sepsu, namucula sam se jako jedva sam prezivela i bebac je dobio neku infekciju....Mene su prebacili na intezivnu, jedva sam prezivela drage moje.....Ostala sam mesec dana u bolnici bebac otisao kuci pre mene.
Sada eto ostao taj problem sa mokrenjem i veliki psihicki pritisak...........

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
20.3.2009 10:35:50   
Rivana
Posalji mi na kojoj klinici radi pa da mu ponesem moje analize.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
20.3.2009 10:36:34   
mihi
Hoću samo da nađem i pišem odmah

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
20.3.2009 10:37:42   
Anoniman
Ime klinike u privatnu poruku molim! user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
20.3.2009 10:37:47   
Rivana
Ja sam pogresila gore napisala sam da sam se porodila pre mesec dana nije mesec nego dva, a mesec dana sam provela u bolnici od toga dvadeset dana na intezivnoj nezi.....

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
20.3.2009 10:38:43   
Rivana
user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
20.3.2009 10:40:45   
mihi
 
Evo Rivana ja sam mog mlađeg sina vodila kod njega skoro imao je urinarnu infekciju sa dva meseca, pokušaj želim ti puno sreće i javi se sa utiscima kad završiš. Pozdrav


>dopisala Tasha: Nećemo reklamirati klinike, molim slati u pp.<

< Poruku je uredio Jeca RR -- 20.3.2009 11:16:13 >

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
20.3.2009 10:40:59   
Anoniman
rivana pozdrav poslala sam ti privatnu poruku za jednog ljekara , pa odluci, u svakom slucaju zelim ti puno srece

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
20.3.2009 10:56:28   
Rivana
Hvalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
21.3.2009 12:44:17   
guppy RR
Evo i ovde da napišemo... da postoji članak o Kegelovim vežbama koje su dobre ako žena ima problema sa kontrolisanjem mokrenja.

Kegelove vežbe <-- KLIK

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
6.4.2009 17:13:23   
Rivana
KONACNO NAKON TRI MESECA JA PROPISKILA!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image JAVIO MI SE ONAJ DOBRI STARI OSECAJ ZA MOKRENJEM!!!!!!!!!
U PETAK IDEM KOD UROLOGA DA PROVERIMO SAMO DA LI SE BESIKA DOBRO PRAZNI JUCE MI JE BIO PRVI DAN BEZ KATETERA!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here