|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Najbolja riblja konzerva
11.8.2009 14:17:07   
guppy RR

jedete li kad ribu iz konzerve? mislim na tunjevinu, sardine i slično?

Ja obožavam Rio mare tunjevinu, a u poslednje vreme "zarazila" me Delamaris skuša u mediteranskom ulju.

Koja je vaša omiljena konzerva?
user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Najbolja riblja konzerva
11.8.2009 14:18:47   
Anoniman
Rio mare , u principu ja jedino na taj način i okusim ribu ...inače je mrzim iz dubine duše

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 11.8.2009 14:25:05 >

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Najbolja riblja konzerva
11.8.2009 14:23:42   
prase
"Rio Mare" ne kupujem iz principa, svi kažu da je divna, ali meni ne treba 3 puta skuplje "divno". Ne padam ni na one akcije "kupiš 4 dobiješ 5", osećam da bih tada pojela jednu a bacila 4 user posted image

Nazovite me Jugonostalgičarem, ali ja volim "Eva" sardine. Naravno, jedem sve što se pred mene stavi, bila to konzerva ili ne, "Eva" ili ne (pogotovo ako je neko drugi spremio i postavio, a ja samo sednem user posted image ) - ali "Eva" je za mene pojam ukusa ribe iz konzerve.

Usput, ne volim ribu uopšte, ali je spremam i jedem jer zdravlje na usta ulazi ("Jedi sine, to je zdravo" -"Zdravooooooo!!!!") user posted image


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Najbolja riblja konzerva
11.8.2009 14:25:06   
guppy RR
hahahahaha
ja kupujem još neku tunjevinu u Intersparu, a od Calvo i Safcol mi je bilo par puta muka, pa sam ostala na Rio Mare.

Sardine više ne mogu da jedem otkad sam pronašla ovu skušu :)
Inače sam i ja kupovala Evu :)))))

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Najbolja riblja konzerva
11.8.2009 14:26:05   
Anoniman
Eva se definitivno promijenila ...nije mi više ista definitivno, razlog ne znam


(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Najbolja riblja konzerva
11.8.2009 14:29:09   
Leki 77
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Eva se definitivno promijenila ...nije mi više ista definitivno, razlog ne znam




Slazem se. Ni priblizno istog kvaliteta. Inace ja OBOZAVAM ribu i jedem iskljucivo ( u smislu ja kupujem , a kada negde drugde jedem, jedem manje-vise sve, osim onih groznih zeleno-plavih i braon limenkica gde je riba mnogo usitenjena da bi ubacili svako djubre i prodali je sto jeftinije) Rio Mare.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Najbolja riblja konzerva
11.8.2009 15:13:16   
vodolija 82
meni je Eva najbolja,nekad uzmem i Rio Mare,ali Eva je neprikosnovenauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Najbolja riblja konzerva
11.8.2009 15:19:41   
mihi
Ja uvek jedem skušu u maslinovom ulju ona mi je nekako ukusnija neku Mirela mislim da je Izola ili tako nešto.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Najbolja riblja konzerva
11.8.2009 15:22:10   
eugenija
Eva sa limunom.. njam

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Šampita
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here