|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Klizavi trotoari - oprez!
9.2.2010 14:14:21   
Snelle
Drage moje trudnice,

upravo sam pročitala vest da je jedna u trudnica u okolini Zaječara, okliznula se na led, pala i pri tome polomila vratni pršljen, usled čega su istog trenutka ona i njena beba preminule user posted image user posted image user posted image   Namera mi nije da vas plašim, već da vam obratim pažnju da budete pažljive i da ne izlazite po mrazu bez preke potrebe, posebno ako trotoari nisu od leda očišćeni.

< Poruku je uredio Ana RR -- 9.2.2010 19:33:26 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice - oprez
9.2.2010 14:20:09   
Anoniman
čitala sam jutros na netu...cura je imala samo 20 godinauser posted image user posted image user posted image

neka ih andjeli čuvajuuser posted image
user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnice - oprez
9.2.2010 14:33:03   
Pilence81
Nemam komentara,posle su mi suze na oci,pretuzno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnice - oprez
9.2.2010 14:41:07   
Anitaaa
Strašno.Žene pazite molim vas,neka vam nabavke obavljaju muževi a vi samo kad baš morate i to pažljivo

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnice - oprez
9.2.2010 14:45:36   
anajid
Joj strasno,evo sad sam procitala u blicu,uzas.Da ti se sledi krv u zilama.Cuvajte se molim vas!

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnice - oprez
9.2.2010 15:12:22   
CUNCILI
NEKA IH ČUVAJU ANDJELI.....

STRAŠNO STRAŠNO....user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnice - oprez
9.2.2010 15:12:59   
CUNCILI
NEKA IH ANDJELI ČUVAJU....
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnice - oprez
9.2.2010 15:14:57   
lothroniell
user posted image Uzas! Joj devojka moje godiste, strasno i jos trudna! Najezila sam se sva... Ja sam juce setala po ledu kao po iglama, uopste mi nije svejedno! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu CUNCILI)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnice - oprez
9.2.2010 15:46:50   
Verus
loth! sta ti setas po ledu, jer ne mirujes?

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnice - oprez
9.2.2010 15:49:54   
Verus
Sad sam procitala pricu...i placem, volela bih da nisam isla da citam....skroz sam se izgubila na ono da im je dete bilo prvenac....strasnouser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnice - oprez
9.2.2010 16:19:14   
Leki 77
Strashno!!!!user posted image user posted image user posted image
Ja sam prosle godine u januaru i februaru bila 7. i 8. mesec, a zima je bas bila ostra i izlazila sam iskljucivo kada sam morala na pregled i tada SAMO sa suprugom ili bratom. Ni u koga vise nisam imala poverenja da nas moze zadrzati. Ali dzabe, kad te 'oce, 'oce te...user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnice - oprez
9.2.2010 16:54:23   
Snelle
Joj Verus, i ja sam plakala, nije trebalo da čitaš, ali ja sam kriva što nisam napisala da ne treba da čitate. Sorry user posted image

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnice - oprez
9.2.2010 16:56:45   
lothroniell
Verus draga ne moram vise da mirujem a to juce je bilo kad sam se vracala iz skolice! Nije imao ko da me vozi pa sam morala busom...
IZVORNA PORUKA: Verus RR

loth! sta ti setas po ledu, jer ne mirujes?


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Klizavi trotoari - oprez!
9.2.2010 17:06:15   
Daca88
Ja sam citala u Alo novinama.Strasno...Devojka 20 godina,7 mesec trudnoce,prva beba.Krenula je kod njene mame u posetu,okliznila se i pala.Prelomila vrat,smrtonosni pad,smrtonosni udarac.Umrla je na licu mesta.Pronasao je komsija koji je prolazio tuda.Bila je vec smrznuta i prekrivena snegom koji je napadao po njoj.Komsija je pokusao da je povrati.Davao je vestacko disanje,masirao joj srce,pipao puls.Otisao je odmah po njenog supruga i doveo ga je.Zvali su hitnu,hitna zapala po ludom vremenu na nekom losem putu.Kada su stigli konstatovali su smrtuser posted image .Strasna tragedija.Mozda bi se beba mogla spasiti da je neko bio na licu mesta kada se desio kobni pad,ili da je pomoc stigla na vreme.Majci nije bilo spasa jer je smrt bila trenutna,ali da se neko zadesio istog momenta tamo i da su je brzo transportovali u bolnicu,mozda bi joj mogli uraditi carski i izvaditi bebu,koja bi u sedmom mesecu imala izgleda da prezivi.Ali kako majka dugo nije bila primecena,tako je i jadna bebica ostala bez kiseonikauser posted image user posted image user posted image .Pokoj vecni daruj im Gospode!

< Poruku je uredio Ana RR -- 9.2.2010 19:33:51 >


_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here