|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nervira me kad...
5.5.2009 10:22:01   
mamanp
MM je jutros ustao, otvorio vrata i fijoku od ormara - nije ih zatvorio, bacio je carape i farmerice na pod u kupatilu - pored njega stoji korpa za prljav ves, trenerka na jednom kaucu, prljava casa na stolu, mlijeko iz serpe prosuto po sporetu...da poludisuser posted image user posted image user posted image user posted image . Jesu li svi muskarci takvi? Sta je to u njihovoj glavi sto ih tera da nered koji su sami napravili ne pokupe iza sebe?

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nervira me kad...
5.5.2009 10:24:38   
Ana RR
Hvala bogu što mm nije takav, mislim da bih se razvela user posted image

Mogu samo da pretpostavim koliko te to nervira, znam da bih ja pukla! I ne bih mu prećutala, ma nema šanse!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nervira me kad...
5.5.2009 10:28:44   
eugenija
Šta vas izluđuje - klik

Slična temica...

Mene danas iznerviraše po kancelarijama sitna birokratija .. grrrrrrrrrrrrr


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nervira me kad...
5.5.2009 10:30:20   
bebać
Draga mamamp i moj je takav,ne isti...ali tu su negdje...iza sebe nee voli da sklonja kad jede(kaže mrzi ga),veš ostavlja svugdje...čarape sam znala nalazit pod stolom,ali to sam uspjela iskorijenit(kad poludim)da ih nosi u kupatilo u kantu,pepeljaru ostavi punu opušaka...nešto sam promijenila,a nešto mi je dosadilo...pa sam naučila živjet sa tim!

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nervira me kad...
5.5.2009 10:46:31   
Ana RR
Svaka vam čast, ja bih zaista poludela! Moja dva brata od ujaka su takvi i pored toga što za sobom ne sklanjaju još i unište sve što dohvate, grozno.

Moj tata je jako vredan i sve radi, od čišćenja kuće, usisavanja, spremanja ručka, pranja sudova... i navikla sam na takav život. I mm je takav, sve radi u kući samo ne ume da kuva a i to hoće da nauči. Tako je vaspitan, pedantan je i svi kažu da smo se našli user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Nervira me kad...
5.5.2009 11:29:42   
bebać
A vidiš Ana moj kad se dohvati šerpe,spremi tako ukusno,da se ja najedem za čitav život,tako mi bude slatkouser posted image user posted image user posted image znači zna zaista,ali neće...mrsko mu..,..kad mu je ćeif jdnom u mjesecu onda nam skuha,prste da poližeš!

< Poruku je uredio bebać -- 5.5.2009 11:30:19 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Nervira me kad...
5.5.2009 22:48:56   
MERYEN
Moj srecom nije takav,on hoce sebi da postavi da jede,hoce i da raspremi sto kad ja ne mogu,za sobom sredjuje ne bas do detalja ali se trudi,ne pere sudove,usisava kad ja ne mogu,ne kuva osim ako se "posvadjamo"pa sam spremi supu iz kesice i ugreje nesto e tada mi je najsmesnijiuser posted image kako on to radi sve postavlja kao da ce nas pet da ruca a ne on sam....

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Nervira me kad...
6.5.2009 15:38:48   
afrodita
Mamanp i Bebac i moj je takav,user posted image ali dodje to
sa godinama videce ove mlade mamice kad
tatice prikupe radni staz u brakuuser posted image kako to sve
ide za njih olako. Samo ja vise ne dozvoljavam
da nesto uradi jer vise sklanjam za njim nego
sto bih to i sama sve uradila. Zato se i ne bunim,
nego sve radim. Npr samo dok kafu skuva pola
secera prospe po radnom stolu, kafe po sporetu,
dzezva na sudoperi, MA RADIJE CU JE JA SKUVATI.
Za ves da nepisemuser posted image . Ali zato drage mlade mamice
ako jednom popustite i oni se opuste.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Nervira me kad...
6.5.2009 15:43:41   
Anoniman
mrzim kad moj mm uzme nesto da kuha ...ja mislim da sve serpa i tanjira sto imamo u kuci su prljavi od njegove umjetnosti ... ali ja se ne nerviram ... sta me briga ...dodushe on i potrpa sve to u masinu pa ukljuci ne mogu dushu grijesiti sto jest jest .... ali zato ostavi sporet meni ... a on izgleda otprilike kao sa onih reklama za cilit bang ili ne znam ni ja vise koje cudouser posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Nervira me kad...
6.5.2009 15:45:55   
Verus
Istina afrodita!  Ja sam tek 30, ali sam sa mm 15 god. od toga 11 zivimo zajedno, tako da mogu reci da smo u braku 11 godina umesto, 4!user posted image jaoj kad se setim kada smo se uselili zajedno, a ja sva vesela zenica, zivimo sami, sve mi lako ide uz pesmu, pa ja ustajem ranije, pravim dorucak, kuvam veceru, sve sama spremam (a volim svakako da vodim domacinstvo pa mi nije bilo tesko).
11 godina kasnije:  hronicno umorna od godina rada, skolovanja, i domacinstvovanja. Neispavana.  Treba mi bilo kakva pomoc, a moram da je trazim, umesto da se on sam seti.  Naviko covek da je sve odradjeno.  A ja bih da vristim jer nikada ne ostaje cisto od ovih nasih zivotinjki.  Rekla sam mm "sada trazim pomoc, kada dodje dete, imaces listu stvari koje ces redovno raditi, jer necu stizati i dete i posao, i kucu". 
Nema problema za njega, hoce, ali mu MORAM sve reci, uf,mrzim to sto se sam ne seti???

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Nervira me kad...
6.5.2009 15:46:51   
Verus
O da, svim "novopecenim" zenama, samo ga pustite da radi sve, i iako mislite da nije onako kako bi vi to uradile, savrseno i lepo, neka, samo ga pohvalite i "popravite" da on ne vidi!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Nervira me kad...
6.5.2009 15:48:13   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Verus

O da, svim "novopecenim" zenama, samo ga pustite da radi sve, i iako mislite da nije onako kako bi vi to uradile, savrseno i lepo, neka, samo ga pohvalite i "popravite" da on ne vidi!!!


Ovo potpisujem! user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Nervira me kad...
14.5.2009 10:41:29   
bebać
Moj je htio da radi i da mi pomaže,kad sam i ja radila(imala posao)..dodjemo kući i ništa mu nije bilo dok ja sprema klopu da izvadi veš iz mašine i pokača...skoro uvijek ga je on kačao...a sad kako sam kući,valjda konta može ona to,svejedno je kućiuser posted image muška politika

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Nervira me kad...
14.5.2009 10:47:14   
Anoniman
Ja od prvog dana ne sklanjam za mm. Ako njega nije sramota što je nered, što bi mene bilo? Gaće i čarape nikada nije razbacivao, ali farmerke, majce - to nikada nije u ormanu, sli je složeno pored ormana. user posted image  Jedno vreme sam kao mirisala majce da vidim jesu li za pranje, pa probirala, ali sada sam digla ruke. Kada dobijem napad spremanja (retko), onda sve vratim u orman, pa neka se skenja kada bude izvadio prljavu majcu iz ormana. Prilično je delotvorno mogu vam reći, sve češće su prljave stvari u prljavom vešu. user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Nervira me kad...
14.5.2009 11:29:14   
Modessty
Nervira me kad mi kaže da zovem kumove koje je on venčao user posted image Ja to najviše mrzim na svetu! Nemam bre šta toliko sa njima da pričam. Naravno da nisam zvala! Neka se on malo muči, ne mogu sve ja!!!!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Nervira me kad...
14.5.2009 11:48:10   
vodolija 82
a mene najvise nervira kad ustanem,udjem u dnevnu i kazem dobro jutro,a baba mm me odmah ispravi i kaze dobar dan,jutro je davno proslo snahouser posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Nervira me kad...
14.5.2009 11:49:34   
Modessty

IZVORNA PORUKA: vodolija 82

a mene najvise nervira kad ustanem,udjem u dnevnu i kazem dobro jutro,a baba mm me odmah ispravi i kaze dobar dan,jutro je davno proslo snahouser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa jutro je do 12h! Ili ti ustaješ posle 12? user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Nervira me kad...
14.5.2009 11:50:54   
vodolija 82
ma ja ustajem oko 10,ali njima je jutro do 9

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Nervira me kad...
14.5.2009 11:52:19   
Modessty
user posted image user posted image user posted image
ma šta te briga! Ti teraj i dalje po svom i uvek kaži Dobro jutro user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Nervira me kad...
14.5.2009 11:59:30   
vodolija 82
evo i nervira me sto sad moram ici da joj dam da jede,ali moram ipak je ona mm babauser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Nervira me kad...
14.5.2009 12:00:44   
Modessty
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Nervira me kad...
14.5.2009 12:01:21   
Modessty
ma samo joj kaži:"baba nema hrane ako nastaviš da me zezaš i nerviraš!" user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Nervira me kad...
22.5.2009 12:43:35   
mamanp
Jedva nadjoh ovu temu...user posted image

Oko 12:30 se ova moja curkica probudila sinoc, place, vristi, baca se po krevecu, al sve ono bezobrazno i nikako ne mogu da je ucutim. Ovaj moj upade u sobu poce da joj se dere i krenu da je udari, ja krenuh rukama da zatvorim vrata on viknu na mene sto mlataram rukama i zamahnu al povuce ruku. Smeta coveku njena vriska ne moze da spava u drugoj sobi. Joj, kako bi ga nekad cini mi se udavila da mogu. Tako neke gluposti radi da ne mogu da verujem. Sigurno mu je jutros bilo zao zbog tog postupka, al kad njemu nije nesto po meri - samo bezi.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Nervira me kad...
26.5.2009 16:18:24   
Jele
Uff ovde bih imala svasta da napisem user posted image . Nervira me kada se pravi da ne vidi prljavo sudje, a dobro zna da je njegov red da pere, pa mi onda u svadji jos kaze ''opracu kada ja budem smatrao da treba''???!!!, kao da mu ne naredjujem... Nervira me kada vlazan peskir zguzva i ostavi tako na masini, kao da ce se ovaj sam rasiriti da se osusi!
Nervira me kada kad stigne s posla legne da gleda TV naredna 3 sata kao da nema nista po kuci da se obavi - e tu izbije rat...
A najvise me nervira nametljiva i dosadna rodbina - naravno takvi su skoro uvek oni sa mm strane, jel' da? - jer svojoj mozes reci da ucuti i brise kuci user posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Nervira me kad...
9.6.2009 13:52:24   
Lu
Nervira me kad ljudi pronalaze milion opravdanja za svoje greškeuser posted image
Daj čovječe reci griješim nećeš na lomaču zbog togauser posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here