|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Volontiranje
11.6.2013 17:07:08   
Skockica
Da li ste se nekada bavile nekim volonterskim radom, sa naknadom ili bez?
Sta mislite o takvim aktivnostima?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Volontiranje
11.6.2013 19:40:39   
Anoniman
ako je sa naknadom, onda nije volonterski user posted image
nisam radila u tom smislu, mada sam se nudila ovde da pomognem u srpskoj skolici (nasa deca subotom imaju casove srpskog, podeljeni su u tri grupe i kako sam cula postoje velike razlike medju njima, tada je bio samo jedan ucitelj), ali mi nikad nisu odgovorili na tu ponudu.

(odgovor članu Skockica)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Volontiranje
13.6.2013 16:50:53   
Skockica
Kad se odradjuje strucna praksa, volonteri primaju naknadu. To je mozda jedini slucaj kad je moguce primati naknadu, dok sam ha odradjivala praksu bez ikakve naknade.
A u mom gradu postoji organizaciha Mladi takovskog kraja, gde se omladina volonterski bavi uredjivanjem okolnih izletista, bez naknade.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Volontiranje
13.6.2013 16:52:11   
Olga75
kod nas postoji Azil Alex gde su svi volonteri
i sad hoce da ga zatvore user posted image
a ja sam volontirala jedno leto u Kolevci

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Volontiranje
13.6.2013 16:57:46   
17 joka
ja sam obavljala strucno volontiranje 6 meseci i to za DŽ
ubijali smo se od posla mi pripravnici a ostali su sedeli i uzivali kad ima ko da radi
tako da se cesto stidim kolega( zvanih medicinskih radnika)

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Volontiranje
26.6.2013 22:38:50   
Zirafica Tackica
VOlontirala sam u jednoj humanitarnoj organizaciji, mislim da je svaki rad ok, bolje nego da gubis vrijeme negdje drugo.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Volontiranje
26.6.2013 22:43:45   
pocahontas
e vala ja radnog staza nemam, al volonterski mi je pozamasan...prestala sam i da konkurisem za posao, kanda mi je u zvezdama upisano da budem veciti volonter...muka mi je od ove zemlje.

(odgovor članu Zirafica Tackica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Volontiranje
26.6.2013 22:55:13   
Zirafica Tackica
Sve ce to narod pozlatiti... user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Volontiranje
27.6.2013 11:28:42   
Bebilina
U crkvi, za crkvi, nedeljnu skolicu, predskolsko, skolu, lokalne decije grupice, inzenjersku humanitarnu organizaciju, Christian aid... Negde stalno, negde povremeno, po potrebi i mogucnostima. Ako nista drugo stalno pecem i kuvam za dobrotvorne prodaje...

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Zirafica Tackica)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here