|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vantelesna oplodnja XIV
13.9.2014 17:34:42   
branki*
Drage moje devojke,posto je prethodna tema dostigla 100 stranica,a pravila su takva,otvaram novuuser posted image
sa zeljom da sto pre dobijete svoje bebice,srecnouser posted image

postove od pre mozete pogledati ovde stara tema

< Poruku je uredio branki RR -- 13.9.2014 17:38:56 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
13.9.2014 18:00:01   
Chipsy
E, dobro da izadjosmo iz broja 13user posted image
Tvoja drugarica je bila ucrno-beloj bluzi, a decko/muz ima neku ludu frizuru i mindjusu?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
13.9.2014 18:03:36   
wivern
Ne znam sta je ona imala, ali bih po njemu rekla da su oni user posted image
Ona izgleda skroz ozbiljno, mozda i preozbiljno a on je susta suprotnost user posted image samo na oko.
Bitno da si ti Chipsy zadovoljna i da sad sve ide svojim tokom.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
13.9.2014 18:29:18   
Dani.kv
Chipsy devojka iz Kv je Tijana. Niza je i nosi naocare a muz je izuzetno crn. Crnogorac

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
13.9.2014 18:40:45   
Dani.kv
Drago mi je da se i tebi dopao profa. Retko pozitivan lik. Kad ides sl put'

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
13.9.2014 19:31:31   
Cipelicka
Lidija, ja sam radila iz prirodnog ciklusa sa jednim embrionom. Nemam nista zamrznuto. Ja sam u maju radila sa stimulacijom, pa proslog meseca iz prirodnog jer je premala pauza bila da radim ponovo stimulaciju. Ovaj ciklus smo definitivno hteli opet sa stimulacijom ali estradiol mi je bio preko 70 a doktori nece da rade stimulaciju ako nije ispod 60.

< Poruku je uredio Cipelicka -- 13.9.2014 19:34:21 >

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
13.9.2014 20:06:08   
Sanjalica1980
Chipzy mnogo sam se obradovala kada sam videla da si krenula sa postupkom. Jedva cekam da to privedes kraju.

Ovaj put nam se obavezno pridruzujes u trudnickim temama. user posted image

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
13.9.2014 20:49:36   
suncica83

IZVORNA PORUKA: Cipelicka

Lidija, ja sam radila iz prirodnog ciklusa sa jednim embrionom. Nemam nista zamrznuto. Ja sam u maju radila sa stimulacijom, pa proslog meseca iz prirodnog jer je premala pauza bila da radim ponovo stimulaciju. Ovaj ciklus smo definitivno hteli opet sa stimulacijom ali estradiol mi je bio preko 70 a doktori nece da rade stimulaciju ako nije ispod 60.


cipelicka gde radis to iz prirodnog ciklusa i koliko to sve kosta?

_____________________________

https://www.facebook.com/pages/Shiseido/1392958217610985

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
13.9.2014 20:52:47   
Cipelicka
U Jevremovoj, 110 000 din. Mislim, ja ovako mogu da teram doveka, ali me muci sto se cimam svakog meseca po folikulometrijama i laboratorijama a imam manje sanse nego sa stimulacijom. Mada, sa druge strane, ne dobijam hormone osim ovitrela pa je sa te strane manje nezdravo za organizam.

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
13.9.2014 21:32:00   
suncica83

IZVORNA PORUKA: Cipelicka

U Jevremovoj, 110 000 din. Mislim, ja ovako mogu da teram doveka, ali me muci sto se cimam svakog meseca po folikulometrijama i laboratorijama a imam manje sanse nego sa stimulacijom. Mada, sa druge strane, ne dobijam hormone osim ovitrela pa je sa te strane manje nezdravo za organizam.


pa ne znam sta da ti kazem..ne bi ni radili tako da ne postoji sansa..meni to zvuci dobro kad se radi iz prirodnog ciklusa...ako mi ova vto ne uspe ja cu sledeci put da radim iz prirodnog ako uopste budem kandidat za to

_____________________________

https://www.facebook.com/pages/Shiseido/1392958217610985

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
13.9.2014 22:46:57   
17 joka
Cipelicka user posted image

Cipsy, srecno draga user posted image ovaj put je onaj dobitni

Lidija , i ti jos malo user posted image

da sto vise bude VTO trudnica

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
13.9.2014 23:12:14   
Sanjalica1980
Cipelicka, zanima me a sta u slucaju da izvuku jc a ne dodje do oplodnje odnosno ne dobije se embrion?
Da li placas postupak bez obzira?

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
13.9.2014 23:32:40   
Chipsy
hvala, devojke moje drageuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 0:21:32   
suncica83

IZVORNA PORUKA: Chipsy

hvala, devojke moje drageuser posted image user posted image user posted image


chipsy navijamuser posted image

_____________________________

https://www.facebook.com/pages/Shiseido/1392958217610985

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 9:19:51   
Cipelicka
IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980

Cipelicka, zanima me a sta u slucaju da izvuku jc a ne dodje do oplodnje odnosno ne dobije se embrion?
Da li placas postupak bez obzira?


Uglavnom za mali broj jajnih celija (a i spermica) koriste ICSI metodu. Jako mali broj jajnih celija se ne oplodi na ovaj nacin jer to je prakticno prislina oplodnja user posted image user posted image E ako se kojim slucajem desi da se bas ne oplodi ili ne bude jc u folikulu manje se placa, mislim da je 95.000. Nemam pojma, ja sam dva meseca zaredom radila i oba puta se oplodilo a imam nizak amh.

Hvala curama koje navijaju... teska je i mucna ova nasa borba i retko ko to razume osim onog ko je i sam prosao.

Suncice... po njima postoji 15% sansi da se zatrudni na taj nacin... meni malo to nelogicno jer i bez vto svaka zena ima 20-25% sansi pa kako je manje kad ti stave gotov embrion i nema iste sanse onaj za koga se ne zna ni da li ce tog meseca da ima jc i onaj kome stave embrion u matericu.

< Poruku je uredio Cipelicka -- 14.9.2014 9:22:18 >

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 9:37:42   
suncica83

IZVORNA PORUKA: Cipelicka

IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980

Cipelicka, zanima me a sta u slucaju da izvuku jc a ne dodje do oplodnje odnosno ne dobije se embrion?
Da li placas postupak bez obzira?


Uglavnom za mali broj jajnih celija (a i spermica) koriste ICSI metodu. Jako mali broj jajnih celija se ne oplodi na ovaj nacin jer to je prakticno prislina oplodnja user posted image user posted image E ako se kojim slucajem desi da se bas ne oplodi ili ne bude jc u folikulu manje se placa, mislim da je 95.000. Nemam pojma, ja sam dva meseca zaredom radila i oba puta se oplodilo a imam nizak amh.

Hvala curama koje navijaju... teska je i mucna ova nasa borba i retko ko to razume osim onog ko je i sam prosao.

Suncice... po njima postoji 15% sansi da se zatrudni na taj nacin... meni malo to nelogicno jer i bez vto svaka zena ima 20-25% sansi pa kako je manje kad ti stave gotov embrion i nema iste sanse onaj za koga se ne zna ni da li ce tog meseca da ima jc i onaj kome stave embrion u matericu.


ovaj procenat 20-25 vazi za zene koje nemaju problem...tako da ne mozes to uporedjivati.. ako za vto ima 25% sansi za uspeh iz prvog puta, a tri puta je skuplja...onda je dobar procenat od 15%..i jos ne pijes hormone

_____________________________

https://www.facebook.com/pages/Shiseido/1392958217610985

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 9:40:50   
suncica83
IZVORNA PORUKA: suncica83


IZVORNA PORUKA: Cipelicka

IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980

Cipelicka, zanima me a sta u slucaju da izvuku jc a ne dodje do oplodnje odnosno ne dobije se embrion?
Da li placas postupak bez obzira?


Uglavnom za mali broj jajnih celija (a i spermica) koriste ICSI metodu. Jako mali broj jajnih celija se ne oplodi na ovaj nacin jer to je prakticno prislina oplodnja user posted image user posted image E ako se kojim slucajem desi da se bas ne oplodi ili ne bude jc u folikulu manje se placa, mislim da je 95.000. Nemam pojma, ja sam dva meseca zaredom radila i oba puta se oplodilo a imam nizak amh.

Hvala curama koje navijaju... teska je i mucna ova nasa borba i retko ko to razume osim onog ko je i sam prosao.

Suncice... po njima postoji 15% sansi da se zatrudni na taj nacin... meni malo to nelogicno jer i bez vto svaka zena ima 20-25% sansi pa kako je manje kad ti stave gotov embrion i nema iste sanse onaj za koga se ne zna ni da li ce tog meseca da ima jc i onaj kome stave embrion u matericu.


ovaj procenat 20-25 vazi za zene koje nemaju problem...tako da ne mozes to uporedjivati.. ako za vto ima 25% sansi za uspeh iz prvog puta, a tri puta je skuplja...onda je dobar procenat od 15%..i jos ne pijes hormone

ili da objasnim ovako..ako za 3000 eura imas 25% ( ako radis vto) onda za tu proceduru koju ti radis za 3000 eura ( radis 3 puta) imas sansu 45%.... e jedino se vise namucis..ali s druge strane ne pijes hormone. ovo je naravno samo statistika.

< Poruku je uredio suncica83 -- 14.9.2014 9:42:56 >


_____________________________

https://www.facebook.com/pages/Shiseido/1392958217610985

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 9:58:43   
Cipelicka
Pa ja ne znam koji problem ja imam ako svakog meseca imam ovulaciju i jajnu celiju. Pratila sam ranije a pratim i sad. Kako se ne uklapam u tih 20-25%?

Nije to tako sa procentima. Ti svakog meseca imas 15% sansi. Ne sabira se nista.

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 10:33:46   
suncica83
IZVORNA PORUKA: Cipelicka

Pa ja ne znam koji problem ja imam ako svakog meseca imam ovulaciju i jajnu celiju. Pratila sam ranije a pratim i sad. Kako se ne uklapam u tih 20-25%?

Nije to tako sa procentima. Ti svakog meseca imas 15% sansi. Ne sabira se nista.


draga moja imam i ja ovulacije...jesi li ti pricala o hidrosalpinxu..ja sam sada sebe ubedila da mi to stvara problem..znas koliko puta mi na ultrazvuku kazu imate lep folikul ..narednih dana radite na bebi..ih sama se mislim koliko puta mi je to receno pa nista..

sto se tice statistike..racunaju u proseku koliko pokusaja treba da bi uspelo...onad podele i dobijes procenat za jedan pokusaj....u proseku svaka 4-5 pokusaj je uspesan..odatle je taj prosek od 20-25% ....neke zene iz prve..neke iz deset_e..ali uzima se prosek..

< Poruku je uredio suncica83 -- 14.9.2014 10:37:24 >


_____________________________

https://www.facebook.com/pages/Shiseido/1392958217610985

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 10:40:39   
Cipelicka
Ja imam potpuno prohodne jajovode, radila sam hsg. Nemam ama bas nista sto bi ikako smetalo a ni mm. Doktorka mi svaki mesec govori da je sve u najboljem redu a tu mislim bukvalno na sve, jer nema sta nisam proverila. Jednostavno nece.

Hocu da kazem, sta je to sto nekoga stavlja u okvire tih 20-25%? Citam iskustva zena koje imaju lose zdravstvene slike, sline probleme pa ostanu prirodno trudne. Prosto u ovoj prici jedan i jedan nisu dva i mene iskreno to izludjuje.

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 10:46:46   
suncica83

IZVORNA PORUKA: Cipelicka

Ja imam potpuno prohodne jajovode, radila sam hsg. Nemam ama bas nista sto bi ikako smetalo a ni mm. Doktorka mi svaki mesec govori da je sve u najboljem redu a tu mislim bukvalno na sve, jer nema sta nisam proverila. Jednostavno nece.

Hocu da kazem, sta je to sto nekoga stavlja u okvire tih 20-25%? Citam iskustva zena koje imaju lose zdravstvene slike, sline probleme pa ostanu prirodno trudne. Prosto u ovoj prici jedan i jedan nisu dva i mene iskreno to izludjuje.


koliko dugo pokusavas..moja sestricina je pokusavala 3 god i nista..taman kad je mislila da krene na ispitivanja ono trudna...eto..posle 3 god...

_____________________________

https://www.facebook.com/pages/Shiseido/1392958217610985

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 10:55:01   
Cipelicka
Okruglo 2 godine. Ma nemam ja zivce vise za prirodna pokusavanja a ni godine. Imam 33 i stvarno jedva cekam da se pokrenem sa mrtve tacke. A jesi ti vec radila vto ili ce ti ovo biti prva?

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 10:58:46   
Sanjalica1980
Cipelicka, jesi radila i trombofilije,antitela,kariotip oba partnera?

Sta si rekla,kada ides sledeci put na vto?

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 11:02:30   
Cipelicka
Jesam i sve u redu. Ja sam vec radila vto iz prirodnog ciklusa i embrion mi je vracen u sredu. Sad cekam.


(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vantelesna oplodnja XIV
14.9.2014 11:04:12   
suncica83
IZVORNA PORUKA: Cipelicka

Okruglo 2 godine. Ma nemam ja zivce vise za prirodna pokusavanja a ni godine. Imam 33 i stvarno jedva cekam da se pokrenem sa mrtve tacke. A jesi ti vec radila vto ili ce ti ovo biti prva?


naravno i ne treba da stojis na mrtvoj tacki..ali opusti se malo.. stvarno imas vremena..bilo bi dobro da imas dobrog doktora..to je jako vazno u ovim situacijama.

ja sam radila vto u junu..neuspesna..sad sam na drugostepenoj komisiji za drugi pokusaj preko fonda...ali cu pre toga da vidim sta cu sa mojim desnim jajovodom koji je zapusen..bolucka me..jedni kazu da imam hidrosalpinx pa onda da ga nemam..na zadnjem uz mi je druga doktorka rekla da imam hronicnu upalu to desnog jajovoda..tako da ja ne idem na vto dok mi to ne srede..ako treba neka ga izvade.


< Poruku je uredio suncica83 -- 14.9.2014 11:05:10 >


_____________________________

https://www.facebook.com/pages/Shiseido/1392958217610985

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here