|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   suprug pre zaceca pio neke lekove.....
29.1.2011 21:17:56   
ivana84
Pozdrav svima

Intetresuje me sledece. Ja i moj suprug nismo mnogo pokusavali i uspeli smo da zatrudnimo (bilo je jedno 5-6 pokusaja)! Sada sam trudna jedno 5-6 nedelja.
Malo me brine sledeca stvar.
Nekoliko dana pre nego sto smo pokusali a mozda i taj dan, suprug je 4-5 dana uzastopce pio lekove za lepo ponasanje (diazepam po pola tbl dnevno- problemi na poslu).
A takodje nevezano za to desilo se da pravimo bebu i kada se vratimo sa neke proslave (a bilo ih je dosta) gde se dosta pilo mada sto se toga tice i nije strasno.

Interesuje me vase misljenje! Hvala unapred...

Pozdrav....
Direktna veza do poruke: 1
   RE: suprug pre zaceca pio neke lekove.....
29.1.2011 21:20:19   
Capa
Ja lično mislim da ne mora to ništa da znači ... Naravno, mislim da je najbolje čuti od dr to isto ... Ja sam uvek najmirnija kada mi dr kaže da je sve OK sa bebicom.
Samo sada vodi računa da ne piješ nikakvih lekova, jer u trudnoći uglavnom ne smeš ništa, ili bar skoro ništa.
POZZ

(odgovor članu ivana84)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: suprug pre zaceca pio neke lekove.....
29.1.2011 21:21:17   
magnetic
Mislim da nije problem

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: suprug pre zaceca pio neke lekove.....
29.1.2011 21:21:36   
Alexis79
Dobrodosla ivana84.

Mislim da ne treba da brines .
Javice ti se neka od devojaka koja je bila user posted image ,pa ce ti sve lepo objasniti.

Cestitam na trudnociuser posted image


Moderatori ce verovatno premestiti ovo u odgovarajucu temu.

prodruzi nam se i u ostalim temama

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu ivana84)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: suprug pre zaceca pio neke lekove.....
29.1.2011 21:23:01   
maja19
Ivana kao prvo sve cestitk na trudnoci..mislim da to nema nikakve veze, ali ces svakako pri prvom odlasku kod ginekologa to pitati..

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: suprug pre zaceca pio neke lekove.....
29.1.2011 22:40:12   
mikica sa
Dobro došla user posted image

Iskreno, mislim da nema nikakvih problema. Ako dobro znam, to spada u grupu lijekova za smirenje a neke od njih čak i preporučuju trudnicama zbog fleksibilnosti maternice... npr.lexilium,apaurin i sl. Ja sam neki dan bila jako nervozna zbog predstojećeg GTT-a pa mi je moja dr dala lexilium od 1,5mg da se smirim. Znači, nije opasno user posted image
Ne sekiraj se bez potrebe,ali u svakom slučaju razgovaraj sa svojim ljekarom da bi bila sto posto sigurna.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu ivana84)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: suprug pre zaceca pio neke lekove.....
30.1.2011 12:05:15   
pepino
Mislim da to nije nikakav problem,ali ti to ipak kada budes na kontroli spomeni doktoru....
Moj muz pije trenutno jako jake lijekove-Kortikosteroid-Pronizon,mi radimo na bebi,pa sam ja pitala 2-3 ljekara za misljenje,misljenja su podjeljena,kao bolje ako moze da ne rizikujemo,a moja Dr. ginekolog kaze da smijemo,ne bi smjeli da ja pijem,a posto on pije moze samo kaze da utice na spermatozoide,tj. da budu losiji dok je pod terapijom...

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: suprug pre zaceca pio neke lekove.....
30.1.2011 12:12:59   
mikica sa
draga pepino, sve zavisi od organizma. ja pijem isti lijek kao i tvoj muz i trudna sam vec 29 nedelja, svi nalazi su mi ok, bebano je vise nego dobro i aktivno. dr mi je rekla da to nema nikakve veze, cak moze pomoci u brzem sazrijevanju bebinih pluca user posted image

ne znam, mozda zavisi i od jacine doze koja se pije.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: suprug pre zaceca pio neke lekove.....
30.1.2011 12:14:29   
pepino
Mikice jesam te dobro razumjela,sada ga pijes?Jel zbog brzeg sazrijevanja posteljice ili iz jos nekog razloga?
I bas Pronizon pijes?
On pije po jednu ipo malu tableticu ujutru,izmedju jela i to je to

< Poruku je uredio pepino -- 30.1.2011 12:15:20 >

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: suprug pre zaceca pio neke lekove.....
30.1.2011 12:24:52   
mikica sa
Da, pila sam ga i prije trudnoce i sad, ista doza od 10mg dnevno. Ne zbog sazrijevanja posteljice nego iz drugih razloga,ali dr kaze da pomaze brzem sazrijevanju. Ne sekiraj se, stetni su oni jaki lijekovi kao sto su citostatici.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: suprug pre zaceca pio neke lekove.....
30.1.2011 12:29:56   
pepino
E super,sada mi je lakse,a i on se uplasio kada je procitao sta sve moze od lijeka da se desi,ali to je naravno kada se koristi dugo u vecim dozama,kada se ne kontrolise i ne pazi!
On koristi 30 mg dnevno

< Poruku je uredio pepino -- 30.1.2011 12:30:33 >

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: suprug pre zaceca pio neke lekove.....
30.1.2011 12:35:39   
mikica sa
user posted image ma,sve je individualno, vjeruj mi. ja ga pijem vec dosta dugo na zalost, ali sam dobro. napomeni mu da sam rekla da je potrebno da pije i vitamin D3 zbog kostiju jer pronizon udara na kosti i steti im. naravno, sve zavisi od razloga zbog kojeg ga uzima. cuvajte se i ne brigaj

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: suprug pre zaceca pio neke lekove.....
30.1.2011 12:41:49   
pepino
Mikice sada cu ti poslati PP da ne odemo mimo teme

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: suprug pre zaceca pio neke lekove.....
30.1.2011 12:47:57   
mikica sa
ok

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

Живот
Admin

Који вам је период живота до сад био најлепши?

Детињство. (20%)

Период школе, факултета. (0%)

Док сам била девојка. (20%)

У браку. (20%)

Тек се надам најлепшем. (40%)


Ukupan broj glasova: 5

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here