|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čekamo II crtice 09/15 [chat]
31.8.2015 16:27:05   
Ana RR
Dragi forumaši,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPSTE USLOVE KORISCENJA FORUMA

Ako ta pravila budu kršena, "chat" teme ćemo zatvarati.




Čekamo vesti od avgustovskih trudilica:



user posted image 30.08. jana jana



user posted image


user posted image




Selimo se u septembart:


user posted image


user posted image




Za buduće mamike navijamo:

Spisak RR trudnica
Spisak RR mama

Prijavite se na spisak, pa da čekamo i navijamo zajedno!!!

Molimo trudilice da prijave svoje datume (ne)očekivane menstruacije tako što će moderatorima Ana RR ili Modessty RR poslati PP! Ukoliko to ne učine, može se desiti da ne budu na spisku. Hvala!!
user posted image


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
31.8.2015 21:24:18   
IVA 11
Evo da se upišem prva u septembru. user posted image Pa dako dočekam više 2 crtice. user posted image Što i želim svim čekalicama!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
31.8.2015 22:27:58   
borica
Evo da se javim kao sto sam obecala.Bila sam danas na UZ i doktorka prvo nije mogla nista da vidi a onda je videla gestacioni mesak 6mm..Malo sam se uspanicila, cak sam pomislila da nisam ni trudna, jer ga je nazvala pseudo gestacioni mesak.Kad sam je pitala sta to znaci rekla mi je da moze da znaci trudnocu a moze i nesto drugo.Po povratku svratim u pr.laboratoriju da dam krv na analizu bete Hcg.Rezultat bete je 1822 mIU/ml. Sledeci UZ je za dve nedelje. Smirujem samu sebe, jer po plodnoj sluzi znam da mi je ovulacija bila bas kasnije oko 20 dana , pa se zato mozda jos ne vidi dobro.Uhhhh

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
31.8.2015 22:50:38   
marinchica
Borice meni je to bas lepa Beta, ne se sikiriki.
Ja sam isto kad sam kod radila ov test imala sam dve crtice 13-14 dc, kad sam ostila kod ginekologa, nije bio prvi koji mi je rekao "vama je kasnije ovulacija, oko 16-17 dana". A meni tad vec i prodje ov sekret i sve.
Elem, danas me glava otkida, 10dpo, test negativan, nisam izdrzala....nervozna sam, ujedam.
Cekam user posted image
Nema teorije da je uspelo....

< Poruku je uredio marinchica -- 31.8.2015 22:51:25 >

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
31.8.2015 22:52:25   
marinchica
Eto, turih poneku slovnu gresku, cisto da mi se Vocicana ne nervirauser posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
31.8.2015 23:09:54   
borica
Hvala marincice.Razmisljam pozitivno, ali ipak dok ne vidim plod i ne cujem otkucaje srca ne mogu u otpunosti da se opustim. Ne brini za slovne greske user posted image user posted image razumemo se. Mozda si rano uradila test, samo vi pokrijte ovulaciju i bice jedna user posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
1.9.2015 8:30:50   
vocicana
Haahaaaaa, dobro doske u septembarsko druzenje lutke moje!
Kakvi da da se naljutim, pa mora neko malo da me odmeni! Divna si Marinchice, ja sam ustala rano, kao I svaki jutro, prehlada veooooomaaaaaa postepeno prolazi, a tebi zelim da ti taj Siofor sto pre uskladi desavanja u telu I da me sto pre do neba obradujes!
Borice user posted image , sve je to u redu, samo strpljivo.
Devojke, srecan rad!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
1.9.2015 8:32:20   
vocicana
Eto greske kao dva I dva! Umirem od smeha majke mi!
Pisite devojke I ne dajte se, hocu najveci nalet pozitivne energije I da mi puuunoooo junskih bebica bude sledece godine!user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
1.9.2015 8:39:19   
Ivanka 75
Imam osecaj da user posted image dolazi svakog trenutka user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
1.9.2015 8:47:24   
vocicana
Pih, baksuznauser posted image , da Bog da ne krenula! Jao bre kako to tako!
A slatko sam se smejala do malo pre Ivanka za tvoju pljeku, hihiii, da crknes od smeha.
Ali znas sta, imas vremena ovog meseca da nastavi sa vajanjem, zavrsice se ciklus pa da se u oktobar prva upises! user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
1.9.2015 8:50:12   
Ivanka 75
Tek mi je 13dc.
A mm mi ne prilazi zbog onih pecata po telu,m isli da su zarazni pa da mi ne prenese user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
1.9.2015 8:54:21   
vocicana
Uh, sto je to komplikovano, ali znate sta trebate, bas bi mi bilo drago da me obradujes. Pih, kao kec na jedanaest kako kaze moja bivsa glavna sestra!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
1.9.2015 10:47:06   
tuzna29
Evo i ja da se upisem u cekalice za sept. :)

Borica nemoj brinuti bice to lepa trudnoca ;)

marinchica brzopleta si ko ja :)

Mene dragi nocas na silu odveo u Visegradsku imala sam bas jak bol u stomaku da bi mi dr i to potrefim kod nacelnice rekla pa ja ne vidim nista neobicno ni cudno sve je uredu i ok ne znam sta vas boli ja ne vidim trudnocu ali ne kazem da niste trudni jos je rano naznake da dobijete jos uvek nemate uradite betu sutra grrrrrrrrrrrrrrr
E necu iz principa da radim cekacu petak pa tek ako ne dobijem cu raditi u ponedeljak, a ako dodje user posted image onda opet cekamo mozda mi se za rodjendan posreci ako sad nismo uspeli ovulacija mi pada na rodjendan hehehehe

< Poruku je uredio tuzna29 -- 1.9.2015 10:49:04 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
1.9.2015 11:34:57   
vocicana
Bravo vesela, ja cu te tako zvati. Jako sam srecna kada vidim da si promenila stav I osecam puno pozitivnih vibracija, nema razloga da se nerviras I budes tuznica, bice bebice, malo strpljenja I eto, ako zakasni super, ako ne, rodjendan je tu, pa se lepo spremi I obuci, neku finu casicu kvalitetnog vina...malo romantike I eto user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
1.9.2015 12:43:17   
tuzna29
user posted image user posted image user posted image

gde su ostale cekalice ima li neka sa lepim vestima? :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
1.9.2015 17:51:54   
marinchica
Vocicana, ti si tako jedna pozitivna zena, da je to neverovatno! Mislim da si omasila profesiju, trebala si da budes neki konsultant na klinici za neplodnostuser posted image .....ili makar-babica u bolnici.
Ja treba da ne dobijem 06.09 ili 07.09, tako da imam jos da cekam.
Cutim....i cekam.
mislim da ovom forumu u smajlijima fali smajli " drzim ti fige", s prekrstenim prstimauser posted image

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
1.9.2015 18:19:00   
Ivanka 75
Ja takav osecaj imam da cu da dobijem da ceo dan nosim ulozak user posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
1.9.2015 18:42:27   
AnaAna1
Borice cestitam na beti user posted image user posted image polako, doci ce i ostalo za par dana user posted image :)

Bila sam na folikulometriju danas opet, 14.dan ciklusa i folikul je 16mm (pre 4 dana je bio 6mm), i rece dr da bi prekosutra trebalo da bude ovulacija, i da dodjem u petak da vidi da li je puko. Ma meni je bitno da li to ide kako treba, da je zdravstveno sve ok, a mi cemo da se potrudimo za ostalo user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
1.9.2015 19:33:12   
tuzna29
Ana drzimo figeeere:)

Meni treba misljenje da li ovulacija moze da bude samo vodena i bistra sekret ne rastegljiva samo vodena i bistra kao da sam se upiskila?! Evo sad videh pa se mislim da nije neka ovulacija sa levog jajnika jer mi tu ucek folikuli u zaostatku pa mozda se neki otvorio uhhh sta bi ta voda mogla biti i jak bol niz nogu a taj jajnik mi je bas manji. Dragi nije tu veceras pa ne znam sta se desava :)

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
1.9.2015 20:10:02   
Yellena008
Da se i ja upisem u septembarske cekalice....zelim nam svima uspeh ovaj mesec....

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
1.9.2015 20:47:06   
vocicana
E dusa moja. Verovatno sam u prethodnom zivotu bila neka prorocica psiholog...a mozda I babica. Jako sam srecna zbog svih vas. Osetila se odmah promena kada se malo ohrabrimo, pa se utesimo! Bravo devojke!
Ana, ja ti zelim da budes vredna I pre I za vreme ovulacije. Moj folikul je tik pred trudnocu pukao na 26mm velicine, vodeci iz desnog jajnika, uradila a folikulometriju to posle podne. Uspeh, sreca, sreca, radost!!!
Borice, pre bi bio voden, sluzav jako rastegljiv, bas kao belance. Ziganje moze da bude znak da si u ovulaciji, izmeri temperaturu ujutru ore nego ustabes iz kreveta, cistog iz fazona.
Yellena, odblokirala sam nalog, prihvati me za prijateljaaaaa

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
1.9.2015 20:48:28   
vocicana
Veselauser posted image , tebi je bilo namenjeno objasnjenje za sekreta, ne borici, ona je zena trudnica. Sorry...

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
1.9.2015 22:50:13   
Yellena008
Vocicana ne mogu ni ja sad da prihvatim zahtev..nesto nece...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
1.9.2015 23:04:21   
AnaAna1
Vocicana ovaj mesec je veoma komplikovan sto se vrednoce tice haha mm je sluzbeno van grada ceo mesec pa ce pokusati sutra da se zaleti kuci na jedno vece...da ne propustimo ceo mesec, a ja idem u petak da proverim da li smo uboli ili jos nije puko... haos haha

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
1.9.2015 23:10:04   
wivern
Žene ja samo da mahnem, i da virnem ima li šta novo.
Meni sad već postaje napeto, dal' će uspeti sreća da me mune pa ugledam crtice il' ću da nadjem drugi posao i zaboravim crtice na neko vreme. Mrtva trka user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here