|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   FSH 35- ima li nade?
19.3.2016 10:55:47   
VanjaDivac
Dragi moji, FSH mi je 35, ocajna sam. Od oktobra do januara sam odradila 6 inseminacija neuspelih, u ponedeljak predajem papire za vantelesnu i naravno uzasno sam uplasena da ce me odbiti zbog ovako visokog FSHa. Svi rezultati su mi ok., cak svaki mesec imam folikule AMH 0,18 nije dobro. Sta mislite ima li nade? Hvala i pozdrav

< Poruku je uredio VanjaDivac -- 19.3.2016 10:59:26 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: FSH 35- ima li nade?
19.3.2016 11:48:11   
branki*
visok fsh draga vanja,prebacicu post u ovu vec postojecu temu,nadam se da ce se neko javiti.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu VanjaDivac)
Direktna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here