|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Decije svadje(tuce) :(((
13.3.2013 21:10:38   
lanajelena
Moja deca su sad u fazi da se po ceo dan tuku,to nas dovodi do ludila,sta raditi u toj situaciji?ne mogu stalno da propratim ko je prvi zapoceo,a kad pitam nisam ja kazu i jedno i drugo,kazu da traje do srednje skole user posted image user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
13.3.2013 21:41:09   
sneza24
Iz ličnog iskustva traju do srednje škole (možda i malo kasnije). Brat i ja smo se svađali i tukli i u srednjoj školi.
Moji su još mali ali David je počeo da otima Lani igračke a ona plače, nekad je dovoljno samo da joj se približi i ona već plače.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
14.3.2013 2:29:20   
Figaro88
Ja i brat smo se svadjali i tukli sve dok ja nisam pocela da zivim sa mm-om,a i tad samo znali da se cusnemouser posted image
Ja ludim isto sa Andreom i Vukom,ali za njih znam ko prvi pocne pa ga kaznim,ali slaba vajda od toga,oni brzo sve iz pocetka....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
14.3.2013 6:31:55   
cockic
jao ja neznam tj.nisam se tukla sa bratom mnogo je mladji od mene 8 godina.i na razlicitim talazsnim duzinama smouser posted image

ali petar samo treska lenu izludeh vise,derem se po ceo dan.a sad kad i ona krene da treska njegauser posted image bice mi veselo...za sad on vise nju..

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
21.3.2013 8:13:34   
Anck Su Nmaun
Valjda sam u pravoj temi..ima 3 slicne pa neznam kojoj bi najvise odgovaralo...

Elem, moja Tacka inace voli da se gurka s decom, da gurne iz cista mira, to sam vise onako sa strane primetila, kad nam neko dodje ali i seku zna bas da odvali da se ova prospe po podu..

I sad par dana ona dolazi iz vrtica s nekim pricama, ovaj zobazan..onaj... vikala vaspitacica....

Ja jedan dan pitam,ih kaze to je normalno svaki dan se tuku user posted image kaze voli ona tako da se gurka, pogotovo ta mladja deca dobiju po nosu, da su moja T i njena naj drugarica, u tandemu BR 1 na listi ! I da su im bas juce drzali predavanje o tome , tuci , gurkanju i slicno...
E sad s jedne str. drago mi je da zna da se brani, da ne da na sebe, ali... sdruge strane... sto se tuce user posted image

Ja u mojoj glavi odmah odmah nesto sklapam ... jos kazem mm juce iz zezanja mozda ima traume iz detinjstva user posted image

Mislim nije smesno, ali neznam od kud tolika borbenost....user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
21.3.2013 8:20:03   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Valjda sam u pravoj temi..ima 3 slicne pa neznam kojoj bi najvise odgovaralo...

Elem, moja Tacka inace voli da se gurka s decom, da gurne iz cista mira, to sam vise onako sa strane primetila, kad nam neko dodje ali i seku zna bas da odvali da se ova prospe po podu..

I sad par dana ona dolazi iz vrtica s nekim pricama, ovaj zobazan..onaj... vikala vaspitacica....

Ja jedan dan pitam,ih kaze to je normalno svaki dan se tuku user posted image kaze voli ona tako da se gurka, pogotovo ta mladja deca dobiju po nosu, da su moja T i njena naj drugarica, u tandemu BR 1 na listi ! I da su im bas juce drzali predavanje o tome , tuci , gurkanju i slicno...
E sad s jedne str. drago mi je da zna da se brani, da ne da na sebe, ali... sdruge strane... sto se tuce user posted image

Ja u mojoj glavi odmah odmah nesto sklapam ... jos kazem mm juce iz zezanja mozda ima traume iz detinjstva user posted image

Mislim nije smesno, ali neznam od kud tolika borbenost....user posted image



Takva je bila i moja Martina kad je bila u tim godinama i jedna vaspitacica mi je negodovala i rekla kako to nije lepo, kako treba da razgovaramo sa njom itd, itd
a druga mi je rekla kako je to najnormalnija pojava , da se oni sad bore za "svoje mesto u drustvu" i da to nije nista strasno, da je ona najstarija i najveca i da to sad hoce da stavi svima do znanja. Meni je bilo grozno, isto kao i tebi sad, jer ne bih volela da se neko tako ponasa prema mom detetu ali to je deo odrstanja, normalno je
mislim da nemas potrebe da se sekiras user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
21.3.2013 8:28:29   
Anck Su Nmaun
Ma svasta mi pada na pamet..znas ono, zapitam se....

A nije mi ni jedna stvarno vaspitacica nikad napomenula za to nesto posebno, nego ja vidim iz njene price da se nesto desava . Al mi ona nikad konkretno ne objasni user posted image

I vaspitacica ni tada nije to naglasavala kao nesto strasno, da je to normalno i da dok je bial mirna bila je...sad je ovo na snazi.

Npr. mala komsinica se plasi T user posted image cim je vidi bezi kod mame ... iz iskustva zna user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
15.2.2015 15:03:15   
dijana1*
U poslednje vreme kada god Vuka i Kostu odvedem u igraonicu neko klepa Kostu. poslednja dva puta sam dosla u iskusenje da ja sljapnem tudju decu posto roditelji gledaju i cute a ja reagujem i govorim ne neee to je mala beba.
Nemam pojma kako sam se suzdrzala, a Vuk je primetio pa me pita mama jel mogu da branim kostu user posted image
Zao mi Koste ni kriv ni duzan poslednji put dobio samaruser posted image
Kada smo dosli kuci Vuk pita mama jel ruzno ono sto je bata osamario Kostu, a Kosta cuo i sam sebe osamariouser posted image user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
20.2.2015 21:37:22   
mila83
Kod mene je razlika dve godine.Bude svega,nekad se tako lepo igraju,a nekad...zanimljivo mi je sto uvek jedno drugo uvek brane ,ili u igraonici paze jedno na drugo,pogotovo bata ne da na seku! Cerka inace vise voli da se svadja,dok bata voli da joj pokvari igru ili joj uzme nesto.Ne tuku se,zasada...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
6.3.2015 21:04:42   
veselicaa
Svadjaju se ali se ne tuku ipak su one devojcice user posted image Mada kod nas je pravilo "ko se svadja taj se voli" svadjaju se ponekad po ceo dan a onda se uvece izvinjavaju jedna drugoj user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
6.3.2015 21:08:14   
mila83
Moji se posvadjaju i brzo pomire, nema ljutnje to po ceo dan. i ucim ih da se lepo izrazavaju i kada su ljuti. I da mi lepo ispricaju sta je bilo ukoliko nisam bila prisutna.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
6.3.2015 21:11:01   
veselicaa
Ja ne stignem sve da ispatim vec im kazem "resite lepo same,vi ste sestre" i onda kada se pomire dodju da mi ispricaju sta je bilo.Nema nista jace od ljubavi dve sestre.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
6.3.2015 21:21:40   
mila83

IZVORNA PORUKA: veselica

Ja ne stignem sve da ispatim vec im kazem "resite lepo same,vi ste sestre" i onda kada se pomire dodju da mi ispricaju sta je bilo.Nema nista jace od ljubavi dve sestre.


Tvoje su starije.i moji rese neke manje konflikte sami i to uglavnom vidim da Mima kao starija preuzima inicijativu.Ali moraju se odmalena uciti kako se resavaju konflikti.
i da ,nema nista jace od ljubavi sestrinske user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
10.3.2015 13:37:39   
acalukic
uh toga ima svuda

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
16.7.2015 20:10:21   
vikiveki
Moji se bogami baš tuku,ne znam da li je to zato što starija ćerka ušla u pubertet pa neće ništa da prećuti i otrpi,nego odmah krene da čačka srednjeg sina,a kada ja pokušam da se umešam oni brane jedno drugouser posted image a najmlađeg sina kada je nešto kriv ne mogu ni da izgrdim jer on u sestri ima glavnog telohraniteljauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
17.7.2015 14:03:22   
mila83
Moji povremeno,nekad bude takav ceo dan,a nekad po nekolko dana primirje..balansiramo nekako,ali mislim da nije strasno,kako deca znaju...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
17.7.2015 15:59:45   
vikiveki
I nama je nekad bilo mirnije, a sada je haos kada su svo troje zajedno i mi tu.Kada nekad ostanu sami,onda budu super,to su nam rekli svi gde god da ostanu sami,ali kada smo mi tu izgleda onda nastaje tuča,kada su slobodni i kada ih nije sramota od drugihuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
17.7.2015 16:03:27   
veselicaa
Moje se u zadnje vreme samo svadjaju.Samo cujem "ne dam,to je moje" "zvacu mamu" ja sam prva uzela" Jutros sam imala bas dug i ozbiljan razgovor sa njima izgleda da je upalilo,ne cuju se od jutros.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
17.7.2015 17:25:15   
mila83
Kod mene ti razgovori Veselice imaju efekta dan,dva pa onda jovo nanovo,ali to su decija posla,svi to prolaze.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
17.7.2015 18:59:20   
veselicaa
Isto Mila,ali sta ces,mora takouser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
17.7.2015 21:20:46   
vikiveki
Ja sam presrećna kada ti razgovori budu delotvorni makar i jedan danuser posted image kod mene takvi razgovori daju efekta samo nekoliko sati

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
23.7.2015 23:11:54   
jovana jojo
Moji još nisu dovoljno veliki tj D. je još mali,pa se ne tuku još uvek.Čekam kad D. poraste da vidim kakva će situacija onda biti

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
23.7.2015 23:59:05   
Mariya
Kod mene isto,male su još za tuče,ali biće toga uskoro jer l stalnon čačka h, mala će poceti da se brani.
a i mi smo se tukli,brat sestra i ja.uuu,baš smo se znali mlatitiuser posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
24.7.2015 0:13:02   
Ivanka 75
Sestra i ja smo se makljale od malih nogu, krompiri leteli na sve strane user posted image
Moja mama nikad nije trazila krivca, uvek smo bile kaznjene zajedno, delile kaznu bile krive ili ne.
Kad smo porasle kazna je bila da sestra i ja sedimo u svojoj sobi i porazgovaramo o onome sto se desilo.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Decije svadje(tuce) :(((
24.7.2015 10:59:07   
vikiveki
I ja i moj brat smo se tukli kao mali,posle valjda kako smo odrastali, sve manje smo se tukli i prestali sa tučama.Zato se ja sada sa tim tešim i računam da će tako i moja deca,tući će se dok su mali a posle neće.user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
“U životu najviše žalim što nisam rodila t...
Zatvorila sam oči i videla nas za 10 godina. Videla sam porodične odmore sa planinarenjem kroz kozje staze i igranje na ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here