|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Srpski film
20.12.2010 14:15:52   
lenaa
Jeste li gledali ovaj film ? Kakvi su vasi utisci ?
Ja jos uvek ne mogu da se oporavim od soka, danima mi se vrzmaju po glavi scene gadosti. Da li je moguce da postoji toliko bolestan um? A tek scena gde se zena poradja user posted image user posted image user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Srpski film
20.12.2010 14:18:26   
indy_25
Gleala sam ma film je uzasan. A ta scena sa zenom sto se poradja je najgora sto kazes.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Srpski film
20.12.2010 14:19:59   
Vučko.ba.
nisam i nemam želju



_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Srpski film
20.12.2010 14:23:03   
lenaa
Eh da sam barem i ja znala da je takav ne bih ga gledala, sad se kajem. Eto kako nasi reditelji predstavljaju nas u svetu, ma nije ni cudo sto nas svi mrze i sto veruju da smo poremeceni. Nikad gori film nisam u zivotu pogledala.

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Srpski film
20.12.2010 14:24:45   
viking
Ja nisam i ne pada mi na pamet, mada mi se potajno gleda, ali stvarno neću da se traumiram kad već znam kakav je film...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Srpski film
20.12.2010 14:27:44   
minavb
Odavno ne gledam domace filmove, a ovaj mi tek ne pada na pamet da gledam.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Srpski film
20.12.2010 14:29:07   
liliana
Kod nas u Sloveniji je bila najava za taj film i po televiziji su gostovali glumci i reditelj. Prikazivane su scene tog filma, kojima sam bila zgrožena. U stvari, ne samo ja , več i naši prijatelji koji su to videli. Kada sam došla ovamo u Srbiju, videla sam da su uveliko najavljuje. Nije mi jasno koji mozak je mogao da stvori takav film? Pa, nije ni čudo što nas Evropa neče i što če Srbija u EU uči 2285.godine!!! Pobogu, umesto da se reprezentujemo po  istoriji, geografskim  i prirodnim dobrima i bogatstvima, mi se prezentujemo nečim što ni sama ne znam kamko bih definisala, a da ne budem ni previše stroga, ni previše blaga!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Srpski film
20.12.2010 14:29:24   
Anoniman
ja sam sad prvi put čula za njega! user posted image gledala sam slike na google sad... 

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Srpski film
20.12.2010 14:33:17   
viking
Liliana, slažem se sa tobom, film jeste skandalozan i stvarno je da ti se želudac okrene, ali to zaista nema baš nikakve veze sa ulaskom u EU i sa tim da li nas Evropa hoće ili neće. Niko tamo nije ušao zato što je "kulturan" user posted image

IZVORNA PORUKA: liliana
Pa, nije ni čudo što nas Evropa neče i što če Srbija u EU uči 2285.godine!!! Pobogu, umesto da se reprezentujemo po  istoriji, geografskim  i prirodnim dobrima i bogatstvima, mi se prezentujemo nečim što ni sama ne znam kamko bih definisala, a da ne budem ni previše stroga, ni previše blaga!


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Srpski film
20.12.2010 14:36:41   
Shishica
Odgledala sam film sva zgrcena i zaprepascena, zgrozena i svakom sledecom scenom istraumirana!
Posle toga duuuugo nisam mogla da izadjem iz soka! MM i ja smo samo blenuli jedno u drugo i stvarno ne verujem i dalje da je neko snimio to i da je iko pristao da glumi u tom filmu.. Kolike su pare dobili za tako nesto? Da li im je bar bilo tesko da snimaju to? Sta su uopste hteli da postignu ovim? Da pokazu sta se u svetu zaista desava i koliko su umovi bolesni????

Ma manite me saznanja... ne moramo bas svaku bolest da vidimo!

Daju ideje satanistickim umovima bolesnim!

Uh...odmah se iznerviram...a scena sa bebom user posted image user posted image user posted image user posted image Kome je to moglo pasti na pamet sem samom Djavolu??????

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Srpski film
20.12.2010 14:37:07   
liliana
IZVORNA PORUKA: viking RR

Liliana, slažem se sa tobom, film jeste skandalozan i stvarno je da ti se želudac okrene, ali to zaista nema baš nikakve veze sa ulaskom u EU i sa tim da li nas Evropa hoće ili neće. Niko tamo nije ušao zato što je "kulturan" user posted image

IZVORNA PORUKA: liliana
Pa, nije ni čudo što nas Evropa neče i što če Srbija u EU uči 2285.godine!!! Pobogu, umesto da se reprezentujemo po  istoriji, geografskim  i prirodnim dobrima i bogatstvima, mi se prezentujemo nečim što ni sama ne znam kamko bih definisala, a da ne budem ni previše stroga, ni previše blaga!



Jel to po sistemu: Kulturo , EVE me, stižem?!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Srpski film
20.12.2010 14:42:00   
lenaa
Sishice oni govore kako je to realnost u Srbiji i tako nas u stvari predstavljaju svetu, pa cija je to realnost narocito te scene sa bebom, i ja nisam mogla da poverujem da je neko uopste pristao da snimi takav film. Oni vredjaju ceo nas narod.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Srpski film
20.12.2010 14:42:51   
Vučko.ba.
ne vidim uopšte problem u filmu, jer kao što svaki proizvod ima svog kupca tako i i svaki film ima svoju publiku

Nismo/nisu prikazali ništa što se ne zna, nego su stavili to na ekran , pa je tu nastao problem

da li je to bolesno, nastrano, itd...to je već druga priča

ali da smo bolji od cijele EU...ma jesmo ... pa Balkan bar ima dušu user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 13
   [Obrisana poruka]
20.12.2010 14:44:28   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Vučko.ba.)
  Direktna veza do poruke: 14
   [Obrisana poruka]
20.12.2010 14:46:43   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Srpski film
20.12.2010 14:47:30   
liliana
Vučko, u pravu si. Problem je, takođe, i u nazivu filma. Zašto nisu Albanci napravili takav film i nazvali ga "Albanski film"? Ili, nešto što je trenutno najaktuelnije:Žuta kuča film"?
E, mi Srbi moramo uvek da zajuser posted image sami sebe, pa Boga zovi!!!!!!


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Srpski film
20.12.2010 14:48:00   
liliana
A, da , i onda nam večito neko drugi kriv!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Srpski film
20.12.2010 14:49:52   
Brand new mama
Ako su reklamirali "Treceg coveka" kao nasu verziju Bornovog identiteta,onda je ovo najslicnije "Saw" Nisam gledala,i nemam zivaca trenutno,mada gledam sve zivo. To je svugdje uobicajeno:ako nemas nikakvu pametnu ideju,nabaci puno nasilja i gledace se.Bar zato sto je neko rekao da je to uzasno i sl. Ziv je Kusta,umro nijeuser posted image I ovaj ce reditelj za par godina da dobije neku svju prciju i naredjuje drvecu da proizvode kiseonik

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 18
   [Obrisana poruka]
20.12.2010 14:51:16   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Srpski film
20.12.2010 14:53:40   
Rivana
Ja bih tog reditelja scenaristu bilo koga, pitala da li normalan, ma svasta bi mu rekla uhhhh kako sam besnauser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 20
   [Obrisana poruka]
20.12.2010 14:56:35   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Srpski film
20.12.2010 16:20:19   
Shishica
Za Sergeja me ne cudi, ali me Srdjan iznenadio!

Zasto bi se pobogu ekranizovalo tako nesto?! Sigurno da ce naci svoju publiku, ali i dati joj podstreh.. fuj!

Gagi, stvarno su bili na sudu? Ja ne znam za to! Sta se tu izdesavalo?

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Srpski film
20.12.2010 16:54:17   
*Alexx*
Ja film nisam gledala, niti ću gledati, ali ovako napamet mogu da kažem sledeće:
1. Taj film je baš avangardan, nesvakidašnji na našim prostorima. Vrlo zanimljiv da stoji u biografiji, a i glumci moraju da zarade za život.
2. Kultura nije samo nešto lepo, a i to "lepo" je vrlo diskutabilno. O ukusima se ne raspravlja.

Meni je, recimo, ex-ju kinematografija užasna, ne volim scene eksplicitnog, grubog seksa... a svi naši legendarni filmovi ih imaju. Npr. varljivo leto (mislim, ona scena sa onom pekarkom, šta li je, ko zna da li sam uopšte i pogodila film),... Kusturica mi je isto bzvz, svi filmovi su mu isti...

Eto tako user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Srpski film
20.12.2010 17:39:02   
minavb
Secate se filma "Zivot je lep" sa Batom Zivoinovicem, Sonjom Savic i Radetom Serbedzijom? E to je odvratan film, u stvari odlican film o tome kako smo mi odvratni i kako je odvratno vreme bilo. Ponekad i takav film treba snimiti da nas podseti da bas i nismo tako fini narod, mada ovaj "Srpski film" je stvarno gadost nad gadostima. Nije mi jasno sta su hteli time sto su tako nesto snimili. Postoji americki film sa slicnom tematikom, mislim da se zove "8 milimetara" ali nikako nije brutalan, i na kraju dobri momci pobede. Mogli su i nasi tako.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Srpski film
20.12.2010 17:42:53   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Shishica
Uh...odmah se iznerviram...a scena sa bebom user posted image user posted image user posted image user posted image Kome je to moglo pasti na pamet sem samom Djavolu??????


A šta se dešava u toj sceni, ako smem uopšte da pitam i ako nije previše nenormalno napisati user posted image Vidim i čujem da se svi gnušaju te scene i nije mi jasno šta su mogli toliko nakaradno da naprave, ili moj um prosto ni ne može da smisli nešto toliko bolesno!


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here